Nerdské vlákno (pc hry, konzole, deskovky, fantasy, komiksy....)

06. října 2016 19:43
Offline Chemička
Avatar
78 příspěvků moje polička 06. října 2016 22:25

Jeden nepokémoní a neherní dotaz. Nevíte některá z vás, zda v Praze je obchod s komiksy? Ale spíše se starými čísly, takže nějaký takový antikvariát, kde by byl vcelku velký (nebo aspoň větší) výběr? 

Offline Kajuli
Avatar
64 příspěvků moje polička 06. října 2016 22:42
Reakce na Chemička:

Dobrý výběr mají v Shakespeare and Sons (při každé návštěvě Prahy tam strávím půl dne), pokud ti tedy nevadí originální znění.

Je to Malá Strana

Offline Chemička
Avatar
78 příspěvků moje polička 06. října 2016 22:57
Reakce na Kajuli:

Originál by nevadil, ale já bych chtěla spíše časopisy (pokud v tom linku je někde schovaná i možnost koupě časopisů, tak jsem slepá). Ale odkaz vypadá dobře, házím do záložek  díky 

Offline Kajuli
Avatar
64 příspěvků moje polička 06. října 2016 23:03
Reakce na Chemička:

Ono tam je kde co, nahoře jsou knihy a ve sklepě jak časopisy, tak komiksové knihy. A je tam i prodej/ výkup starších titulů, tak třeba budeš mít štěstí

Offline Chemička
Avatar
78 příspěvků moje polička 06. října 2016 23:08
Reakce na Kajuli:

Jo takhle... Já se tam zkusím mrknout příští týden. Díky! :)

Offline Pozorovatel
Avatar
16 příspěvků moje polička 07. října 2016 06:34
Reakce na Sweet Potato:

Tak zrovna tahle potvora se mi tak spatne chyta, ze vetsinou nechytam ani pro stardust. 

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 07. října 2016 09:23
Reakce na Mulen:

Do Nerdského vlákna jsem na MP nechodila kvůli tomu dementnímu oku, aby nezačalo blikat další a vy jste tam probírali i deskové hry?! Teď se mi chce brečet :-D

Agricola se mi hrozně líbí, i když jsem ji hrála jen párkrát. Mám slabost pro ty hry, které mají různé nesmyslíky jako ohrádky, domečky, zvířátka atd. Hraju s i tím pak trochu jako s legem, hlavně aby to bylo postavené na hezko :-D

Offline Eden
Avatar
173 příspěvků moje polička 07. října 2016 11:12
Reakce na Kajuli:

V GO je Gyarados hodne dobrej, Ne tak jako Dratini, ale jeden z nejlepsich. Evolve je teda silene drahy, ale mne z Magikarpa 160 vylezl Gyarados, co mel 2300, takze si nestezuju :) Do utoku je skvely, vodnich pokemonu mam sice hodne, ale hlavne vaporeony, co se spis hodi do def

Offline Eden
Avatar
173 příspěvků moje polička 07. října 2016 11:14
Reakce na žluťásek:

Probiralo se tam vsechno, deskovky, strileni z luku atd :) A chtela jsem tam hodit seznam nejlepsich sci-fi horroru, ale asi ho dam sem, az to dokoncim

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33722 příspěvků moje polička 07. října 2016 11:29
Reakce na žluťásek:

Přesně, taky jsem tam radši nelezla kvůli dalšímu oku, haha, a vidím, že jsem udělala chybu.

Bydlím sice u vody, ale magikarpů mám teprv asi 160, takže na to evolvování se těším, jestli se toho ale někdy dožiju. Zato do pikaču mi chyběj asi 4 km, tak mi nikdo nepište, že stojí za houby kdyžtak :-)

Offline Eden
Avatar
173 příspěvků moje polička 07. října 2016 11:40
Reakce na Potrefenáhusa:

Jsky ma ten tvuj pikachu CP? Je wonder? Pokud ano, ktere atributy ma podle appraisera nejlepsi? 

Jinak obecne patri ve sve kategorii (electric) mezi ty lepsi, ma cca stejne max CP jako Jolteon nebo Electa. TADY mas srovnavaci tabulku elektrickych pokemonu.

Offline Eden
Avatar
173 příspěvků moje polička 07. října 2016 11:43
Reakce na Potrefenáhusa:

Jo a s tim Zapdosem si nelam hlavu, pokud vim, tak ho jeste nikdo nevidel, ty staty jsou vyzobane z kodu

Offline Eden
Avatar
173 příspěvků moje polička 07. října 2016 11:46

TADY je tabulka vodnich pokemonu, Gyarados je treti nejlepsi

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33722 příspěvků moje polička 07. října 2016 11:51
Reakce na Eden:

no a teďka bych to ještě potřebovala přeložit :-D

Mám dva, ale ten druhej je strašně slaboučkej, ani ten první není nic moc :-D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33722 příspěvků moje polička 07. října 2016 11:53

CP má ten první 181, druhej jen 11

Offline Eden
Avatar
173 příspěvků moje polička 07. října 2016 11:54
Reakce na Potrefenáhusa:

:) potrebuju videt tu nejvrchnejsi cast karticky s pokemonem, kde je to cislo. Bude tam napriklad CP 50 :) mas to posunute moc dolu, takze to neni videt

edit diky uz jsem precetla dalsi prispevek

Offline Eden
Avatar
173 příspěvků moje polička 07. října 2016 11:58
Reakce na Potrefenáhusa:

Tak z toho, co ma 181, budes mit Rajchu 410-450. Pokud je chytas casteji, tak ten evolve klidne udelej, v budoucnosti je zase nasbiras a zapise se ti novy pokemon do pokedexu. Kdyz mi napises, co na nej rika appraiser, muzu zjistit, kam az pujde vylepsit.

Ja bych ten evolve aktualne nedelala, protoze by byl pro me nepouzitelny, ale byt treba na 10. levelu, tak klidne ano

Offline Sweet Potato
Avatar
34829 příspěvků moje polička 07. října 2016 12:03
Reakce na Potrefenáhusa:

Jak jsi psala, že už tě pokémoni moc neba, mne by bez téhle diskuze asi nechytli vůbec.

A jak to tu tak čtu, asi jdu na ryby.

Nosím si teď sice svého pikaču (je to chcípáček), ale myslím, že u něj o evolve tolik nejde. :-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33722 příspěvků moje polička 07. října 2016 12:09
Reakce na Eden:

aha aha, no to nepoužitelný trochu je, jsem v levelu 21, ale pikachu posledního jsem viděla na začátku srpna. Tak já teda ještě počkám :-D

Díky!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33722 příspěvků moje polička 07. října 2016 12:12
Reakce na Sweet Potato:

Jak jsi psala, že už tě pokémoni moc neba, mne by bez téhle diskuze asi nechytli vůbec.

A jak to tu tak čtu, asi jdu na ryby.

Nosím si teď sice svého pikaču (je to chcípáček), ale myslím, že u něj o evolve tolik nejde. :-)

že jo, taky mi to přijde hezký :-D