Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 24. prosince 2018 15:23

A já si včera zazpívala v Národním 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 24. prosince 2018 17:49

Dadoo pecka viktorka_od splavu Catherinne 

To se tak hezky čte... 

Online MP Marge
Avatar
5741 příspěvků moje polička 24. prosince 2018 20:13

Rano jsme se s pritelem hecli, ze si na posledni chvili zajedeme na Christmaskindlmarket do centra Chicaga   Takze sedime ve vlaku (pac se do Chicaga bojim autem ) a tesime se! Dokonce se nam i podarilo zrekrutovat kamarada, ktery bydli v sousedstvi a nikam se dnes nechysta, aby k nam zasel vyvencit Chica, aby mu nebylo lito, ze nejel s nami 

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 24. prosince 2018 20:25
Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 24. prosince 2018 22:27

MP Marge to je supeeeeer

Online MP Marge
Avatar
5741 příspěvků moje polička 24. prosince 2018 22:42

Biely kvet Maureen Dekuju, damy, a opozdene preji krasne Vanoce 

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 09:50

Včera, nečekaný dárek Turin Perfumes The Guide. A GPS navigaci pro zvíře, abych zas nebrečela, až se bude kocour toulat. Od pozorného synka

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 11:10
Reakce na zdensy:

A GPS navigaci pro zvíře, abych zas nebrečela, až se bude kocour toulat. Od pozorného synka

​toto je geniálne...ak sa mi niekedy nebodaj zase pritrafí zviera, tak budem vedieť.

A gratulujem aj k Turinovi!

Online tv
Avatar
3538 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 13:49

Dnes mi udelal radost snih! I kdyz se na nej muzeme divat jen z okna. A porad snezi.

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 16:21
Reakce na zdensy:

. A GPS navigaci pro zvíře, abych zas nebrečela, až se bude kocour toulat

​Mohla bych poprosit o podrobnosti? Co jsem viděla, bylo pro kočku vše velké a těžké... díky moc

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 16:37

tv taky máme bílé vánoce :)

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 18:25

Torrah , kocour má 8kg, není to  vůbec těžké, rozměry ještě přijatelné.  Už jsem s tím viděla běhat menší kočku.

51x41x15

35 g

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 19:05

zdensy link by nebyl, prosím?

edit - poté, co se nám v létě jeden kocourek ztratil a další čtyři odešli za Duhu kvůli nemocem či stáří, rádi bychom na jaře vzali z útulku dva kocourky nebo kočičky. Protože budou chodit na zahradu (a i když jsme se ji snažili zabezpečit, stejně ti naši lumpové vždy někudy utekli) nerada bych je pouštěla ven bez toho, abych věděla, kde jsou. Už to nechci zažít znovu, hledání atd. Díky moc.

PS. - má obojek u té GPS zeslabené místo, aby se mohl přetrhnout, kdyby nedejbože kočka někde za něj uvízla? vím že by tím ztratil svou funkci, ale pořád lepší než uškrcená kočka...

Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 19:25

Torrah Ja myslim, ze zabezpecit zahradu aby neutekla kocka nelze. Neni jim to moc prirozene. My jsme meli dost kocouru, zadnej dlouho nevydrzel, toulali se a neco se jim vetsinou na potulce stalo. Byli teda vetsinou nekastrovani. Tak jsme zkusili poridit kocku a razem jsme ji meli 13 let, dalsi taky 10 let, soucasnou mame 7 let. Nejsou pul dne doma, ale prijdou, nikdy se jim nic nestalo. Co zkusit spis kocicku? Mne ty kocky prijdou chytrejsi.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33698 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 20:05
Reakce na Karja:

 Mne ty kocky prijdou chytrejsi.

jenom ty nekastrovaný kocouři maj fakt úplně zatemníno a vypatláno 

Offline Garfie
Avatar
23915 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 20:12

Moc hezký historky! viktorka_od splavu Sestře letos neteř nadělila taky svou přítomnost. Měla slavit poprvé Vánoce sama s přítelem v Praze, ale nakonec vyměkla a dorazila, slzeli jsme všichni 

A já dnes dostala darem domácí chleba, na Štědrý den zadělaný, na Boží hod upečený-to prý přináší štěstí, tak uvidíme :-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 20:13

Potrefenáhusa Karja nepořizovala bych si jakýkoliv nevykastrovaný zvíře, to je holej nerozum.

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 20:13

Všichni naši kocouři byli kastrovaní, kočku máme doma jednu, vzadu dvě venkovky, které se tam nastěhovaly samy. Jsou také vykastrované, ale plašanky, chytali jsme je do sklopce, abychom je vůbec mohli nechat kastrovat. Ten jeden, co se toulal, se k nám také přitoulal, byl u nás šest let, toulal se asi tak tři, prostě udržet ho doma nešlo. Ti co šli za duhu měli deset, osmnáct a dva přitoulaní odhadem deset až patnáct. Ti všichni se drželi doma.

Bojím se spíš u těch koťat, kastrovaní budou samozřejmě také. Jen bych ráda věděla, kde jsou, ono je někdy i na té zahradě dohledat je práce :)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 20:13

Garfie chleba - to je hezký!

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 20:23

Potrefenáhusa Karja nepořizovala bych si jakýkoliv nevykastrovaný zvíře, to je holej nerozum.

​Samozřejmě, ale logicky vždy nastane kratší či delší období, než ke kastraci dojde. Předpokládám, že nechceš po americku kastrovat malá koťata.