Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 20:30

Torrah ta koťata je dobré první tři měsíce držet jen výhradně doma. pak se tolik netoulají.

Offline Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 21:17

viktorka_od splavu Tak na vesnici se driv kocouri kastrovali asi minimalne, ted uz je to bude treba castejsi.

Torrah Tak musite novacky asi porad mazlit, aby se drzeli doma. (I kdyz mi ted mame desnou kocku, furt se vtira a desne slinta, co.bych dala za plachou).

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 21:24

Sweet Potato no to nechci, ale do fáze tuláka se nám fakt kotě nedostalo, až velkej kocour (teda i kastrovanej). a věřím že je to daný i povahou toho kterýho konkrétního jedince, ale ti držení doma v kotěcím věku se netoulají nijak zvlášť ani velcí. ještě tak v létě, ale teď prakticky ven ani nechtějí. a když už by chtěli (na noc) tak to už je nepustíme.

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 21:31

No jo,když my měli zatím všechny kocoury přitoulaný, vyhozený... nechtěný. I ta kočka, co nám zůstala, je nalezenec, odložená do stáje... Doufám teda, že pokud budou u nás od malička, tak se toulat nebudou. Ale nevím, nemám s tím zkušenosti.

Offline Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 22:17

Torrah Nase chodili a chodej vzdycky hodne, myslim, ze obcas i jinde zerou, ale vzdycky prijdou a neprijde mi, ze by chodili daleko. Na noc je nezavirame, mame kocici dvirka. Jedna se zatoulala, jen kdyz byla nejaka nemocna, tak utekla (asi jak se rika, ze kocky odchazej umrit samy), ale za dva dny zase prisla. Ja myslim, ze kote drzene od malinka a nejlepe kocicka (u nas ty kastrovany kocouri byli takovy truhlici) se chova fakt jinak;-). Tak hodbe radosti z novych micin!

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 22:22

Díky, už tu nebudu plevelit :). Radost to bude, ale až na jaře.

Offline Zina
Avatar
5864 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 22:25
Reakce na Potrefenáhusa:

jenom ty nekastrovaný kocouři maj fakt úplně zatemníno a vypatláno 

Taky se kvůli tomu zatemnění vydávají na dost dlouhý výlety, čímž ta šance, že je něco neblahýho potká, vzroste :-(.

Offline pecka
Avatar
5983 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 10:44

Po roku som včera vyvetrala lyže 

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 16:48

pecka ja po letech trech a dobry..! A dite sjezdovy poprve a velmi sikovne. Moc jsme si to uzili..

Offline pecka
Avatar
5983 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 17:08

Pavlena moja 3-ročná neter dostala lyže s lyžiarkami,tak to včera trénovala v obývačke na koberci a dnes to mala ísť skúšať na kopec pri dome

Offline Catherinne
Avatar
9887 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 17:55

 Dneska to pěkně utíkalo......

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 19:16
Reakce na MP Marge:

Radost mi uz od zacatku tydne dela to, ze soucasti moji prace je pred Vanoci informovat klienty, ze nas suteren je plny detskeho obleceni, hracek, knizek, her a sportovnich potreb, a ze tam muzou se mnou zajit a vybrat si, co cheji.

Je to smutne, ale protoze vetsina nasich klientu je z nizkoprijmove vrstvy, casto darky od nas jsou jedine, ktere jejich deti dostanou! O to vic me tesi, ze muzu alespon trochu pomoct 

Pro dospele mame kosmetiku, parfemy, ruzne potreby do domacnosti a podobne, takze delame balicky i jim 

​To je skvělý!

Offline stes
Avatar
7393 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 08:05

Tak se taky pochlubím -  Já včera 45 na kole a v sobotu 20 na běžkách. Ale ty po letech a nebaví mi, jsem rodilá sjezdařka/slalomářka.  No a v neděli a pondělí se jelo na promile a těma se nechlubím.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 08:28

stes Já bych mohla leda těma promilema poslední dobou, dneska se to ovšem má změnit a vyrážim směr posilovna!!!

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 09:07

Mutziputzi Ja vyrazim zitra, mam v planu chodit 5x tydne a vino az v dubnu!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 09:09

Luna Já jsem chodila 5x tejdně asi 5 let v kuse, teď od léta to flákam, ale musim nastartovat, nerada bych aby se mě léto ptalo co jsem dělala v zimě!

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 09:13

Mutziputzi Nj, ja bych zas poprve v zivote nechtela v lete sedet u vody omotana ctyrmetrovym habitem. Tak to zkusim.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 09:16

Luna S tim vínem máš recht, tam taky popřemejšlim asi...možná..no zatim to necham

Offline stes
Avatar
7393 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 09:18

Mutziputzi no já právě taky, navíc mi letos mimořádně chutnalo pivo a k tomu mi posilovna a zaprděný prostory začínají vadit, snesu ještě haly, kam chodím jednou týdně hrát, ale jsem táák líná začít..

Offline stes
Avatar
7393 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 09:19

Luna ten konec prohlášení je děsnej