Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Kokoska
Avatar
28398 příspěvků moje polička 23. března 2022 20:08

Dadoo a nemohla by skola vyhlasit nejaky dresscode? Vzdyt ma vychovavat i po spolecenske strance, ne? 

Offline Sweet Potato
Avatar
34877 příspěvků moje polička 23. března 2022 20:19

tina Hehe, víš, jak jsem jí vypálila rybník, když jsem jí to pochválila?!
No, princeznovské období už je bohužel dávno pryč. Ale s černým pod tím, punčochami a šálem dost dobrý. Boty si teda vzala taneční - s okázalým zvracením, jak jsou ošklivé...

Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 23. března 2022 21:15

Sweet Potato ;-) Já si myslím že dobrý. Já bych ty mladý nějak za ty jejich koktejky na plesech nehonila, jen ať se vyřadej, když je to věku příhodný;-). Taky každá škola má ples jinak postavenej, koukala jsem že moje bývalá má maturitní ples ala 80. léta, no tak to bude něco,:-D 

Offline brrr
Avatar
10055 příspěvků moje polička 23. března 2022 21:57

Sweet Potato Ty šaty jsou vlněné? Vršek se mi líbí, spodek ne, vypadá tak svetrovitě. Kdyby byly míň chlupaté (aspoň na fotce se mi chlupatě jeví), tak by byly celkem cajk.

Offline Sweet Potato
Avatar
34877 příspěvků moje polička 23. března 2022 22:00

brrr Bavlněný úplet. Nebo směsový.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 23. března 2022 22:35

Kokoska když to je těžký. Kdo z těch mladých má doma dlouhé šaty? A kupovat si je kvůli třeba jedinému večeru..? 

Ony ty maturaky nejsou prostě až tak úplně opravdové plesy.

Rodiče a pribuzenstvo  kolikrát taky hrůza hrůz. Ale když lidi běžné na podobné akce nechodí, oblečení nemají. A půjčovny jsou drahé. 

Tak na sebe hodí to "sváteční a sexí". 

Hele já jsem nenáročná, mně by stačilo, aby jim těch šatů nelezly zadky.

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 24. března 2022 06:31

Dadoo

Mne to prijde skoda, zazdit jednu z mala spol.udalosti, co se dnes dodrzuje. Jako jo, sranda muze byt i bez vecerni roby, ale mne vzdycky prislo, ze se ty plesy delaj prave kvuli tomu, aby se clovek blysknul v satech a byl jako maturant chvili za hvezdu. Je to fakt skoda, kdyz si seberes i tuhle prilezitost, a to nejsem z tech, co by se kvuli velke vecerni rady zruinovaly.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 24. března 2022 08:07

Z gympláckých maturitních plesů mám tedy jinou zkušenost. Maturantky měly dokonce i krinolínové šaty, což chápu v tanečních, ale tady jsem to už nečekala. Na běžných plesech jsme potkávali učitelku z místní základky. Nosila šněrovací hrubé boty nad kotníky, k tomu ladící model šatů, undercut, výrazně barevnou patku a moc jí to slušelo. 

Offline stes
Avatar
7388 příspěvků moje polička 24. března 2022 08:16
Reakce na Dadoo:

Kan jenže školní plesy jsou fakt prisernost. Plesové šaty mají maximálně maturanty. Ostatní mají na sobě opravdu všechno možné, snad kromě dzinů.

Rourove sukně, vylezle zadky incl. Fakt to nejsou ani aspoň společenské, když už mini. A boty další hrůza. Od kecek po ty "pracovni" z e55.

Poslední roky, před covidem, to tak fakt bylo.

​Smutný, no. Ale chápu, někde prostě chybí peníze, vkus, smysl akce, prostředí  a tak. Ale myslím, že je to i lokací, ne? Minin. v Praze, na nějaké jazykovce, např., se to na plese bude jen blejskat..což tedy taky není vzdy výhra :-)

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 24. března 2022 08:16

ja myslim ze i na ples se da oblict alternativne a zaroven vhodne.

Offline Kokoska
Avatar
28398 příspěvků moje polička 24. března 2022 12:00

Dadoo šaty se dají půjčit. Nebo to nemusí být šaty, ale nějaká společenská sukně, kterou jde využít i do divadla, hezký top, nebo letní šaty ne úplně "nahaté"... pak se člověk diví, že se třeba do toho divadla chodí div ne v teplákách, možná už i v nich. Jsem asi staromódní, ale nějaký styl by ten ples mohl mít, pokud už se to prezentuje jako ples.

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 24. března 2022 12:28

Sweet Potato 

Já ten model nestihla nechceš mi to poslat do zprávy?

Offline Kan
Avatar
7076 příspěvků moje polička 24. března 2022 12:37

Kokoska Chodí. O vánocích v divadle botasky, kšiltovka, tu celé představení nesundal,  chlapec tak 18?  Rodiče byli oblečeni příčetněji.

Offline Sweet Potato
Avatar
34877 příspěvků moje polička 24. března 2022 12:56

barbucha Pošlu později. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 24. března 2022 12:56

Sweet Potato 

dík

Offline Garfie
Avatar
24026 příspěvků moje polička 24. března 2022 13:08

Jinak teda u nás chodí studenti taky na plesy v rámci možností tradičně oblečení. Moje ségra učí na učňáku, byla jsem s ní na jednom maturiťáku nedávno a kluci měli všichni kvádro, holky příčetný šaty, hezky (ne třeba úplně plesově) byli i rodiče a to je učňák. Rozhodně to bylo lepší, než třeba vesnický ples. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. března 2022 13:57

Kokoska dneska už se nechodí do tanečních? Já na maturáky nosila šaty, co jsem nosila tam. V Praze je to možná jiné, ale co si pamatuju, tak se chodilo určitě slavnostněji. A nebo už jsem  stará

Offline Kokoska
Avatar
28398 příspěvků moje polička 24. března 2022 14:29

Evaeva nejakou reklamu na tanecni jsem videla, takze to asi existuje. Ale netusim, jaky je zajem.

Offline Kokoska
Avatar
28398 příspěvků moje polička 24. března 2022 14:30

Kan doufam, ze to byla vyjimka. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. března 2022 14:49

Kokoska já doufám, že se chodí pořád. Aspoň před pěti lety se ještě chodilo. Ale bude to určitě škola od školy.