Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Lilly_Ku
Avatar
4129 příspěvků moje polička 20. prosince 2018 17:50

Potrefenáhusa bily steny 

Ja rozhodne nemam nejakej skandinavskej interier, spis takovej lehkej provozni binec, zejmena, co mam spolubydliciho.

Ale jiny nez bily steny si nedokazu predstavit.

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 20. prosince 2018 18:13

Dostala jsem dnes kouzelnou krabičku plnou úžasných dobrot. Že je kouzelná, se pozná podle toho, že ani sveřelé úsilí České pošty (roztrhaný obal, proražená krabice) neponičilo obsah.

Online MP Marge
Avatar
5741 příspěvků moje polička 20. prosince 2018 21:01

Radost mi uz od zacatku tydne dela to, ze soucasti moji prace je pred Vanoci informovat klienty, ze nas suteren je plny detskeho obleceni, hracek, knizek, her a sportovnich potreb, a ze tam muzou se mnou zajit a vybrat si, co cheji.

Je to smutne, ale protoze vetsina nasich klientu je z nizkoprijmove vrstvy, casto darky od nas jsou jedine, ktere jejich deti dostanou! O to vic me tesi, ze muzu alespon trochu pomoct 

Pro dospele mame kosmetiku, parfemy, ruzne potreby do domacnosti a podobne, takze delame balicky i jim 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 20. prosince 2018 21:03

MP Marge teda to je vazne pekne! jak si vetsinou rikam ze ta tva prace je dost strasna, tak tohle musi byt opravdu fajn

Online MP Marge
Avatar
5741 příspěvků moje polička 20. prosince 2018 21:06

viktorka_od splavu Jo jo, tohle je fajn pocit 

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 20. prosince 2018 21:37

Přežila jsem výpravu pro poslední dárek, pročež jsem celý odpoledne balila, a mám hotovo! Věc u mě nevídaná, tři dny před vánocema  Já jsem tak šikovná! 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 20. prosince 2018 21:41

barbucha 

já si každej den říkám, už dva týdny, že mám vlastně hotovo, zbývá drobnůstka.. a pak strávím celý odpoledne v zácpě a tlačenici a hurá, mám to! a zas mi chybí jen maličkost 

a jelikož jsem balicí papíry a mašle letos kupovala s předstihem, abych nedopadla jak loni kdy 23. už nic neměli, tak předpokládám dopadnu jak Karja  a ráno na štědrý den je budu marně hledat:D

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 20. prosince 2018 21:51

viktorka_od splavu 

Já se vybičovala i k zabalení krámů pro haranty - původně jsem jim to hodlala předhodit jen tak... jako kýbl kostek a podobný zhůvěřilosti, co se stejně blbě balej... visačky si eště nepřečtou, ani rozbalovat neuměj... navíc jsem nakoupila hromadu věcí jakože genderově neutrálních a rodičovstvu jsem oznámila, ať jim to rozdělej podle toho, kdo se bude první na to sápat. Ale pak mi to nedalo a teď jsem, resp. budu, za vzornou babičku. Cha. Ale zpocená jsem byla až na zádech.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 20. prosince 2018 21:53

barbucha no ještěže tak! rozbalování je přece vůbec nejlepší:-)

Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 20. prosince 2018 21:54

viktorka_od splavu Moje mama bali do igelitek, byla bych na tvem miste v klidu. Ale nevim jak letos, kdyz ty igelitky zpoplatnili!

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 20. prosince 2018 21:58

barbucha no ještěže tak! rozbalování je přece vůbec nejlepší:-)

​No počítám že ten papír tak akorát sežerou, to bude zábava 

Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 20. prosince 2018 22:01

barbucha Ja myslim, ze papir bude zabava cislo 1 a po tech tvejch kramech ani nevzdechnou! Uz me par lidi varovalo, at nemam moc velky ocekavani, ze hracky pujdou do kouta!

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 20. prosince 2018 22:01

Karja 

Ty zpoplatněný igelitky mi značně lezou na nervy, už jsem tady mnohokrát zuřila... ale kupovala jsem v Manufaktuře nějaký ty pivní sady (krásně voněj) a hle - prodavačka se neptala debilně, jestli chci tašku, ale naopak bez řečí vytáhla hezký papírový a prosimpěkně bez poplatku. A eště mi tam nasypala jmenovky k balíčkům. Tak vono to jde, když se chce.

P.S.

Tak příště dostanou jen balicí papír, a bude vystaráno. Pro obě strany 

Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 20. prosince 2018 22:03

barbucha Tak to nakonec letos budeme mit zabaleny v papiru!  

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 20. prosince 2018 22:04

Karja 

Jako lidi! 

Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 20. prosince 2018 22:05

barbucha Priste to uz budou sondovat motorky a dalsi poradny kramy, to ti ani na COS uz nezbyde, letos byla posledni sance usetrit, pak se to uz potahne a budou zdimat babicku! 

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 20. prosince 2018 22:13

Karja 

Prosimtě dej pokoj. Já když vidim koloběžky, kola... tak je mi už teď mdlo při představě, že to bude muset bejt dvakrát! A helmy... chrániče... 

Zlatá zřítelnice! Jednak je jen jedna  a když jsem jí letos vnucovala takovou tu koloběžku s velkejma kolama co je zrovna in, tak ji nechtěla!! 

Doufám, že tyhlety mizerové budou taky tak skromný... nebo babička přičuchne ke cosákům leda v sekáči  

Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 20. prosince 2018 22:15

barbucha Nebudou a pockej, az zacnou ,,chodit na caje,, jak rikavala moje babicka. To uz bude darem jen hotovost!:-D

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 20. prosince 2018 22:22

Karja 

Tak to teda ne. Jedinou hotovost jsem šoupla loni ke svatbě jejich milejm rodičům, ale jinak mě to nebere... ty věčný obálky pod stromeček apod. nesnášim a sama jsem (si) to doma zakázala. To radši jedno mejdlo... jinak si můžem jen vyměňovat obálky, že jo. Zrovna mě tím nakrknul ex, jakože hodný dědeček - místo co by si dal práci zjistit co by kdo chtěl a věnoval trochu času nákupu, lempl líná, tak to řeší hotovostí. No čert by mě vzal. To neni dárek přece!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 20. prosince 2018 23:01