Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 20. prosince 2018 23:05
Reakce na barbucha:

Přežila jsem výpravu pro poslední dárek, pročež jsem celý odpoledne balila, a mám hotovo! Věc u mě nevídaná, tři dny před vánocema  Já jsem tak šikovná! 

​taky sem sikovna,dnes sem dokoupila potraviny a uz mam vse hotovo.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 20. prosince 2018 23:23

taky mi udelalo radost,ze po deseti!dnech dorazil balik z Plzne do Prahy....(kdybych ho nesla pesky tak by tam zrejme byl driv)

A tedy ted mam takovou radost z objednavky v COS,ze snad ani neusnu.

Offline brrr
Avatar
10004 příspěvků moje polička 21. prosince 2018 11:32
Přežila jsem nákup v Globusu!
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 21. prosince 2018 13:02

velkou radost.....dorazil parfem objednany 19.12.ve 23.00,

Sem ho cekala az po svatcich..

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 21. prosince 2018 18:38

Totální radost!

1. Ve středu jsme definitivně koupili sousední chatu.

2. Konečně vím, co mám s kyčlí, takže se celé Vánoce budu léčit. Včerejší obstřik byl šílený, bolestí jsem skoro brečela, dneska chodím jenom s obtížemi.. ale volno a plná krabička léků přede mnou. To se srovná!  

3. Před měsícem nás s kolegyněni napadlo, že by bylo super vybudovat ve škole takový relaxační koutek pro žáky. Ředitelka nás s tím nevyhnala, naopak dala peníze. Velkým nasazením se nám podařilo nakoupit a hlavně dopravit do školy všechen nábytek a hlavně!!! to přede všemi utajit!

Dnes jsme se všichni sešli v hale. Školní sbor zazpíval, ředitelka teple promluvila a žáci dostali velkou krabici. V krabici objevili listy papíru se třemi otázkami kvízu, jehož vyluštění jim prozradilo, ve které učebně čeká dárek. 

Úplně nás nadchli, jak se do luštění pustili. Pak se řítili chodbami a za chvíli začali tahat do haly všechny věci. A začalo se montovat! 3 gauče, 6 stolků a 6 taburetů. Do toho nám hrál a zpíval sbor.
naprostá bomba!!!! Montovali žáci i učitelé a všichni byli totálně nadšení! Dva šedé, jeden červený klippan, a po šesti bílých stolcích a taburetech. Bílé květináče. Vypadá to nádherně!!! 

Už nebudou muset posedávat o přestávkách po zemi, ale dají si kafe v pěkném prostředí. Máme z toho úplně šílenou radost. Všichni mají. Nekecám.. tahle radost je lepší, než peníze 

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 21. prosince 2018 18:40

Dadoo 

Tak to je krásné!!

Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 21. prosince 2018 18:42

Dadoo To je tak uzasne, ze mi to udelalo radost taky, ac jsem u toho nebyla 

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 00:44

Dadoo toto je super!!!

Offline Pinot Noir
Avatar
24438 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 09:34

Mám radost že sebe - povedlo se mi krásně stáhnout kapra z kůže, a to jsem se z několika zdrojů dozvěděla, že to nejde. Jde to a nic to není 

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 12:08

Pinot Noir  Já jsem kvůli tomu shlédla informační video.  Já ráda kapra s kůží,  ale kvůli tchýni jsem část svlékla.   

Offline Pinot Noir
Avatar
24438 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 13:00

Bledule Taky jsem koukala na YouTube :) Mám kapra ráda, ale radši bez kůže. Na webu Třeboňského kapra psali "ořezávat kůži z jednotlivých porcí", ale věděla jsem, že tatínek celý život stahuje kapra celého. Naštěstí je na YouTube návod na všechno ;)

Offline pecka
Avatar
5974 příspěvků moje polička 23. prosince 2018 14:06

Dadoo skvela myšlienka a darček pre študentov  a dúfam,že budeš čoskoro fit

Offline pecka
Avatar
5974 příspěvků moje polička 23. prosince 2018 14:12

Ešte v piatok ma potešila skupinka cca 15-ročných tínedžerov.V obchodnom centre v časti s rýchloobčerstvením sedeli pri jednom stole traja bezdomovci a jedli polievku.Zrazu sa pri nich objavili 2 tínedžeri,prehodili pár slov a odišlli.To už boli pri kamarátoch a dávali dokopy nejaké peniaze.Za tie kúpili 3 porcie jedla a odniesli ich bezdomovcom.

Zahrialo ma pri srdci a po tvári mi stekali slzy radosti,že ešte to s našimi mladými nie je až také zlé.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 23. prosince 2018 14:50

Miru MP Marge slniecko pecka  děkuju 

pecka tak to je krásné. 

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 23. prosince 2018 15:42

pecka  Neuveriteľné a krásne!

Offline Pinot Noir
Avatar
24438 příspěvků moje polička 23. prosince 2018 16:03

Dadoo pecka Pěkné příběhy 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. prosince 2018 17:04
Reakce na pecka:

Ešte v piatok ma potešila skupinka cca 15-ročných tínedžerov.V obchodnom centre v časti s rýchloobčerstvením sedeli pri jednom stole traja bezdomovci a jedli polievku.Zrazu sa pri nich objavili 2 tínedžeri,prehodili pár slov a odišlli.To už boli pri kamarátoch a dávali dokopy nejaké peniaze.Za tie kúpili 3 porcie jedla a odniesli ich bezdomovcom.

Zahrialo ma pri srdci a po tvári mi stekali slzy radosti,že ešte to s našimi mladými nie je až také zlé.

​Děkuji za takový příspěvek. Hřeje mě u srdce. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46055 příspěvků moje polička 24. prosince 2018 14:54

nejkrasnejsi darek k vanocum jsem dostala uz rano - zazvonil zvonek a za dvermi dcera, ktera vubec nemela dorazit, az v unoru.. a vcera sedla na bus a jela cely den a noc a nic nedala vedet aby bylo jeziskovo prekvapeni

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 24. prosince 2018 15:11

viktorka_od splavu To je fakt nejhezčí dárek .

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 24. prosince 2018 15:21