Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Sweet Potato
Avatar
34885 příspěvků moje polička 25. listopadu 2022 19:34

Černá kočka Tos napsala pěkně.

On teda začal už před pár roky, kolem "migrační krize".

Online Černá kočka
Avatar
1326 příspěvků moje polička 25. listopadu 2022 19:52

Sweet Potato Toto mi úplně uniklo, dřív jsme chodívali na jeho koncerty, ale naposledy to bylo tak deset let zpátky.

Offline Sweet Potato
Avatar
34885 příspěvků moje polička 25. listopadu 2022 21:57

Černá kočka Fotky s Okamurou, píseň Arab mi sahá na babu...

Offline Kočka_toulavá
Avatar
328 příspěvků moje polička 27. listopadu 2022 16:37

Dnes ma namichol mail z parfumo.de ohladne jednej exkluzivnej Guerlain. Slecna sa pytala, ci by som jej nedarovala (!) flakon mojej oblubenej a milovanej takmer signature. Oblicku nahodou nechce? Spadla z oblakov? Bohuzial to nie je stratene v preklade. Uprimne som tak z toho zaskocena, ze ani neviem co a ako jej odpisat. 

Offline Kokoska
Avatar
28413 příspěvků moje polička 27. listopadu 2022 16:44

Kočka_toulavá no uplne jednoduse - lituju, ale parfemy nerozdavam a tenhle roznodne nechci ani prodat. 

Lidska drzost je bezbreha.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 28. listopadu 2022 00:57

Měla jsem Nohavicu taky moc ráda, ale od té aféry s odhalením spolupráce s STB jeho morální rozměr beru hodně s rezervou. Podle mě se to s věkem zhoršuje a nic bych nedala za to, že na to má vliv i jakási životní vypitost. Takže dál už ho beru jen jako autora lepšího i horšího díla s porouchamým kompasem. Takových bylo a bude. Na koncert už bych nešla.

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 28. listopadu 2022 02:58

Černá kočka Já chápu temné stránky, ale vlastně bych mu spíš odpustila tu spolupráci s STB, protože si dovedu představit, pod jakým mohl být tlakem, než tu "novou" tvář. Protože teď mu nejde ani o život, ani o rodinu, ani o kariéru....

Offline Kočka_toulavá
Avatar
328 příspěvků moje polička 28. listopadu 2022 05:19

Kokoska Vďaka, napisala som nieco v podobnom význame... A aj preco. Vzdelavanie aj v tejto oblasti je nutné. :)

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 28. listopadu 2022 07:58

Garfie to je presny

Offline Sweet Potato
Avatar
34885 příspěvků moje polička 28. listopadu 2022 10:09
Reakce na Garfie:

Černá kočka Já chápu temné stránky, ale vlastně bych mu spíš odpustila tu spolupráci s STB, protože si dovedu představit, pod jakým mohl být tlakem, než tu "novou" tvář. Protože teď mu nejde ani o život, ani o rodinu, ani o kariéru....

​Přesně tak. 

Online continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 28. listopadu 2022 10:48

Sweet Potato Hampl

To je můj největší životní omyl, co se odhadů na lidi týká. Já sním spolupracovala ne úplně intenzivně, za to pravidelne asi rok a půl. A on vypadal jako takový slušný, až trochu submisivní chlap. Mě je špatně pokaždé, když ho vidím. 

Pak odešel do politiky a paní, s kterou primárně spolupracoval, byla strašně naštvaná. Já jsem myslela, že něco jako uražená hrdost, ale rychle mě to vyvedlo z omylu. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24602 příspěvků moje polička 28. listopadu 2022 10:53
Reakce na Garfie:

Černá kočka Já chápu temné stránky, ale vlastně bych mu spíš odpustila tu spolupráci s STB, protože si dovedu představit, pod jakým mohl být tlakem, než tu "novou" tvář. Protože teď mu nejde ani o život, ani o rodinu, ani o kariéru....

​Souhlasím, vidím to stejně. Ale hrozně mě to štve a mrzí současně, měla jsem jeho písničky opravdu ráda.

Online continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 28. listopadu 2022 10:56

Garfie Tos velmi vystihla. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 28. listopadu 2022 21:13

continuity 

Já nějakýho Hampla prakticky neznala, tak jsem se teď mrkla aspoň na jeho Facebook. Bože to je blb! A zakomplexovanej až na půdu, leze to z jednoho každýho jeho postu. Pan bojovník proti islámu se bojí tetin (jinak by nebyl takovej misogyn), čímž by mohl zfleku k islámu přestoupit - ty jeho výpady proti každý ženě (v politice, ať je to Dostálová nebo Pekarová) jsou vysloveně trapný ... nadáváním na tzv. elity se vhodně řadí k dalším zakomplexovanejm ubožákům (sůl země, SPD)... a náklonností k russku (jakože slovanské vzájemnosti viz jeho "A Rusko hrálo v té slovanské vzájemnosti významnou roli.") celou vostudu jen korunoval. 

Tak když takovej vosel chválí Jarka jako vzor rovné páteře a charakteru, nevim nevim jestli dělá kámošovi dobrou službu

A navíc je to takovej fešák. Nedivim se jeho setrvalé frustraci

Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 29. listopadu 2022 11:51

Rozhovor s výdejnou parkovacích oprávněni pro Prahu 1. Fakt jak za socíku, šílený úředníci, neochota, arogance... Vrchol byla žárlivost na elektronický systém, kterým jde dělat změny on-line na internetu. Věty typu, to vůbec nezkoušejte, to furt nejde, to je zbytečný. Pak jsem pochopila, že to dělá jiná firma a když to budou dělat on- line všichni, tak ty úředníci přijdou o místo. Tak těmhle bych to i přála.

Online continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 29. listopadu 2022 12:15

999 u nás na šestce jsou úplně zlatí. Já tam musím osobně kvůli tomu, že auto není moje, ale vždy byli úplně úžasní.

Offline andulka01
Avatar
10771 příspěvků moje polička 29. listopadu 2022 12:19

999 Pevně doufám, že časem bude možné 99 % styku se státním aparátem provést on-line. Tím bych se mohla i já konečně stát řádným občanem.. jsem totiž hroznej lempl co se týká věcí úředních, co nejde on-line, nemám. I to auto mi dělal kamarád.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 29. listopadu 2022 12:27

999 tak v brne je to tak ze sice posles elektronicky, ale pak to tam stejne zadava urednik:-) tak mi to 3x vracel ze to nemam dobre (jsem jeste nemela prepsany auto) ale zlatej byl, dobre to dopadlo

stejne uz jsem 2x platila pokutu, protoze s mini autem se sice vmacknu vsude, ale tim padem vidim volny misto i tam, kde uplne neni