Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 10. října 2022 12:48

Dnes rano mi debil v aute oproti neuhol. Na uzkej ceste. On mal prekazku na svojej strane a vyblokoval ma tak ze som uhla vpravo a trafila hlboky kanal z ktoreho mi hodilo koleso o obrubnik a roztrhlo pneumatiku. Esteze len 30km/h  a auto aj tak nepojszdne. (Nemam v aute rezervu ale nepouzitelnu sadu na opravu) Asistencna sluzba stala za hovno. Zenska nedokazala do systemu zadat udaje takze az po opakovanych volaniach sa ma ujal jej kolega ktoremu to sice uz islo sle vraj uz nemam auto v zaruke takze odtah bude spoplatneny. Jej hlaska do par minutiek niekto pride skoncila asi tak ze az po hodine mi objednali odtahovku na ktoru som kvoli dopravnej spicke cakala dlho. Aspon ze ten pan bol mily. Takze pol dna zabiteho cakanim na odtah a stravenym casom v pneuservise  rovno mi to prezuli na zimne lebo letne boli poskodene. 

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 10. října 2022 13:14

eless ou doprčic..! Co ten protější blb?? 

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 10. října 2022 13:23

Pavlena nic, ten presiel bez ujmy a isiel dalej. ja som uhybala a takto to dopadlo. tam sa vzdy najde blbec, co ide ako tank, ale teraz to odnieslo moje auto. odteraz na tej ceste zastavujem, ak pojde magor oproti, co sa nezmesti do svojho pruhu a kazdeho za mnou, co sa rozhodne vytrubovat, mam na haku! tych par metrov vydrzia a beztak mi oni tu opravu nezaplatia. samozrejme sa mozme stazovat na magistrate preco su v tej ceste take diery, ale aj ked idu teraz volby, tak na to dlabu. tie kanaly sa proste prepadavaju a robia diery

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 10. října 2022 13:45

eless aa, to je strašný. Takové situace můžou vznikat úplně jak na běžícím páse, já viděla, jak auto odbočovalo doleva, přes dva protijedoucí pruhy (velmi rušná silnice) a objevila se skulina, kdy by to krásně stihl, jenže mu na přechod skočil chodec na červenou Takže brzda odbočovač, mnoho brzd v protějších pruzích, všichni to dali, možná za cenu drobných infarktů a chodec vesele odkráčel, vůbec nechápal, že mohlo být několik aut v sobě.

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 10. října 2022 13:55

Pavlena chodci su kategoria sama o sebe. Nerobim nic ine len striehnem kto mi skace pod auto  raz na jednej ceste autu vo vedlajsom pruhu vtrhla do cesty zena s kocikom. Ja som bola trosku vzadu a ked som videla ze auto pred prechodom duplo na brzdu urobila som automaticky to iste. Az potom som si vsimla preco ten pan brzdil. Bol biely ako stena a predpokladam ze spoteny az na zadku. Ta primadona si to veselo vykracovala po prechode a ani jej nenapadlo ze ked tam vliezla na poslednu chvilu tak auto nemusi dobrzdit

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 10. října 2022 15:34

eless auvajs! Já jsem udělala zkušenost, že je lepší volat přímo pojišťovnu, u které to auto je, než asistenční službu. 

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 10. října 2022 18:10

eless mě se před týdny stalo něco podobného, do zatáčky se vyřítilo PPL středem silnice a já, abych se mu vyhnula, jsem najela do obrovského výtluku a kolo zničené

a nevyžádaná rada, jen ti v pneuservise přezuli, nebo kontrolovali i tlumiče a geometrii?

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 10. října 2022 18:56

Sairon prezuli a na toto kontrolu nemaju. Ked som im opisala situaciu tak povedali ze by to malo byt ok kvoli nizkej rychlosti ale ze na pohlad si nic nevsimli. Muz to obzeral a tiez nic nevidel

Offline dzizisketa
Avatar
7466 příspěvků moje polička 04. listopadu 2022 21:55

Tvl ten lulin Křetínský. Ne že by mě to překvapilo, ale stejně mne nasral.

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 04. listopadu 2022 22:42

dzizisketa mě by fakt zajímalo jak to prakticky provede. Protože lidi bude muset nechat tady a ač se povídá o vyvádění zisku do zahraničí lecos, daňové zákony na toto téma vcelku myslí a rozhodně to není nijak podporovaný proces. 

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 05. listopadu 2022 01:38

ten kkt...eeee...pardon, arcibiskup Orosch

https://tvnoviny.sk/domace/clanok/340365-arcibiskup-pochybuje-ci-obete-na-zamockej-boli-nevinne-zareagovala-caputova-aj-policia

Ja už neviem, ja sa chcem sťahovať!!! Na Mars!!!

Offline stes
Avatar
7363 příspěvků moje polička 05. listopadu 2022 08:05

dzizisketa nápodobně. A nebude jedinej.

Offline geekygirl
Avatar
126 příspěvků moje polička 05. listopadu 2022 16:24

slniecko Asi sa budeme stahovat spolu.

To je uz nieco neskutocne, co u nas deje.

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 05. listopadu 2022 18:05

slniecko geekygirl 

Možná by vás mohlo zajímat interview s Pavlem Kosatíkem.

Mluvil v něm o své knize Slovensko 30 let poté a o současné situaci na Slovensku.

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 05. listopadu 2022 18:46

euridike já jsem teď na Slovensku párkrát byla, i jsme řešili politiku a je to úplně přesný. 

Díky za sdílení. 

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 05. listopadu 2022 18:48

geekygirl

euridike vieš, ale my vieme, čo sa tu deje a o to je horšie to pozorovať, aj sa snažiť čo sa dá a byť z roka na rok bezmocnejší.

ale ďakujem, ak budem stíhať vypočujem si, je zaujímavý akýkoľvek pohľad a niekedy býva ten z vonku optimistickejší....(v to teda pevne dúfam, lebo akútne potrebujem akúkoľvek aspoň trochu optimistickú prognózu...)

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 05. listopadu 2022 19:22

slniecko 

Mně je jasné, že víte, co se u vás děje, jen jsem myslela, že by pro vás mohl být zajímavý pohled někoho, kdo dění na Slovensku dlouhodobě sleduje a analyzuje, ale situaci sleduje z jiného úhlu pohledu než vy, kteří v tom žijete. 

continuity 

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 05. listopadu 2022 19:29

slniecko ono to nie je len o tom, čo sa deje, ale hlavne o tom, ako na to slovenská spoločnosť reaguje. 

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 05. listopadu 2022 21:45

continuity aj to vieme

euridike áno, chápem a zaujímavé to určite bude.

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 05. listopadu 2022 22:16

euridike tak som si to vypočula a je to až chirurgicky presné.