Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 27. prosince 2017 14:30

Karja bohuzel s vícekrát opakovanou informaci nemuzu souhlasit,čím víckrát se to opakuje,tim je vetsi pravděpodobnost,ze u toho vypnou

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 27. prosince 2017 14:43
Reakce na Potrefenáhusa:

Karja bohuzel s vícekrát opakovanou informaci nemuzu souhlasit,čím víckrát se to opakuje,tim je vetsi pravděpodobnost,ze u toho vypnou

​přesně.

já bych doporučila zapsat do kalendáře/mobilu, zkontrolovat že je zapnuto upozornění. informaci sděluju jednou, ale ujistím se že u toho nekouká na televizi/nečte/nejí/nepije/neoblíká se či zouvá nebo cokoliv jinýho, popřípadě se před tím příliš dlouho nehovořilo na nezajímavé téma.. prostě že neni vypnutej:-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. prosince 2017 15:03

Ty stereotypy...ale az padne “zenska za volantem” budete trojcit!

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 27. prosince 2017 15:03

Vzdycky nas tata, voxiduje u vareni, trikrat se zepta, jestli nechci pomoct, posilam ho at si dela svoje, tak zase za pulhodiny a nechces neco a tak mu reknu, no tak jo, dones mi ze sklepa brambory. Za pet minut se zvedne a rika, tak ja jdu vycistit ty kamna. To je ale pravidelne, kdyby se aspon tak neptal.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 27. prosince 2017 15:07

Mutziputzi žádný stereotypy, vycházim z vlastní zkušenosti (:-))

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 27. prosince 2017 15:09

Karja no já už pochopila, že dotaz "nechceš pomoct" je znamení že má hlad a měla bych pohnout

Mutziputzi to jsou jen prosté praktické rady. na téma "ženská za volantem" se mi vždy vybaví jak mě kamarádka naučila parkovat podélně. předtím mi to žádnej chlap nebyl schopen vysvětlit a část z nich to ani neumí:D

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 27. prosince 2017 15:53

viktorka_od splavu V 10 ráno, že by to už chtělo jíst, jo? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 27. prosince 2017 16:09

Karja tak třeba je to u vás jinej typ pokynu, ale každopádně nějaký skrytý význam to mít bude páč reálně když chci pomoct tak vstanu a dělám, nesedím a nekecám, že:-)

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 27. prosince 2017 16:22

viktorka_od splavu U nás je to typ pokynu, řekni mi to tříkrát a nejlíp mi to dej do ruky a cestou dvakrát připomeň:-D.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 27. prosince 2017 17:21

​přesně.

já bych doporučila zapsat do kalendáře/mobilu, zkontrolovat že je zapnuto upozornění. informaci sděluju jednou, ale ujistím se že u toho nekouká na televizi/nečte/nejí/nepije/neoblíká se či zouvá nebo cokoliv jinýho, popřípadě se před tím příliš dlouho nehovořilo na nezajímavé téma.. prostě že neni vypnutej:-)

​Tak s tím taky musím souhlasit a léty se to zhoršuje. Občas pomůže po sdělené informaci kontrolní otázka. Nějak mám pocit, že v poslední době je "vypnutej" pořád . A jak jsem se tomu jako mladá holka smála, když mi na toto téma líčila své strategie má starší kolegyně. Bohužel, je to tak.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 27. prosince 2017 17:38

crazydaisy oni proste vytesnuji zbytne cinnosti. nakonec taky to na sobe pozoruju.. kdyz to muzu nechat zas ja na nem tak to udelam. az se sama sobe divim..

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 09:40

Česká pošta - čekám balíček, ve schránce mám jen lístek, že adresát nezastižen. Takže zítra budu šlapat několik kilometrů na poštu, abych si jej vyzvedla. Achjo! 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 09:40

Dalia telefonovat-seřvat-přikázat přinést zejtra

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 09:44

Dalia telefonovat-seřvat-přikázat přinést zejtra

​Kéž bych byla tak "od rány"! 

... holt se projdu, pohyb je zdravý a těšení si prodloužím o den. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 10:03

Dalia ulehčuje jim to a podporuješ jejich šlendrian.zavolat a vynadat! A prikazat nový dovoz. Je to jejich povinnost.

Když jim to projde,budou v tom pokračovat.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 11:05

Dadoo Máš pravdu. Zavolat a stěžovat si můžu, ovšem abych jim vynadala, to asi nedokážu.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 11:16

Dalia no tak nadávat nemusíš, to já taky nedělám. jen jim vysvětlím že takhle tedy ne stručně a rázně. pokud to jednou nezabralo napoprvé tak podruhé jsem trvala na přepojení na vedoucí a s ní jsme si to už vysvětlili - požádala ať počkám já odmítla - opět slušně, "ne, nepočkám, v žádném případě, trvám na ..." a šlo to

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 11:16

Dadoo Tak o tom, že by mi Česká pošta zavolala, kdy mi budou balík do ruky doručovat, si můžu nechat leda zdát. Ráno mi akorát pošlou sms, že dnes budeme doručovat a z online sledování se dozvím, jestli je na dopoledním nebo odpoledním doručování

Volat vydrželi asi tak rok po slavném uvedení téhle služby, kdy mi dopoledne volala ženská z pošty (balíkář nikdy), jestli mi vyhovuje odpolední doručení s asi dvou až tříhodinovým oknem.

N druhou stranu ale od doby, co nevolají, ho doručují vždycky v intervalu mezi 10 - 13 hod., i když tam napíšou odpolední doručování.

Dalia Ne, vynadat nemá význam, ony jsou vedoucí listovních doručovatelů nebo balíkářů dokonce hákliví byť jen na zvýšený hlas, ale určitě bych tam zavolala a klidným, ale důrazným hlasem oznámila, že jsi byla doma, zvonek ti funguje a přesto jsi ve schránce objevila výzvu se zprávou, že adresát nezastižen - na lístku by mělo být jméno toho konkrétního balíkáře. A proto bys ráda opakované doručení. To úplně stačí, oni s ním "promluví" a z vlastní zkušenosti ti garantuju, že zítra důrazně zazvoní

Offline RoSa
Avatar
8218 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 13:49

wendulka 

to by se ale na tu poštu musela nejdřív DOVOLAT  !

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 14:03

RoSa Pravda, v Praze si to asi chce stěžovat jedině osobně. Ale tady u nás to funguje. Nová postacka mě od té doby dokonce osobně zdravi