Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 15:35

Mutziputzi No já jsem kromě několika anonymních výštěků v diskuzích pod články, které se objevily až po ré, co Horáček prvně oznámil, že zvažuje kandidaturu, také nic neobjevila.

Ani se nepamatuju, že by v médiích kdy v souvislosti s Trendem padlo jeho jméno, nicméně nepopírám, že mi za ta léta mohlo něco uniknout, takže napjatě též čekám, zda mi někdo objasní, z jakého relevantního zdroje čerpají.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 16:13

wendulka pokud si matně vzpominam,s Kocabem tam byl partner ještě nějaký hudebník. Vysoký,knír,málo vlasů. 

Jestli si to někdo neplete  vyhnáním ruských vojsk. Tam byl Kocáb s Horackem. A ta tohle bychom jim měli děkovat do haleluja. 

Hodně bych se divila,když Horáček byl namoceny v Trendu,ze by to na něj dávno nevytahli.

Takhle jsou to jen zlovolne,at úmyslně čí neúmyslné, pomluvy neinformovanych troubu.

JO! Nejsem blbá,byl to Martin Kratochvíl!  Pamatovala jsem si to dobře.  I to jméno,jen jsem si nebyla úplně jistá. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 16:16

Dadoo Jo, Martin Kratochvíl. To si pamatuješ dobře.

EDIT: Vidím, že už sis to sama stačila najít, ještě než jsem to já stačila dopsat.

Jestli si to někdo neplete  vyhnáním ruských vojsk. Tam byl Kocáb s Horackem. A ta tohle bychom jim měli děkovat do haleluja. 

Úplně přesně se tehdy jednalo o založení občanské inciativy MOST v roce 1989, která vyústila v setkání Ladislava Adamce se zástupci OF v čele Václavem Havlem a následnému rozpuštění KSČ a prvním svobodným volbám. Ano, tu založili společně, proto si říkám, jestli to ti lidé náhodou nezaměňují.

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 20:13
Reakce na Dadoo:

wendulka pokud si matně vzpominam,s Kocabem tam byl partner ještě nějaký hudebník. Vysoký,knír,málo vlasů. 

​Jj, Martin Kratochvíl. Pamatuješ si to dobře... knír a málo vlasů. Vysoky ale není. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 21:47

siouxsie Ad OLAF, kromě obavy, že zpráva nebude (hned tak) zveřejněna, mě poněkud děsí komentáře pod články, které se tématem zabývají, konkrétně množství občanů, kteří Bureše obhajují. 

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 13:13
Reakce na Mutziputzi:

Spojení Trend a Horáček uniklo i algoritmům Googlu, jsem napjatá a lačná po vědění!

​dřív se pálily knihy, nebo se z nich vymazaly nevhodné pasáže. dnes úplně stačí, když něco nenajdou algoritmy googlu... tak to nikdy neexistovalo. no není to směšné? 

no nic, jdu dohledat zdroje nebo aspoň vyrábět příslušné kompro... 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 13:15

siouxsie Že by to uniklo nám všem i Aeronetu? Hroznej iluminát ten Horáček

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 13:39

siouxsie 

Hledej vlevo dole.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 16:17
Reakce na Mutziputzi:

siouxsie Že by to uniklo nám všem i Aeronetu? Hroznej iluminát ten Horáček

Mohlo. Nám všem kromě Zemana přece taky uniknul Peroutkův článek, kde měl napsat, že Hitler je gentleman.

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 18:58

Někteří včera nevystříleli všechnu munici a dnes pokračují. Při novoroční procházce jsem koukala,co všude zbylo bordelu po rachejtlích

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 09. ledna 2018 21:35

Chtěla jsem se podívat na Dabing street na i-vysílání - nedostupné mimo území ČR. tak na Manželské etudy po 35 letech - opět nedostupné. Zatracená geoblokace, fakt super přežitek

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 07:44

A666 manzelske etudy mam taky v planu, co vpn?

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 10:36
Reakce na Lilly_Ku:

A666 manzelske etudy mam taky v planu, co vpn?

​Nakonec jsem to vyřešila jinak (VPN je tky možnost, ale není to úplně jednoduchý). Mě hlavně prostě celý ten princip, že se očekává, že se v češtině budeš na TV koukat jen v ČR přijde v dnešní době ujetý. S olympyádou to bude zase stejný, v roce 2016 nešly pustit ani Branky body vteřiny, nepustí prostě ani tříminutovou reportáž....... Loni jme teda ještě stále v ČR platili koncesionářské poplatky tak mě to štvalo ještě víc....

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 10:38

tam jde podle me o vysilaci prava, ktery se vztahujou dycky na urcity geograficky oblasti... proste system, kterrej vznikl jeste pred internetem, no.

a GEZ platite? 

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 10:48
Reakce na Lilly_Ku:

tam jde podle me o vysilaci prava, ktery se vztahujou dycky na urcity geograficky oblasti... proste system, kterrej vznikl jeste pred internetem, no.

a GEZ platite? 

​myslíš polatky v De? samozřejmě byť nemáme TV Já tomu celkově rozumím a právě celkově mi přijdou geograficky omezený vysílací práva jako přežitek, Němci si stejně radši pustí olympiádu v němčině stejně jako čech si to radši poslechne s českým komentářem...... No a český původní pořady jsou už úplně absurdní, chápu omezení licencovných pořadů (jako je třeba Stardance), ale u těch původních mě to nějak hlava nebere BTW chtěla jsem si zaplatit HBO GO, což v DE s českou mutací opět nejde, geoblokace..... pak se diví, kolik je nelegálních stahování.....

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 11:02

A666 souhlasism, je to zastaralej system, i kdyz si myslim, ze stahovani ovlivnuje v naprosto zanedbatelny mire.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 11:11
Reakce na Lilly_Ku:

A666 souhlasism, je to zastaralej system, i kdyz si myslim, ze stahovani ovlivnuje v naprosto zanedbatelny mire.

​Já za sebe myslím, že ta zastaralost systému k tomu taky přispívá, ale samozřejmě to není to hlavní....

Jinak když se ty geblokace v i-vysílání ČT začaly objevovat, tak jsem se i pídila, zda je nějaký důvod, že to začali tolik aplikovat (třeba loni to bylo extrémní u minisérie Kosmo - první 3 díly šly, další už ne) a dočkala jsem se jen vágních odpovědí. u jednoho dokumentu jsem posílala dotaz i vyloženě tvůrkyni a ta mi psala, že ona to nijak neomezila, že tohle rozhoduje hlavní producent - a to byla ČT...... Netuším, proč čím dál tím víc přitvrzují.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 00:05

Večer jsem otevřela mail a zaradovala se, když jsem viděla zprávu z COS o odeslání objednávky. Ovšem radost mě přešla, když jsem zprávu otevřela. Objednávala jsem tričko a kamarádce sukni (jakože jedno poštovné), obě věci zaplatila, přišlo potvrzení a teď najednou info, že sukně již bohužel není skladem, ale že mám "číhat" dál. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. ledna 2018 16:19

Vogue ukončila spolupráci s Mario Testinem, obtěžoval asistenta...ať už jsou do háje...