Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 19:18

Renusatko Tak to čumím jak puk, že se necukali a zaplatili hned.

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 19:31

Krehutka Ono to fakt bylo v tak strašném stavu, že to vypadalo, jak ze skládky. Tohle prodávat bych se styděla. Na vracení mají 19 dní, nevím jak je to normálně, ale kamarád právník se s nima asi moc nedohadoval. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 23:09

Renusatko ja takhle nesla do mallu zpatky ten verk co jim tam musel lezet deset let (dokina na telefon ktery uz se leta nevyrabi) a ani nemrkli. rekla jsem akorat at se to neodvazi dat znovu do prodeje

jinak na tu tiskarnu jsem se zrovna vcera divala ze ny se klukum moc libila ale darky uz nastesti mame

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 23:49
Reakce na Lamicka:

slniecko je to na ulozto.cz. ja jsem asi pred rokem tady psala, ze se dceri ve skolce smeje spoluzak, ze ma smrt v ocich, uz nevim, jestli jsi to byla ty, nebo nekdo jiny, kdo mi doporucil seznamit se Zuzanou Stohelitskou. Tak jsem hned vecer ten film stahla, pak zacala cist a hodne me to bavi 

​To som asi nebola ja, lebo si to nepamätám, ale ako tip to schvaľujem!!!

Ja sa práve snažím vyhrabať doma Otca prasátek pre dcéru na prázdniny...tej zas vlasy žerú kefy.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 09:19

vcera me namichla me nabidka z mozne nove prace. po dvoukolovym pohovoru mi vcera napsali, ze me chteji, ale nabidli mi tak strasne spatny podminky, ze mam z cele te akce naprosto rozpacitej pocit. jako neberu si to osobne (napsala jsem jim nejdriv pripominky a uvidim, co reknou), ale jsem namichnuta, ze se ted ani nemuzu poradne radovat z toho, ze by me teda chteli prijmout.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 17:57

Sweet Potato Ja myslim, ze uz stejne vime, ze ani Drahos ani Horacek, ne? Samozrejme osvetu budu sirit i nadale

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 19:14

Sweet Potato Externí kreativec udělal chybu

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 19:19

brrr to by bohužel na drahoše, jak ho vidím já, naprosto sedělo. člověk bez názoru, nemastný, neslaný, za kterého proto kampaň tvoří externí kreativci, ovšem zřejmě navíc špatně zvolení. začínám si myslet, že drahoš je vlastně zemanův agent, který má vytvořit dojem, že volby nejsou předem rozhodnuté.

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 19:22

Jiná Realita Pan Želé. Mi poněkud vadí, už od doby, kdy začínal kandidovat a v rozhovoru pro Reflex vysvětloval, že nosí brýle, protože mu nějaký kreativec poradil, že v nich vypadá důvěryhodněji. Sorry jako!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 19:24

brrr ne 

Offline Sweet Potato
Avatar
34839 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 19:54

brrr Taky ho vidím dost podobně jako Fišera tenkrát.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 21:23

Mně se Drahoš taky nelíbí. Člověk bez názoru, nemastný neslaný, takový celý marný, nijaký.

Někde jsem četla (nevím, jestli je to pravda, nebo vtip, asi vtip, no) že když odpovíte v prezidentské volební kalkulačce samé NEVÍM, vyjde vám Drahoš. 

V TV duelu s Horáčkem, jmenuje se to Bez moderátora (??) se prý úplně rozsypal a nebyl schopen argumentovat, panikařil. Ale to jsem neviděla, jen slyšela.

Navíc mi přijde popudlivý, nedůtklivý, nekomunikativní, takový suchar bez jakéhokoliv espritu. Šedá myš, od které naprosto nevíme co čekat. A prezidenta, za kterého mluví externí kreativci tedy opravdu nechci.

Offline RoSa
Avatar
8238 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 22:11
Reakce na Dadoo:

A prezidenta, za kterého mluví externí kreativci tedy opravdu nechci.

Jo! a ta Drahošova mluvčí, ta Kateřina Procházková, to bude taky pěkný jelito - tímhle vyjádřením to teda dorazila!

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 22:44
Reakce na Dadoo:

Navíc mi přijde popudlivý, nedůtklivý, nekomunikativní​

jo přesně. takovýho typa fakt ne

Offline rasaNori
Avatar
7736 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 06:15

slniecko to je muj nejoblibenejsi vanocni film :D

Lamicka to jsem byla ja, pamatuju si to:) jsem rada ze zeměplocha zaujala dalsi obet;)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 07:22

Já myslim, že externí kreativci mluví za všechny kandidáty co na to maj prachy, zde to vypadá, že i za Drahoše komunikoval Topolovej Horák, to by byla pointa!

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 07:53

rasaNori  taky jsem si rikala, ze si ho na Vanoce zase pustim :) 

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 17:06
Reakce na KapkaMM:

Tak já se tedy přiznám k varientě, kdy bych to Ovarovi hodila. A ta nastane, když se do druhého kola dostane on a Topol. Topol je pro mne nepřijatelný úplně stejně jako Ovar, akorát ten dalších 5 let nezvládne.

​Děkujeme! 

Piš si, že Ovara budou držet na hadičkách, dokud se jim dočista nerozpadne. A že - v radosti nad svým zvolením a u vědomí, že je to naposled (a to doslova a do písmene), a s jistotou beztrestnosti - rozpoutá ještě takový peklo, o jakým se nám ani nesnilo.

Než s pocitem dobře vykonané práce zdechne, rozesere to tady do mrtě, že to nedá dohromady celá generace. Se podívej, co dokázal za první období: zničit poslední povědomí aspoň základní slušnosti, pozvednout lůzu a zašlapat demokracii! A zcela cíleně...