Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 30. prosince 2017 16:10

Mutziputzi mno, a to ještě ani nezačali...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 30. prosince 2017 16:11

Jiná Realita Me to utajovani zpravy OLAFu dere neskutecne!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 30. prosince 2017 18:31

Mutziputzi  a mě navíc ještě to, že těch 50 milionů za něj budeme nejspíš platit my všichni. On to nezaplatí, protože tím by přiznal svou vinu. A republika ty prachy EU bude muset vrátit.

Tak rozbíjejte kasičky, bude nedobrovolně povinná sbírka za chudáka ABureše.. 

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 30. prosince 2017 18:37

Dadoo Ja tuhle kauzu nesleduju, protoze by se z toho jeden poblil, ale to ta dotace byla ve vysi 50 mil.? Nebo je to nejaka pokuta? Edit.: Jo, uz to ctu.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 30. prosince 2017 18:37

Jo a naštval me Horáček, že přistoupil na tu hradní sprostotu a půjde debatovat k Soukupovi s poskokem.

Kandidát s poskokem kandidáta. Je to nedůstojné a nevhodné. Legitimizuje tím urážlivé opovržení všemi kandidáty i voliči. Přičemž těm švábovým to nikdy nedojde.

Horáček tím u mě strašně klesnul.

Drahoš mě odmítnutím nedojal. On se bojí diskuse i s Horáčkem a Topolánkem, tak aby měl na mluvčáčka. Taková znouzectnost. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 30. prosince 2017 18:43

Karja Ano, dotace ve výši 50 milionů. MF už ji vyňalo ze seznamu dotovaných projektů, tzn. že tam tedy žádná dotace jakoby nešla, to znamená, že ČR bude ty peníze muset vrátit, to znamená, že by to měl vrátit Bureš, když je zinkasoval, to znamená, že je nevrátí, protože by tím přiznal, že to nebylo legální, to znamená, že to neudělá a tudíž nic nevrátí a to znamená, že to zaplatit bude muset stát, to znamená, že tedy my všichni.

Složíme se na Bureše. On přece nic neudělal, tak co by měl co vracet, ne? Ať to zaplatí ten, kdo to vyjmul z dotací a to je MF.. jeho oblíbená Schillerová.. tudíž to zaplatí daňový poplatník.

Asi si mysleli, že když to vyjmou ted jako z dotací, kauza usne a nebude za co Bureše soudit. 

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 30. prosince 2017 18:48

Dadoo Uz ta samotna vyse dotace mi prijde nechutna, jakoze 50 micu na rekreacni areal, pardon jeste tam ukazuji zvirata, co zijou na farme:-))). Prinos jako blazen.

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 30. prosince 2017 18:56

Karja nejen zvířata, co žijou na farmě! taky surikaty... ňuňu  a to už se vyplatí! 

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 30. prosince 2017 19:01

siouxsie A pak v tom nemaji mit deti binec! Chudak surikata, takovy zkompromitovani.

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 30. prosince 2017 19:17

Karja děti mají hromadu času na to, aby si to v hlavě časem srovnaly, ale co jejich rodiče?! ať je ve zprávě OLAFu cokoliv nepříznivého, zjevně to bude o důvod navíc, proč nenávidět celou EU 

jsem vážně zvědavá, jak to ten estébák rozchodí tentokrát. ono nejde jen o zaplacení 50 mio, ale o potvrzení dotačního podvodu. a pokud šlo o podvod, tak se nám někde ta voda pomalu ale jistě vaří... 

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 30. prosince 2017 19:52

přiznávám, že mě fascinuje, jaká všechna očekávání mají lidé od budoucího prezidenta!  proč daleko víc vadí, že Horáček bude přiblble komunikovat s Ovčáčkem, ale vůbec nevadí jeho chování v době investičního tunelu TREND?! proč lidi očekávájí vyváženou kombinaci Mirka Dušína s jedním z posledních spravedlivých?!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 30. prosince 2017 20:09

siouxsie  Protože nějaký Trend si už nikdo nepamatuje?? Ani já ne. Jak to, že to na něj veřejně ještě nevytáhli?

Protože lidi mají vždycky nějaký ideál, který se snaží naplnit - a pak se musí spokojit s něčím méně ideálním. Ale chtít víc snad můžou, ne?? Prezident by morální autoritou být snad mohl/měl.

Horáčkova debata vadí, protože tím přistupuje na tu nemorální špinavou a urážlivou hradní hru. Mělo by se jim (oběma) za to snad tleskat?

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 30. prosince 2017 21:18

Dadoo nooo, mně by bohatě stačilo, kdyby prezidentem byl kdokoliv jiný než Ovar a kdyby ctil ústavu. morální autority hledám fakt jinde a ne na politické scéně, to mi připadá opravdu naivní. ale samozřejmě vašim ideálům tím nechci nijak bránit 

Horáček na nic nepřistupuje, předpokládám, že si představuje levný zisk plusových bodů v udolání Ovčáčka. kdo to proboha vůbec sleduje? a kdo se na základě té debaty může rozhodovat?! nechápu...

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 30. prosince 2017 21:37

siouxsie To nechápu právě taky. Tam se dívají jen ti s určitým názorem. Ty Horáček nepřesvědčí.  Ale vííte jak to je: kdo se s ho.nem maže, nemůže pak nesmrdět.

Je nedůstojné kandidáta dohadovat se s poskokem. Nic víc, nic méně.

Ale zas tak naivní já sama nejsem. Jen jsem hledala možná vysvětlení, nepsala jsem, že to přesně tak cítím i já.  Já bych  tam místo Ovara brala i šimpanze. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 09:27
Reakce na siouxsie:

přiznávám, že mě fascinuje, jaká všechna očekávání mají lidé od budoucího prezidenta!  proč daleko víc vadí, že Horáček bude přiblble komunikovat s Ovčáčkem, ale vůbec nevadí jeho chování v době investičního tunelu TREND?! proč lidi očekávájí vyváženou kombinaci Mirka Dušína s jedním z posledních spravedlivých?!

​Nedošlo k záměně Horáčka a Kocába??

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 09:32

Mutziputzi  tak mimo fakt nejsem 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 09:35

siouxsie Hm, mně teda Horáček s Trendem ňák uniknul

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 12:44

přiznávám, že taky spojuju trend s kocábem a link na horáčka mi uniká, ale je fakt, že je to už nějakou dobu plus detaily jsem pozapomněla, resp. i tehdy mi klidně mohlo něco uniknout,  tak třeba nám to siouxsie osvěží ... 

Offline barbucha blogger
Avatar
30597 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 12:53

Dadoo 

Já bych tam na jeho místě taky nešla. Byla bych spíš pro to, nechat tam Ovčáčka úplně samotnýho - ono by se mu potom dost blbě tvrdilo, že se ho bojej úplně všichni 

Ale tak snad s ním aspoň Horáček vytře podlahu (tak jako už dokázal se Soukupem) a je to dobrá příležitost vzkázat nahlas Ovarovi, co si o něm podhradí myslí. Osobně bych viděla jedinou možnost jak z toho ven - pojmout to jako pustou taškařici a brát Ovčáčka jako jednoho z kandidátů... prostě pokládat mu jen otázky, jak se bude chovat, až bude prezidentem 

Co měl Horáček s Trendem taky netuším, ale třeba nám to siouxsie  vysvětlí? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. prosince 2017 13:50

Spojení Trend a Horáček uniklo i algoritmům Googlu, jsem napjatá a lačná po vědění!