Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 09:30

Mutziputzi aha, tak to ja mam presne naopak, myslim, ze v druhem kole by topolanek proti zemanovi dostal na prdel. Pravda ale je, ze topol je natolik buran, ze by mohl oslovit i nekoho vahajiciho nad zemanem. To drahos tezko dokaze.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 09:31

Podle me je charismaneco navic, v soucasne situaci tezky luxus. Asi jako byt na podpore a jit nakupovat k fendi. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 09:32

jinx No, ač já Topola ráda, musím souhlasit

Online andulka01
Avatar
10707 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 13:51

Uzavření pěších lávek na železňáku. Teda s..e mě hysterické uzavírání všech možných pěších lávek, ale tohle se mě dotýká nejvíc.

Na železňáku byly lávky zavřené koncem léta, kvůli prý údržbě. Našli jsme tam pak 3, slovy tři nové nýty. Nenalakováno, nevyčištěno, nic. Nikdo se ani ke stavu lávek nevyjádřil. A najednou je ten most evidentně pro chodce životu nebezpečnej. Jakto že ne pro vlaky? To jako spadne jen ta pěší část?

Jsem vytočená. Je to jen zavřený, nic se tam neděje, nikdo to neprohlíží, žádní technici nic neopravují. Nikde žádná zpráva do kdy to tak bude. Je to moje hlavní spojnice do práce, chtěla jsem jezdit v klidu na kole a ne se vláčet tramvajemi přes Anděla (tam si na kole moc netroufám). Přes den jezdí přívoz, ale to je tak trošku k ničemu :-(

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 18:57

Tak já se tedy přiznám k varientě, kdy bych to Ovarovi hodila. A ta nastane, když se do druhého kola dostane on a Topol. Topol je pro mne nepřijatelný úplně stejně jako Ovar, akorát ten dalších 5 let nezvládne.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 20:19

KapkaMM Kuš babo..! Takovéhle hyperkatastrofické scénáře sem vůbec nestrkej! Jsi mě úplně vyděsila!!!   To by byla fakt Sofiina volby.

Ovšem.. můj hlas by přes veškerý odpor dostal Topolánek. Páč ten se ještě definitivně zdiskreditovat nestačil..   

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 20:34

Dadoo To mám takový únikový plán v případě blbého složení druhého kola. V tomhle mi hraje Milošův zdravotní stav do karet. Na druhou stranu si říkám, že by ho mohli držet při životě pěkně dlouho, vždyť takový Castro posledních 10 let taky vypadal jak marioneta.

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 21:07

KapkaMM Zeman x Topolánek, to bude moje noční můra.

Offline continuity
Avatar
33726 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 22:08

ja vas nechci prudit, ale po tom, co posledni dny predvadi Babisova vlada bez duvery, je uz skoro jedno, kdo bude prezidentem. jako cekala jsem, ze to bude zle, ale toto je uplne katastrofa. jedine ze by to delali, aby prece jenom nektery z potencialnich koalicnich partneru vymekl. jinak opravdu nevim. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 07:27

continuity Jsem kromě menších čistek mezi ministerskejma úředníkama nic co by vláda udělala nezaznamenala...?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 07:31

Jinak by mě zajímalo, co vám skutečně vadí na Topolánkovi, dokonce tak, že tady padlo volit radši Zemana (pro mě teda šok), že se choval jako buran? Svýho Dalíka měli vždycky všichni, spojení s Rittigem jak tady kdysi někdo vytahoval je nesmysl, fakt nerozumim...

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 09:04

Mutziputzi Tak už hlasování o důvěře, kdy zjevně došlo k podplacení Melčáka s Pohankou. On obecně moc nediskutoval a nevyjednával. Takže veskrze rozumné poplatky ve zdravotnictví, které dle mého chtěli jen  pár úprav, zajistily socanům vliv v krajích. Přitom stačilo trochu s voliči promluvit nebo udělat ústupky a ne říct, že se couráme moc po doktorech. Způsob schválení Lisabonské smlouvy, všechny Dalíkoviny (Pandury, Kořistka), akcentování svého rodinného života na předvolebních billboardech, aby do dvou let povil synka s lepší ženou, cesty na lyže vládním letadlem, jeho zázračné zbohatnutí od r. 2009 až dosud. Ještě 2005 nebo tak si bral hypotéku na blbých pět mega, aby teď při kandidatuře vykazuje majetek v desítkách milionů. Je pro mne symbolem klientelistického systému, kde výdaje jsou všech, ale zisky soukromé. Mimochodem Zeman do něj patří taky, akorát to prostě brzy zabalí. To je jediný důvod, proč bych ho v druhém kole mohla podpořit.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 09:05

Mutziputzi mne vadi jeho proklamlvany postoj k eu, vadi mi nejasna motivace a nejistota, kdo za nim stoji. Neni pro me duveryhodny. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 09:06

Dadoo 

Já se bojím, že těch, co by v případě duelu Zeman vs Topolánek volili Zemana, ač by ho jinak nevolili, by nebylo málo.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 09:23

jinx Objektivně uznávám, že postoj k EU a migrantům mi taky vadí

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 09:31

K podplácení moc zjevně nedošlo, či kde se o tom píše? Tohle se dělo za všech premiérů, holt daň za roztříštěnost sněmovny. Ty poplatky mu přičítat to je už úplně legrační. Rozvádí se půlka lidí a Křetínský platí dobře nejen Topolánka, pořád nechápu, tohle jsou argumenty level Babiš.

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 10:01

Mutziputzi Nevím, proč mu nevyčítat poplatky, byla to jeho vláda a komunikace byla na nich. A poplatky byly naprosto v pořádku, kdyby si připravili pořádnou komunikační strategii.  Na to se vykašlali, jeli způsobem buldozer. Takže teď se nadále ze zdravotního pojištění platí poslední hajzl papír a nikdo si už nikdy netroufne poplatky zavést. Při roztříštěné sněmovně se vyjednávají programové kompromisy nebo se vyhlásí předčasné volby, kterým jsme se ostatně stejně nevyhnuli. Uplácení přeběhlíků je metoda banánové republiky. A nevadí mi rozvod, ale kampaň žaložená na rodině v době, kdy už nebyla funkční. Pako Sobotka se taky rozvedl, jen si paní nedával na billboard. To zbohatnutí mě děsí ne kvůli penězům, ale komu všemu je zavázaný. Je neprůhledný a nečitelný. A přístup k EU a migrantům je kapitola sama o sobě. Ten, co tlačil Lisabonsku smlouvu, se teď bude vymezovat proti jejím důsledkům? To není cit. "chlap s gulama", ale normální populista.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 10:09

KapkaMM A kdo uplácel přeběhlíky?? 

Jinak poplatky by nevykomunikoval prostě nikdo, co na tom bylo ke komunikaci, prostě to lidi platit nechtěli a bohužel moc lidí je stále přesvědčeno, že zdravotnictví je a musí být zdarma, nikomu se to nepovede.

A ta EU a migranti to zas neni tragédie ten jeho náhled, jenom já jsem moc liberální proti němu, nechce ani vystoupit ani strkat hlavu do písku, přeháníš/te, nevim

macko.pu
Avatar
19. prosince 2017 10:29

... no vida, tak nová kniha pre deti Santov manžel

prej, kniha vypráví o Santově soukromém životě a zejména vřelém vztahu s jeho manželem, který mu ochotně pomáhá s vypravováním vánočních dárků pro děti po celém světě. Příběh zachycuje jejich dohady nad pečením vánočního cukroví, ukazuje jejich spolupráci, společné tančení v obývacím pokoji nebo hraní her.

https://www.hatefree.cz/blo/hf-zpravy/2505-santuv-manzel

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 10:31

macko.pu A co jako?