Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:21

Hoolinkah šiš vim co je Malá Asie, ale Santa??

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:21

Edge Nepodložený, takže ne

Offline Edge
Avatar
1617 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:22

macko.pu fakt díky za ten gif, právě mě přešla chuť na oběd... docela by mě zajímalo, co bys dělal, kdyby za tebou přišlo tvoje dítě, že je gay nebo lesba

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:25

Mutziputzi Jasně  Mikuláš

Offline Edge
Avatar
1617 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:26

Mutziputzi chtěla jsi znát můj názor, tak jsem ti ho napsala, to je všechno... jako klidně si ho vol, já zas budu hlasovat pro někoho jinýho... vo tom to je, ne?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:31

KapkaMM  U me jsou Santa a Mikulas dva lidi, takze nic

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:35
Reakce na Mutziputzi:

Hoolinkah šiš vim co je Malá Asie, ale Santa??

Nojo, Santa přece není nikdo jinej než "náš" Mikuláš z Miry, co den před výročím svý smrti nosí dětem kokína. 

Edit: Koukám, že už to tu padlo. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:37

Hoolinkah no a ted bude dalsi kolo s kokinama

Offline Edge
Avatar
1617 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:39

jako vám nestačej medvědi, to tady ještě pojedou kokina? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:43

Hoolinkah Vy jste se zde dnes usnesly, ze jsem polodebil?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:44

viktorka_od splavu To bych ani napsat nedokazala, natoz o tom polemizovat!

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:52

Ok, takže, agios Nikolaos akka st. Nicholas, akka sv. Mikuláš...biskup z Myry v dnešnom Turecku. Pravdepodobne štedrý muž, zachovalo sa mnoho legiend o jeho pomoci druhým, keďže zdedil veľa peňazí, mal zdroje a používal ich pre potrebných. Jeho veľký význam spočíval v opozícii proti sekte Ariánov - stúpencov biskupa Aria, rozšírenej medzi Germánmi (hej, to sú tí "pohania", ktorí neskôr dobili Západorímsku ríšu). Rekonštrukcia tváre na základe zachovaných pozostatkov (nos mal zlomený pravdepodobne po bitke s Ariom):

o jeho sexuálnej orientácii sa ťažko dohadovať, pravdepodobne nebol ženatý (vtedy ešte sa kňazi ženiť mohli).

Santa Claus, žoviálne Santa, reklamná figúrka Coca-Coly, firmy založenej v Atlante na juhovýchode USA, v bývalom konfederačnom štáte Georgia uveená v r.1931 :

Výsledok porovnania:

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 13:03

Ok, tak teraz som našla info, že Santa dostal začiatkom 40-tych rokov priateľa menom Sprite Boy...

...no, ja neviem

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 13:05

slniecko tak sprite boy mě totálně rozsekal 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 13:07

Každopádně, není poprvé, co se Santa chová jako tradice bořící perverzák. Už v padesátých letech rozčílil Jimmy Boyd katolickou církev, když Santu ve svý písničce nechal líbat mámu. Nehledě na to, že spousta dětí ten text pochopila blbě (protože Santa Claus přece existuje, dammit) a mysleli si, že to je o tom, jak máma podvádí tátu se Santou. A navíc na vánoce!  

Těch ztracených duší...

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 13:09
Reakce na Hoolinkah:

Každopádně, není poprvé, co se Santa chová jako tradice bořící perverzák. Už v padesátých letech rozčílil Jimmy Boyd katolickou církev, když ho ve svý písničce nechal líbat mámu. Nehledě na to, že spousta dětí ten text pochopila blbě a mysleli si, že to je o tom, jak máma podvádí týtu se Santou. A navíc na vánoce!  

Těch ztracených duší...

macko.pu
Avatar
19. prosince 2017 13:22
Reakce na Edge:

macko.pu fakt díky za ten gif, právě mě přešla chuť na oběd... docela by mě zajímalo, co bys dělal, kdyby za tebou přišlo tvoje dítě, že je gay nebo lesba

​tak sorry jako, ale mňa učili, že nemám pri jedení čítať, takže tak

a na keby - leby sa už dávno nehrajem

macko.pu
Avatar
19. prosince 2017 13:23
Reakce na Hoolinkah:

Každopádně, není poprvé, co se Santa chová jako tradice bořící perverzák. Už v padesátých letech rozčílil Jimmy Boyd katolickou církev, když Santu ve svý písničce nechal líbat mámu. Nehledě na to, že spousta dětí ten text pochopila blbě (protože Santa Claus přece existuje, dammit) a mysleli si, že to je o tom, jak máma podvádí tátu se Santou. A navíc na vánoce!  

Těch ztracených duší...

​čo čakať od tých američanov, všetko sprznia!!!! (zlatý náš tradičný, dobrý father christmas)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 13:25

slniecko Sprite Boy.

Hoolinkah 

Offline Isca
Avatar
4447 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 13:34
Reakce na macko.pu:

​čo čakať od tých američanov, všetko sprznia!!!! (zlatý náš tradičný, dobrý father christmas)

A co teprve Hogfather!