Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
macko.pu
Avatar
19. prosince 2017 10:35
Reakce na Mutziputzi:

macko.pu A co jako?

​a co jako??? ak ti to pripadá normálne, tak nič potom

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 10:39

macko.pu mne to prijde v poho. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 10:41

macko.pu ono to totiž je naprosto v poho...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 10:48

macko.pu Hele tobe kupujou darky bily hetero pribuzny nebo aspon doufej, keep calm nic ti nehrozi))

macko.pu
Avatar
19. prosince 2017 10:51

... dievčence, ak (vôbec) niekedy budete mať deti, tak im kľudne čítajte knižku o čiernom homosexuálnom santovi a jeho bielom mužovi, ja som tolerantný, nebránim vám v tom, ak je taká kniha v "poho" pre vás

ja ak dovolíte, svojej princezničke pri zaspávaní čítam o čertoch, a pri tom aj ostanem

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 10:54

macko.pu pokud seš tolerantní jak píšeš, tak nějak nechápu, proč to tady postuješ... ale tak nemusím chápat všechno... 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 10:55

macko.pu delej si co chces, princi

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 10:59

macko.pu Mě to taky nijak nepohoršuje, což ale přece automaticky neznamená, že mám hned v plánu to kupovat. A vo tom to je. My zase synkovi před spaním čteme o černých dírách a atomech, protože je to zvídavej exot a a čerti ho nezajímaj...

macko.pu
Avatar
19. prosince 2017 11:00
Reakce na nolita:

macko.pu pokud seš tolerantní jak píšeš, tak nějak nechápu, proč to tady postuješ... ale tak nemusím chápat všechno... 

​veď to, nemusíš chápať všetko

macko.pu
Avatar
19. prosince 2017 11:03
Reakce na Hoolinkah:

macko.pu Mě to taky nijak nepohoršuje, což ale přece automaticky neznamená, že mám hned v plánu to kupovat. A vo tom to je. My zase synkovi před spaním čteme o černých dírách a atomech, protože je to zvídavej exot a a čerti ho nezajímaj...

​tebe by som neveril, že takú knihu kúpiš, ty nie si úplne stratená

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 11:10

macko.pu asi by som to normálne nekupovala, načo, ale mňa tak se.e, keď takéto niečo niekoho se.e, že som schopná vyraziť a ísť to kúpiť .

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 11:11

macko.pu jo a čerti, no neviem, neviem....v Nitre to teraz zrušili pochod čertov ako čo? Pohoršujúci? Či nekresťanský, či čo?

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 11:12

macko.pu Zas až tam moc mě nepřeceňuj, nebo to fakt vobjednám a dám si to na poličku hned vedle Bible. Už teď je tam životopis Aleistera Crowleyho, gay Santa by to pěkně doladil. 

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 11:14

macko.pu Nevím, jestli kniha o Santovi a panu Santovi dokáže udělat v hlavách  a hlavně v budoucím životě   současných princezniček větší bordel než tradiční vyprávěnky  o princi na bílém koni. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 11:16

macko.pu  jestli vubec...ztracena... ten prvni gif...ty jsi uplne ztelesneni tolerance ...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 11:24

Já si stejně myslim, že ty nejzpovýkanější homofoby coming out teprv čeká, musí to bejt hrozná úleva! Někdo se mi svěří?

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 11:26

Isca  dobry!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 11:29

Isca Kor když má děvče šeredný rodiče!...aby se nezapomnělo na mojí evoluční poučku

macko.pu
Avatar
19. prosince 2017 11:31
Reakce na Hoolinkah:

macko.pu Zas až tam moc mě nepřeceňuj, nebo to fakt vobjednám a dám si to na poličku hned vedle Bible. Už teď je tam životopis Aleistera Crowleyho, gay Santa by to pěkně doladil. 

​... potom mi ju požičaj:))))

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 11:35

Kauza Melčák Pohanka nebyla nebyla dotažena soudně, nicméně pánové hlasovali prosti vlastní straně, bez žádných motivů, prostě chtěli stabilitu, že?  Dokázáno nic nebylo, ale myslím si svoje a zjevně nejen já. Myslím, že poplatky opravdu vysvětlit šly, obzvlášť ty nemocniční za nezdravotnické služby. Bylo tam pár much, které se pak napravovaly za pochodu. Např. poplatky od dětí si rovnou mohli nechat od cesty. A typická blbost z hlediska marketingu byla, že ten produkt nazvali "regulační", když je byly nuceny platit i plně kojení novorozenci po porodu, kdy je domů nepustí a nebo když vás lékař sám zve na kontrolu. 

Prostě takhle, Topolánek je pro mne symbolem nekulturnosti české politiky a jeho návrat si nepřeju. Proto jsem ochotná tolerovat Emana ještě nějaký ten měsíc. Déle to snad nedá.