Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 12. prosince 2017 20:14

Mutziputzi 

Hovado!

mysmat
Avatar
14. prosince 2017 15:19

To je ale pakárna , tenhle stát ...

Zase mi stavební úřad posílá doporučený dopis s lhůtou na vyzvedntutí 10 dnů , kde se nejspíš dozvím, že nějaký soused staví králíkárnu... takže já na tu poštu teď musím 

Dotaz číslo 1) To museli posílat zrovna teď před vánocemi?

A druhá perlička : v zoufalém pokusu zajistit trošku místa na zaparkování u nás v ulici jsem nahásila dva vraky v naší ulici na SSKMP.

Jedno z aut např. nemá ani přední ani zadní masku, má zrušená zrcátka a vysklené zadní okno, stojí na ráfkách. Podle vyjádření : uvedená vozidla nebyla podle novelizovaného zákona z 31. 12. 2015  číslo 13/1997 Sb. o pozemních komunikacích, ve smyslu § 19 odst. 2 písm. g)  vyhodnocena jako vozidla zjevně technicky nezpůsobilá k provozu...

Dotaz číslo 2) Tak proč já blbec stále jezdím na kontroly STK?

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 15:34
Reakce na mysmat:

To je ale pakárna , tenhle stát ...

Zase mi stavební úřad posílá doporučený dopis s lhůtou na vyzvedntutí 10 dnů , kde se nejspíš dozvím, že nějaký soused staví králíkárnu... takže já na tu poštu teď musím 

Dotaz číslo 1) To museli posílat zrovna teď před vánocemi?

 

Ne u každého doporučeného dopisu je potřeba pro něj chodit na poštu. Podívejte se na tu výzvu k vyzvednutí zásilky, je tam vždy napsané, jestli to po uplynutí uložní doby vhodí do schránky nebo vrátí zpět odesílateli. Zrovna dopis ze stavebního úřadu o stavbě nějakého souseda by mohl patřit k těm, co pak normálně pošťák hodí do schránky.

mysmat
Avatar
14. prosince 2017 15:38

Sairon 

Děkuji za snahu, ale tohle je dopis, který má u sebe lísteček a na něm je napsáno - nebude-li vyzvednuto v úložní době, je považovanáno za doručené...

Takže buď si to nevyzvednu a bude to něco důležitého nebo si to vyzvednu a bude to (jako už 5x) úplná blbost....

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 15:41

mysmat pokud ti takovych urednich veci chodi hodne tak bych pouvazovala o zrizeni datove schranky

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 15:49

mysmat 

no za doručené se to uplynutím úložní doby považuje vždycky, důležité je, co pak s tím udělají

mysmat
Avatar
14. prosince 2017 15:52

viktorka_od splavu

tak to si nejsem jistá, zda by mi v soukromé poště pomohlo

nemusíš nahlásit příslušnému odesílateli číslo své datové schránky? myslíš, že příslušný ústav při odesílání pošty nedříve jde pátrat, kdo má a kdo nemá datovku?

 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 15:54

mysmat pokud máš datovou schránku, tak úřad je povinen ti doručovat do ní. zjistit si to musí oni.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 16:36

Koukám v tv na Občana Havla, myslím na ten póvl co sedí na Hradě dneska, a je mi vzteky mdlo 

Online Karja
Avatar
35837 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 17:59

barbucha A co teprve jak budeš nasraná, až to tam bude sedět furt. Zrovna dneska jsem se nad tim zamyslela a vidim to černě. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 18:02

Karja Nepřipouštim si, že Mirek nevyhraje

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 18:09
Reakce na barbucha:

Koukám v tv na Občana Havla, myslím na ten póvl co sedí na Hradě dneska, a je mi vzteky mdlo 

​napodobne a je mi mdlo z predstavy, kolik obdivovatelu v populaci ten povl ma  a zacinam to taky videt cerne. 

Online Karja
Avatar
35837 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 18:16

Mutziputzi No vidíš, já jsem přemejšlela, kdo by totiž mohl vzít Zemanovi hlasy trochu hlasy a nikdo jinej, než Mirek mě nenapadl:-D. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 18:26

Karja No jistě a já doufám, že i kavárna bude tvrdit, že Drahoš a nic než Drahoš, ale hodí to taky Topolánkovi

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 18:41

Mutziputzi 

Já bych to hodila i tomu Hannigovi, t.j. je mi úplně fuk, kdo se dostane do druhýho (doufejme!) kola. Takže jestli to bude tvůj Mirek... 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 18:41

Každá volba je dobrá, pokud to není ten xindl. Hlavní je nenechat se zviklat všemi těmi "průzkumy" Však těmi se lidmi dobře manipuluje.

Odmítám si i jen opatrně připustit, že by ten hradní hnůj mohl pokračovat! 

zajímavé čtení

http://forum24.cz/miroslav-motejlek-jestli-zeman-vyhraje-cekaji-nas-hrozne-veci-jeho-spojenectvi-s-babisem-neverim/

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 18:44

barbucha Žádnej Hannig právě, nestřečkovat, netříštit síly a pěkně volit Topolánka!

Offline RoSa
Avatar
8213 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 18:55

mysmat 

Já bych si teda pro ten dopis došla, ona to zrovna nemusí bejt zase jen ta blbá králíkárna - obvykle takhle koncem roku chodívá ze stavebního úřadu pošta k větším developerským akcím... už se nám to tady párkrát stalo, a vždycky to bylo načasovaný přesně na tuhle dobu (pošty narvaný, lidi zblblý vánocema, doháněj pracovní resty, popř. už nejsou doma)... no nejsou blbý ty developeři...