Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
macko.pu
Avatar
19. prosince 2017 11:36
Reakce na slniecko:

macko.pu jo a čerti, no neviem, neviem....v Nitre to teraz zrušili pochod čertov ako čo? Pohoršujúci? Či nekresťanský, či čo?

​áno, čítal som o tom, to zase niekomu preskočilo, to sa stáva nejako príliš často v poslednej dobre

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 11:38

KapkaMM A pak co po ňákym tom měsíci?

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 11:40

macko.pu Mně tedy víc vadí ten gif, to je fakt nechutný. A jsem zvědavá, jak "své princezničce" budete jednou vysvětlovat homosexualitu. Oni tady ti lidé totiž normálně žijí, víte? Pak se vám možná nějaká podobná pohádka bude hodit.

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 11:43

Mutziputzi To předpokládám už nebude cílem kandidatura nějakého anti-zemana a objeví se pořádný kandidát. Abychom si rozumněly, já toho vola v prvním kolem rozhodně volit nebudu.

macko.pu
Avatar
19. prosince 2017 11:44
Reakce na KapkaMM:

macko.pu Mně tedy víc vadí ten gif, to je fakt nechutný. A jsem zvědavá, jak "své princezničce" budete jednou vysvětlovat homosexualitu. Oni tady ti lidé totiž normálně žijí, víte? Pak se vám možná nějaká podobná pohádka bude hodit.

​je nechutný, máš pravdu, ale mal som taký pocit po prečítaní si toho článku, tak mi to prosím odpusť, dobre???

oni žijú medzi nami??? vážne????  ďakujem za osvetu

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 11:46

macko.pu Už jsi viděl tu Americkou krásu?

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 11:53

macko.pu vy na Slovensku nemáte Ježíška? ??  Nebo proč tě tak bere nějaký Santa? A nebo jak vis,ze Santa fakt není gay?? Třeba jo.. 

macko.pu
Avatar
19. prosince 2017 11:53
Reakce na Mutziputzi:

macko.pu Už jsi viděl tu Americkou krásu?

​neviem o čom hovoríš milá mucinka

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 11:57

Dadoo Podle mě je super, že to takhle vysvětlili, já jsem se osobně bála, že by Santa spíš moh bejt pedofil!

macko.pu
Avatar
19. prosince 2017 11:58
Reakce na Dadoo:

macko.pu vy na Slovensku nemáte Ježíška? ??  Nebo proč tě tak bere nějaký Santa? A nebo jak vis,ze Santa fakt není gay?? Třeba jo.. 

​máš recht, ja toho santu nemusím, ale s tým rudolfom a tak, to boli pekné rozprávky

ale nikdy nebol čierny, a navyše homosexuál

(ale ináč naozaj nemám nič proti čiernym ani homosexuálom, aby ma tu niekto falošne neobvinil)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:03

KapkaMM Absolutně mě nenapadá kdo by se mohl objevit...

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:05
Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:07

Mutziputzi To mě taky ne, ale doufat můžu, že jo. Mně se minule líbil Franz, vlastně pořád líbí. Mám ráda tyhle renezanční typy s pragmatickým vzděláním.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:07
Reakce na Dadoo:

A nebo jak vis,ze Santa fakt není gay?? 

Já bych vsadila krk, že je. Biskupskej rubáš v exilu vyměnil za červenej kabátek, obklopuje se skřítkama a místo nejnovějších modelů dopravních prostředků dává ze sentimentu přednost létajícím saním. Brumbál hadr. To musí rozvibrovat každej gaydar. 

Offline Edge
Avatar
1617 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:07
Reakce na Mutziputzi:

barbucha Žádnej Hannig právě, nestřečkovat, netříštit síly a pěkně volit Topolánka!

​Topolánek by se měl chytnout s Dalíkem za ruku a zahrabat se někam hluboko pod zem

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:10

Edge Jasný no a proč?

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:15
Reakce na macko.pu:

ale nikdy nebol čierny, a navyše homosexuál

​a) byl možná přinejmenším celkem snědý, vzhledem k původu z Malé Asie (pokud teda toho chlápka vodtamtud nepraštil sobím parohem  a nepřevzal kšeft)

b) porovnej výroky  "nikdy nebol čierny, ani homosexuál" a "nikdy nebol čierny, a navyše homosexuál" 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:18

Isca Santa je z Malý Asie?? A sakra

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:20

Mutziputzi Z dnešního Turecka. 

Offline Edge
Avatar
1617 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:21

Mutziputzi mám na něj stejný názor jako KapkaMM  a jinx 

prostě nechci za prezidenta burana, kterej se tváří, jako by sežral všechnu moudrost, to jeho "zázračné" zbohatnutí pro mě taky není košer a nevím, kdo ho skrytě podporuje... myslím, že to stačí, ne?