Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 19:06

jako hannig v druhém kole proti ovarovi by bylo peklo, ale není to, řekla bych pravděpodobné.... topolánek a zeman sice bude taky bolet, ale přežiju to.... 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 19:15
Reakce na Mutziputzi:

Karja Nepřipouštim si, že Mirek nevyhraje

​No 7% v předvolebním průzkumu mu moc nenahrává. Zeman s 43% mě teda dost šokoval. . Doufám, že to je nějaký hodně špatný průzkum. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 19:21

Renusatko Manipulace voliči. Aby si řekli, že nemá smysl pokoušet se volit proti zemanovi. Jsem o tom přesvědčená. Jeho kámoší z východu nepochybně pomáhají. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 19:26

Dadoo myslim si to samy, co by chudak Nejedly delal kdyby to nevyslo

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 19:35

Dadoo Určitě ano, ale vypadá to strašně. Ve studentských volbách  úplně propadl. 

Ve skutečnosti ho ale bude volit  i tak dost lidí. Kolikrát se divím, kolik lidí je s ním spokojených. Mám teda v práci spíš tu věkovou skupinu 65+. 

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 20:07

Renusatko no bohužel rozhodně nepropadl. V těch studenstských volbách dopadl hodně dobře- 2. místo!!! 

https://www.jsns.cz/nove/projekty/studentske_volby/materialy/studentske-prezidentske-volby-2017/spv_1_kolo_vysledky_final.pdf

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 20:14

crazydaisy Tak to nevím, kam jsem koukala nebo co jsem to viděla za výsledky 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 20:46
Reakce na Mutziputzi:

barbucha Žádnej Hannig právě, nestřečkovat, netříštit síly a pěkně volit Topolánka!

​Jakýpak netříštit síly. V prvním kole je důležitý jen jedno: aby se Ovar nedostal nad 50%. Ostatní pak můžou pobrat cokoliv, na tom nezáleží. V druhým už teprve bude záležet na tom netříštění sil: předpokládám, že tam skončí jen jeden z protikandidátů, takže volba bude jasná.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 20:46

Renusatko Tak u těch mladých mě to děsí snad ještě víc než u těch starých. Ty výsledky mě hodně překvapily. Aby nám ten Milda nevyhrál už v prvním kole .

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 20:50

crazydaisy Teď v těch zprávách se tvářili, že s těma nerozhodnutejma může mít i 48%. To mě dost vyděsilo. Přitom já neznám nikoho, kdo se ho chystá volit. Možná to bude jak s Babišem...nikdo se ho nechystá volit a pak vyhraje. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 07:56

Myslim, ze topolanek moc sanci nema. Pro me osobne je nevolitelny. S cisly u Zemana bych zatim byla v klidu, v prvnim kole to neda a rozhodujici bude druhe. Tam se snad vsichni seberou a pujdou volit proti nemu. A Hannig (nebo jak se to hovado jmenuje) tam urcite nebude, ten je nekde na urovni statisticke chyby, ne? (Ted jsem to chvili nesledovala) 

Offline Candance
Avatar
5349 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 08:59

jinx mam to stejne, ale ja jeste porad nevim, koho volit budu  Nechci, aby muj hlas byl ztraceny u nektereho z protiZemanovych kandidatu, kterych je vic a nikdo z nich mi neprijde, ze je ten, kdo ho porazi.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 09:04

Candance podle me jediny hlas, ktery ma smysl a nebude “ztraceny” je hodit to drahosovi. Ten, myslim, potencial porazit ovara ma. A taky myslim, ze tak druhe kolo bude vypadat - zeman vs drahosc

Offline Candance
Avatar
5349 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 09:06

jinx i toto tak vidim a planuju, ale on mi prijde, ze v posledni dobe nejak zaostava, ale moc jsem to ted nesledovala, tak jeste cekam, co se vyvine tesne pred

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 09:18

Drahoš jde podle mě zcela ve stopách Jana Fišera, dlouho favorit a nakonec ani druhý kolo. Pro mě je podobnej i typově, nic jinýho krom opakování toho, že slušnost a spojovat a přitroublého humoru typu nevypadám jako fíkus jsem nějak nezaznamenala, charisma rovněž ne. Nechci mu křivit, ale kdyby i on vyjádřil ve druhém kole do kterého se nedostane podporu Zemanovi, nebyla bych překvapená.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 09:23

Mutziputzi no tak chtit jeste charisma, to uz bych zadala fakt moc. Ja ho tak jak popisujes nevnimam, na druhou stranu, ja jsem byla presvedcena, ze trump nemuze vyhrat a ze brexit nemuze nastat, takze nejsem zrovna dobry prognostik. Vsak uz to dlouho nepotrva a budem vedet. Jo a imo topolanek totalne pohori. 

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 09:24

Mi připadá Drahoš takový želé, ale přiznávám, že jsem ještě jednotlivé kandidáty moc neřešila, je to jen takový pocit od pohledu. Ovšem, dělala jsem si nějakou prezidentskou kalkulačku na aktualne.cz a největší shoda s Drahošem. Tak kdo se v tom má pak vyznat

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 09:25

jinx S Trumpem a brexitem jsem taky v obou případech po probuzení ráno žasla. S Topolánkem nevim no, myslím, že kdyby se dostal do 2.kola Zemana porazí, to Drahoš obávám se, že ne.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4129 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 09:25

Mutziputzi ja nepotrebuju, aby prezident mel charisma nebo gule, nejsme ve stredoveku ani nekde v turecku. chcu, aby byl slusnej a dustojne vykonaval svou vicemene symbolickou a reprezentativni funkci.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 09:27

Lilly_Ku Proč ne, já teda charisma potřebuju, právě v tom Turecku nebo středověku ho jde a šlo nahradit aparátem a armádou, já radši přirozenou autoritu a výše zmíněné charisma.