Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
30677 příspěvků moje polička 20. června 2017 10:28
Reakce na Mutziputzi:

Božemuj. To už je snad posedlost - von neumí votevřít hubu, aniž by se nezmínil vo sexu. Trvalá impotence?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. června 2017 10:30
Reakce na barbucha:

plus demence, to neví, že se debil furt vopakuje nebo co, to je jak kdyby tady někdo já nevim..vo tlustejch kolenou a plus sajz modelkách mlel

Offline Kokoska
Avatar
28382 příspěvků moje polička 20. června 2017 10:31
Reakce na barbucha:

Zajímavý je, že manžel ho nedávno někde chvilku poslouchal a prý mluvil docela chytře, mělo to hlavu i patu. Nevím, co to bylo, já jak slyším TEN HLAS, odcházím do patra a zavírám všechny dveře.

Offline barbucha blogger
Avatar
30677 příspěvků moje polička 20. června 2017 10:45
Reakce na Mutziputzi:

Ale hezky to sestříhali. A teď by mu to měli pouštět třikrát denně. Ve svátek pětkrát.

Kokoska 

Jsem na tom stejně. To jen teď jsem se odvážila otevřít link, a zas si dám na dlouho pauzu. Zdraví mám jen jedno!

Amun
Avatar
20. června 2017 11:05
Reakce na Kokoska:

Ja myslim, ze se msti a dela si z lidi vylozene pr.... Dnes jsem zachytila zpravu, ze ovcacek o nejakem redaktorovi 2x napsal, ze je to idiot a sdilel na oficialnim twitteru. Nechapu, jak si to muze dovolit. Uprimne by me zajimalo, na jake teple misto ho zasiji, az zeman konecne skonci. A Zeman je pro me symbol dna ceske politiky. Nekdo mi o tech jeho projevech rict pred 5 lety, neverila bych.

Offline Sweet Potato
Avatar
34868 příspěvků moje polička 20. června 2017 11:13
Reakce na Amun:

Taky myslím, že to dělá schválně, vychutnává si, že MŮŽE.

Mutziputzi 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46115 příspěvků moje polička 20. června 2017 11:34
Reakce na Sweet Potato:

taky si myslim. navic v tomhle veku a zdravotnim stavu je to zrejme jeho jedina radost. zly starec. fuj

Offline razorblade
Avatar
8192 příspěvků moje polička 20. června 2017 12:08
Reakce na Amun:

ja nad tim taky premejslim. podle myho ma jen dve sance: bud si zeman zridi svuj institut, kde bude ovcacek plynule pokracovat ve sve soucasne praci, a nebo mu uz jen zbyva, ze se ho ujme nejaky pojizdny panoptikum, kde ho budou ukazovat. s tim, co predvadi, si nemuze skrtnout uz ani v blesku ci halo novinach...

Máša
Avatar
20. června 2017 12:11
Reakce na Mutziputzi:

I tady padlo, že je to křupan, co má kydy, minimálně velmi slabému smyslu pro humor a nízkému nadhledu to prostě přisuzuju, ráda škatulkuju, to je moje! Ostatním za to samozřejmě vždy vyčiním, to je jasný, to se musí umět a nebo to nedělat

Ohohó, ohromné vyčinění si říkám. S tvojí mentální kapacitou je to jen šumění rákosu.

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 20. června 2017 12:12
Reakce na razorblade:

Já bych řekla, že Ovčáček bohužel dělá svoji práci dobře a někteří to určitě v budoucnu ocení - drží od Zemana všechny zlé novináře a ošklivé občany dál, brání ho jak může, řadu věcí slízne ještě víc než sám Zeman... prostě ideální živý štít. Nemyslím si, že bude mít jednou problém sehnat práci, ale doufám, že se pletu.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. června 2017 12:13
Reakce na Máša:

Vynech mě, štěkno, ty se škatulkuješ jedna báseň sama, trubko

Amun
Avatar
20. června 2017 12:18
Reakce na Emerald:

razorblade  ja si bohuzel myslim, ze to bude podobne jak rika Emerald. Pripadne ze se dostane na nejakou pozici, kterou vytvori pouze pro nej, kde realne nebude nic delat za nadprumerny plat. Neco jako mista v dozorcich radach pro vyslouzile politiky. Kazdopadne te kreature fakt preju misto v tom panoptiku.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 20. června 2017 12:32

Dámy, hlavně věcně a slušně bez vzájemných urážek podle pravidel diskuze, kdyby to šlo. Díky.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 20. června 2017 12:34
Reakce na razorblade:

já jsem si celkem jistá, že ovčáček se svými kontakty se o svou budoucnost rozhodně bát nemusí... je to smutné, ale je to tak... 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. června 2017 12:36
Reakce na wendulka:

Nemám s tím problém a omlouvám se, pavlačové debatě jsem se pouze pro názornost hloupé a zbytečné debaty přizpůsobila a již v ní nehodlám pokračovat

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. června 2017 12:37
Reakce na nolita:

Jen mě nenapadá sektor...

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 20. června 2017 12:39
Reakce na Mutziputzi:

Fajn.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 20. června 2017 12:39
Reakce na Mutziputzi:

myslím, že jakýkoliv, nejde o reálné schopnosti, ale prostě to ty kontakty, za které ho zaplatí... neříkám, že to bude job do konce jeho života, ale fakt myslím, že po té, co skončí u ovara se o místo bát nemusí. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. června 2017 12:45
Reakce na nolita:

Já z něj mám trochu dojem nepoužitelnosti jako třeba ze Špidly ,ač premiér, taky po něm nikdo nechramstnul, informace neinformace, takový "autistický" typy