Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. června 2017 09:03

mám pocit, že o dva příspěvky výše někdo něco psal, ale asi je to jen přelud z horka 

macko.pu
Avatar
21. června 2017 09:10
Reakce na Mutziputzi:

... tak novotný nám závidí kišku, tak to mi len potvrdzuje, že mám na nášho prezidenta správny názor :) 

(  vlastne aj na Vášho)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. června 2017 09:12
Reakce na Jiná Realita:

Jsme tady řešily co asi za typy toho blba volí, tak jsme blíž ne?

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 21. června 2017 09:39
Reakce na macko.pu:

Tak za plotem je tráva vždycky zelenější.

Offline razorblade
Avatar
8172 příspěvků moje polička 21. června 2017 09:45
Reakce na Jiná Realita:

mám pocit, že o dva příspěvky výše někdo něco psal, ale asi je to jen přelud z horka 

ta sedla 

macko.pu
Avatar
21. června 2017 10:13

... ešte by ma zaujímalo, koľko báb odtialto volilo Zemana??? (lebo som tu ešte nevidel ani náznak nesúhlasu so všeobecnou mienkou tu na fóre)

alebo ste všetci hlasovali za karla??? nevídané, ak áno, tak to ste teda ucelená komunita, tak to potom "šťuram" do osieho hniezda, to ľahko môžem skončiť riadne dopichaný 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 21. června 2017 10:16

omg, už je tady zase ...

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. června 2017 10:18
Reakce na nolita:

jak říkám, přelud, dámy, přelud...fatamorganě taky nikdo neodepisuje 

Amun
Avatar
21. června 2017 10:52
Reakce na Jiná Realita:

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 21. června 2017 12:05
Reakce na nolita:

hele, já myslím, že klidně jo... aniž bych se teda burana nějak zastávala, fakt si myslím, že královna musela zažít během svého kralování lecos, vždyť se před ní dopustili faux pas i obamovi, z hlediska protokolu to byl taky dost velký přešlap, a nechce se mi věřit, že jen oni a zeman a nikdo jiný ...

To sice byl... ale zapříčiněnej nejspíš vrozenou přehnanou srdečností Ms. Obama  

Na druhou stranu, hulákat na královnu už mezi dveřma a nepustit ji ke slovu by jako srdečné chování popsal patrně jen Ovčáček/podobnej idiot.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 21. června 2017 12:52
Reakce na barbucha:

No to s tim pripitkem od mr. Obama byla taky neznalost ci nepoucenost o protokolu... ale jasne ze sympatakovi se to odpousti lepe.... mne teda urcite:) kazdopadne ma pointa byla, ze kralovna toho uz zazila hodne a nejaky zeman ji nerozhazi, bych se nedivila, ze o nem nevedela, sotva za nim zaklaply brany palace

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. června 2017 13:06

Zase buďme rády, že s ním do paláce nejeli Osvětimanští, ne?

Offline razorblade
Avatar
8172 příspěvků moje polička 21. června 2017 14:35
Reakce na Mutziputzi:

tvl :D :D :D

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. června 2017 07:35

Pěkné

Zeman se opět opil a promlouval v televizi. Sobotku nazval sviní

http://forum24.cz/zeman-se-opet-opil-a-promlouval-v-televizi-sobotku-nazval-svini/

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 23. června 2017 08:21
Reakce na Mutziputzi:

šedivá bytost s charismatem lahve od okurek je lepší 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. června 2017 08:28
Reakce na Jiná Realita:

Seda mys ovsem kontrovala s espritem, neco o rozkladu osobnosti a ze bude zrejme hur, dedek mizernej!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 23. června 2017 08:39
Reakce na Mutziputzi:

a v diksuzi na to někdo reagoval:..."řekl kýbl hnoje s charismatem lahve od becherovky..." 

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 23. června 2017 08:57
Reakce na Jiná Realita:

a v diksuzi na to někdo reagoval:..."řekl kýbl hnoje s charismatem lahve od becherovky..." 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. června 2017 09:15

Já doufám, že už i ta lůza kterou se na hradě obklopil pochopí, že to další 4 roky nehodí a nechá Miloše spočinout na Vysočině...

Miloš Zeman by podle mých zdrojů z diplomacie projev státníků NATO určitě stihl, dokonce neměl snad v té chvíli ještě ani upito… Zemana vykolejilo něco jiného. „Strýček Sam“ mu krátce před summitem poslal diskrétní, ale velmi důrazný vzkaz, že pokud se bude v Bruselu snažit přiblížit do blízkosti Trumpa – i jen proto, aby mu v kuloárech na 20 vteřin podal ruku – tak bude tvrdě „odcloněn“ Trumpovým doprovodem.Čili: pokud by se chtěl Virotik přišourat k Trumpovi, tak ho hoši ze secret service vynesou i s jeho hůlkou, z čehož by měl český prezident mezinárodní ostudu.Zřejmě proto se pak Zeman uvedl do virózy a na projev už neměl odvahu a ani chuť jít…http://forum24.cz/ze-zakulisi-hradu-aneb-proc-se-zeman-nemuze-vetrit-k-trumpovi/

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 23. června 2017 09:46
Reakce na Mutziputzi:

Ale to by bylo pěkné

Mimochodem, už pár dní si říkám, co pojmout příští sraz Parfumánie jako mejdan v hradních zahradách, evidentně by to neměl být problém?