Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Sweet Potato
Avatar
34814 příspěvků moje polička 20. června 2017 14:57
Reakce na Amun:

Já jsem to ale bohužel myslela naopak. Zase se ozývá mé skeptické já. Že takové ty vtipy a články, jak je dědek nemožnej, může některé lidi naopak motivovat k jeho obraně. Že se jim ho udělá líto, nebo se cítí potrefeni ("oni ho chudáka bolej nohy a tihle ho kvůli tomu urážej, mně taky bolí nohy, taky jsem starej, taky neumím anglicky...".) Myslím, že my, kterým ty články mluví z duše, už máme dávno jasno. Snad je jasné, že se budu ráda mýlit.

Proti Zemanovi bych samozřejmě hodila hlas i sloupu veřejného osvětlení. Myslím, že Horáčkovu minulost bude velmi snadné lidu předhodit.0 k rozcupování. Drahoš u sázkařů stoupá, snad nedopadne jako Fišer.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. června 2017 14:59
Reakce na Mutziputzi:

já vůbec nevím, koho budu volit  jsem zoufalá.

jsem si jistá, že babiš má nějaký opravdu spešl podpůrný PR tým. a ten to dělá krutě dobře. babiš jako takový sám o sobě mi přijde dost blbý (protřelý, mazaný, ale blbý, pokud je to trochu pochopitelné).

Amun
Avatar
20. června 2017 15:00
Reakce na Sweet Potato:

No prave. Me by zajimalo, jestli to je v CR jinak (billboardy, kampane na ulici atd), ale jako pozorovatel ze zahranici - nemam poneti, kdo Drahos a Fiser jsou, nikdy jsem o nich neslysela. Nevidela jsem ani jeden clanek a to si ctu zpravy denne. Proto ty sance vidim bidne.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. června 2017 15:01

já jsem v klidu, protože jsem si jistá, a to nabeton, že i kdyby ovar zase vyhrál, tak dopadne jako čuba. bude minimálně "úřadovat" z nemocnice. už nebude dělat ostudu po světě, protože ho ani jeho bodyguardi nikam nedonesou a nevytlačí.

Offline Sweet Potato
Avatar
34814 příspěvků moje polička 20. června 2017 15:03
Reakce na Amun:

Kdo je Drahoš, nevěděli před pár měsíci snad ani všichni zaměstnanci AV.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. června 2017 15:05
Reakce na Amun:

Drahoš je bývalý šéf Akademie věd, Fišer kandidoval minule, expremiér ČR a viceprezident Evropské banky pro obnovu a rozvoj.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 20. června 2017 15:07
Reakce na Jiná Realita:

protřelý, mazaný, ale blbý

jo, rozumim, presne takovy dojem dela i na me

Amun
Avatar
20. června 2017 15:12
Reakce na Sweet Potato:

 proste kandidatska nouze.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 20. června 2017 17:52
Reakce na Amun:

Docela uprimne se desim voleb. Minuly tyden jsem na fb narazila na nejakou diskuzi, kde se vyrojilo opravdu hodne jeho priznivcu. Bylo to uplne neuveritelne. Vsichni o nem mluvili jen jako o panu prezidentovi, utocili na ostatni a snazili se ruzne vysvetlovat, co vsechno zeman skveleho udelal, bylo videt, jak svoje informarmace maji v nejlepsim pripade z novinek. Vesmes starsi lide nebo hospodske typy. Ale kdybys to videla... kdyz jsem cetla ty komentare, uplne jsem zasla, ze nekdo takovy dokozal treba dokoncit zakladku. Napriklad zcela vazne tvrdili, ze zeman konecne britske kralovne alias vyzirce ukazal, kdo jsou cesi, ze je to proste borec. A tihle lide pujdou k volbam.

Mě by teda fakt zajímalo, co Eman udělal skvělého - dali příklad? 

S tou královnou je to samozřejmě voda na mlýn tý zakomplexovaný lůzy... a on to taky dobře ví, proto to dělá!

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 20. června 2017 17:54
Reakce na Jiná Realita:

já vůbec nevím, koho budu volit  jsem zoufalá.

jsem si jistá, že babiš má nějaký opravdu spešl podpůrný PR tým. a ten to dělá krutě dobře. babiš jako takový sám o sobě mi přijde dost blbý (protřelý, mazaný, ale blbý, pokud je to trochu pochopitelné).

Tak někdy to úplně nevyjde... 

http://forum24.cz/babis-nasi-akci-zneuzil-pro-kampan-brani-se-mesto-jemnice-kvuli-fotce/

Amun
Avatar
20. června 2017 17:54
Reakce na barbucha:

Jojo dali. Je svuj, neboji se a nevaha usmernit namyslenou kavarnu. A zachranuje zemi pred diktatem bruselu, protoze se neboji rict svuj nazor.  Opet bych rekla, ze k tomu prispiva to, ze nam chybi politici, kteri nemeni nazor podle smeru vetru. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 20. června 2017 18:01
Reakce na Amun:

Božemuj dyk že je svůj, není žádná zásluha, žádnej čin! Pražská kavárna si z něj prd dělá... a Bruselu na něm rovněž nezáleží ani za mák - ten si bude diktovat, i kdyby se Eman na hlavu stavěl.

Tak co tam máme dál? 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. června 2017 23:02

Na co k tomu dodat?

Buran, buran, buran, buran, buran.

Jen to hodnocení trochu zabili tím diplomatickým zakončením, že královna je za tu spoustu let zvyklá na ledacos. Jsem si skoro jistá, že TOHLE ještě nezažila.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 20. června 2017 23:13
Reakce na wendulka:

hele, já myslím, že klidně jo... aniž bych se teda burana nějak zastávala, fakt si myslím, že královna musela zažít během svého kralování lecos, vždyť se před ní dopustili faux pas i obamovi, z hlediska protokolu to byl taky dost velký přešlap, a nechce se mi věřit, že jen oni a zeman a nikdo jiný ...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. června 2017 23:26
Reakce na nolita:

Ale jo, vím, že i jiní politici se dopustili faux pas, ale pokud si dobře vzpomínám, vždycky se u každého psalo o jednom. Tady jich bylo hned několik. A nechce se mi úplně věřit, že to bylo způsobeno jen Zemanovou nervozitou, jak se ho snažil omlouvat Forejt.

Offline Kokoska
Avatar
28262 příspěvků moje polička 21. června 2017 00:06

Zajímalo by mě, jestli někdo opravdu poučil pana Z. o tom, jak se má chovat, nebo jestli to bylo podle hesla Neradit, všechno vim, všechno znám. Nějak nevím, co je horší - jestli poučení proběhlo a stalo se perlou házenou... zbůhdarma, nebo jestli náš majestát usoudil, že nějaký britský monarcha ho nerozhodí a ciráty kolem přijetí nejsou třeba, když oba jsou přece hlavou státu.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 21. června 2017 06:33
Reakce na wendulka:

ta nervozita mi k němu taky nejde, to souhlasím...

macko.pu
Avatar
21. června 2017 08:02

... musím sa trpko pousmiať milé dámy s akým dešpektom hovoríte o Vašom prezidentovi a aký rešpekt dávate britskej královne... královnej impéria, ktoré počas koloniálneho dobývania vyzabíjalo v mene královny viac ľudí ako hitler, stalin, pol pot a džingischán dokopy... ( no, to už je dávno predsa, to už nikoho nezaujíma)

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 21. června 2017 08:36
Reakce na macko.pu:

Klidně se trpce usmívej... tvůj prezident to   není ... to bych se pak taky smála...