Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Máša
Avatar
20. června 2017 12:50
Reakce na Mutziputzi:

Vynech mě, štěkno, ty se škatulkuješ jedna báseň sama, trubko

Sloven, něco si prosím na ten online průjem vezmi.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. června 2017 12:52
Reakce na wendulka:

Bude to respektovat i ta xenofóbní pani?

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 20. června 2017 13:00
Reakce na Mutziputzi:

Já doufám, protože moje výzva platila na vás obě.

Jakékoliv další osobní urážky v tomhle vlákně bych totiž už byla nucená mazat a to bych nerada.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. června 2017 13:01
Reakce na wendulka:

Doufáme obě, díky.

Edit: dodávám, že jsem rodilý Pražák, "Sloven" je pro někoho urážka?

Máša
Avatar
20. června 2017 13:06
Reakce na wendulka:

Super. Doufám, že to bude fungovat lépe jak na Arome. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 20. června 2017 13:38
Reakce na Mutziputzi:

jo přesně, špidlův bratránek, takový nanicovatý netáhla

Amun
Avatar
20. června 2017 14:11
Reakce na Krehutka:

rano jsem cetla... fakt se uprimne stydim. Jak na ni kricel uz ode dveri... Ani nemluvim o tom, ze se sam pozval a pak choval takto.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 20. června 2017 14:14
Reakce na Amun:

Prostě mu nedochází, že na tu jeho žoviálnost není nikdo zvědavý. Ani tady, ani za hranicemi a už vůbec ne na královském dvoře.

Amun
Avatar
20. června 2017 14:36
Reakce na Krehutka:

Docela uprimne se desim voleb. Minuly tyden jsem na fb narazila na nejakou diskuzi, kde se vyrojilo opravdu hodne jeho priznivcu. Bylo to uplne neuveritelne. Vsichni o nem mluvili jen jako o panu prezidentovi, utocili na ostatni a snazili se ruzne vysvetlovat, co vsechno zeman skveleho udelal, bylo videt, jak svoje informarmace maji v nejlepsim pripade z novinek. Vesmes starsi lide nebo hospodske typy. Ale kdybys to videla... kdyz jsem cetla ty komentare, uplne jsem zasla, ze nekdo takovy dokozal treba dokoncit zakladku. Napriklad zcela vazne tvrdili, ze zeman konecne britske kralovne alias vyzirce ukazal, kdo jsou cesi, ze je to proste borec. A tihle lide pujdou k volbam.

Offline Sweet Potato
Avatar
34866 příspěvků moje polička 20. června 2017 14:45
Reakce na Amun:

Jo. Tihle k volbám určitě půjdou. A bohužel se myslím najde i pár takových, co k tomu poňouknou řeči, že Zeman si měl ke královně nechat ušít lepší boty. (Ne že by neměl.)

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 20. června 2017 14:45
Reakce na Amun:

Já jsem teda mírně optimistická, řekla bych, že už štve i lidi, kterým byl předtím jedno. Ty fb příspěvky můžou být od jeho skalních, ty nepřesvědčí nic, ani kdyby v přímém přenosu znasilnil ovci ( Ovci ?) Nebo to píše někdo z trolí farmy.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. června 2017 14:45
Reakce na razorblade:

 LOL, moje představivost ohledně ovčáčka v kleci pracuje naplno.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. června 2017 14:48
Reakce na Amun:

zřejmě asi tak minimálně třetina národa je naprosto dementní. spíš polovina.

viz poslední volební (myšleno parlamentní) preference. bylo to nad 30% ano, snad 14% (!!) měli komunisti (prostě tomu nemůžu uvěřit, to je strašné číslo) a asi tak 11% čssd....aneb jak to někdo komentoval: volební preference jsou 30% pro komunisty, 14% pro komunisty a 11% pro...komunisty  a pak prezidentské volby a asi bych měla začat uvažovat, kam emigruju.

Amun
Avatar
20. června 2017 14:49
Reakce na Sweet Potato:

Ja na to spoleham. Nicmene, vsichni protikandidati mi prijdou straslive nevyrazni s vyjimkou Horacka, ktereho znam jen diky tomu, ze ma docela pochybnou historii. Kazdopadne bych volila snad uplne cokoliv, jen ze to neni ten chodici lalok.

Krehutka   vzhledem k tomu, kam ta komedie zachazi, by me tohle uz opravdu neprekvapilo.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. června 2017 14:53
Reakce na Amun:

chodící lalok  dneska jsou tu velmi vtipná přirovnání.

Amun
Avatar
20. června 2017 14:54
Reakce na Jiná Realita:

Jo to je presne ono... Uprimne nechapu, ze nekdo jeste vhodi svuj hlas ods/cssd a zejmena kscm. Vzdyt ty strany se stridaji u moci odjakziva v kolecku a furt to stoji stejne za nic. Popravde, prave jejich selhani povazuji za pravou pricinu vzestupu zemana a babise. Lide jsou proste uz znechuceni. Cssd me ted opravdu sokovala svym programem, to uz snad ani neni mozne. Jeste minuly mesic chteli danit lidi s prijmem nad 50k, protoze to jsou milionari, a ted slibuji prumernou mzdu 40k. V tom programu uz mi jen chybelo kapesne pro kazdeho obcana aspon 20 tisic. A listky do kina zdarma 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. června 2017 14:55
Reakce na Jiná Realita:

Komunisti jsou zaplať pámbu fakt jenom ty druhý, což je teda strašný taky, ANO jsou projekt 100x horší než VV, ze kterých se všichni hroutili ve strachu, že nám Bárta málem kapitalizoval republiku, Babiš to dělá zřejmě o moc lépe, no a socani, pardon česani by potřebovali někoho rozumnýho do čela, zcela bez pochyb nikoli Chovance, já volím už leta letoucí stejně a bohužel to moc nepomáhá.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 20. června 2017 14:56
Reakce na Mutziputzi:

s tím špidlou máš pravdu, akorát na mě teda ovčáček takto vůbec nepůsobí ... no uvidíme, pokud zmizí v propadlišti dějin a neštěkne po něm ani pes, tak jenom dobře...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. června 2017 14:57
Reakce na Amun:

Horáček nemá žádnou pochybnou historii, jakože sázky na koně a Fortuna?