Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline razorblade
Avatar
8172 příspěvků moje polička 15. února 2018 18:39

slniecko a jeste Kiska nechce ibhajovat mamdat, takze vam mozna hrozi Fico nebo neco jeste horsiho. Je od vas ale mile, ze nas do ty prdele nenechavate smerovat samotny :D

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 15. února 2018 18:44

razorblade  tak to bylo hnusny... A přesto se musím smat

Offline razorblade
Avatar
8172 příspěvků moje polička 15. února 2018 19:02

Krehutka jezis a ted to jeste po sobe ctu a napsala jsem to jak tatar :D mam o vic jak centak sirsi mobil a nemuzu si na nej zvyknout :D

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 15. února 2018 20:00
Reakce na slniecko:

viktorka_od splavu našťastie nie

Krehutka to ani zo žartu!!! Keď si predstavím "naše"  politické 90-tky...únos prezidentovho syna, s tým súvisiaca vražda vyšetrovateľa...amnestia na nedovyšetrovaný zločin...fuj...

​No, vy jste si s Mečiarem taky užili... já si vždycky vzpomenu na babky mečiarovky - ty ho milovaly jako tady burani Zemana  Nikdy jsem to nechápala.

Ale toho Bureše jste nám posílat nemuseli, my jsme za Mečiara nemohli! Takhle se mstít, fuj 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 15. února 2018 20:05
Reakce na barbucha:

Ale toho Bureše jste nám posílat nemuseli, my jsme za Mečiara nemohli! Takhle se mstít, fuj 

slniecko keď si predstavím "naše"  politické 90-tky...únos prezidentovho syna, s tým súvisiaca vražda vyšetrovateľa...amnestia na nedovyšetrovaný zločin...fuj...

no, já v té době právě začla být nakonec i ráda, že jsme se rozdělili... přitom mi to nejdřív bylo hodně líto

a nakonec vás stejně doženem, jak píše razorblade:-(

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 15. února 2018 20:08
Reakce na barbucha:

Ale toho Bureše jste nám posílat nemuseli, my jsme za Mečiara nemohli! Takhle se mstít, fuj 

​Tak niečo exportovať musíme sorry jako, a zdá sa, že akurát psychopatov v politike máme prebytok...

razorblade 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 15. února 2018 20:17

viktorka_od splavu 

... Ne-li předeženem. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 15. února 2018 21:22

viktorka_od splavu 

Musím říct, že mně to líto nebylo... ačkoliv jsem tam měla půl rodiny. Osobně nerada někoho držím násilím nebo přemlouvám - když chce pryč, tak prosím. Nakonec jsme si nijak nepohoršili, a vztahy se taky příliš nezměnily, důkazem čehož budiž i toto fórum. Já pán, ty pán. Tak to má být 

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 16. února 2018 01:02
Reakce na barbucha:

osobně nerada někoho držím násilím nebo přemlouvám - když chce pryč, tak prosím.

​Ako beriem, ale...."když chce pryč".....mňa by fakt zaujímalo, koľko bolo vlastne takých....akože jasné, že boli, ale....žiadne referendum, nič, len v podstate z ničoho nič cvak...jediné, čo na tom oceňujem je, že to prebehlo bez násilia. Cítila som sa vtedy strašne bezmocne.

S tými vzťahmi súhlasím.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 16. února 2018 06:32
Reakce na razorblade:

slniecko a jeste Kiska nechce ibhajovat mamdat, takze vam mozna hrozi Fico nebo neco jeste horsiho. Je od vas ale mile, ze nas do ty prdele nenechavate smerovat samotny :D

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 16. února 2018 08:57

slniecko 

Tak já měla pocit, že to chce většina... samozřejmě část té většiny byla zmanipulovaná, ale stejně jako u nás pro naše voliče Zemana/Bureše to (tu manipulaci) nepokládám za omluvu - příčetnej člověk si zjistí informace, rozmyslí se a udělá si názor sám. A to, co jsem tak zahlídla ve sdělovacích prostředcích a potom ty radostný oslavy, když se to konečně povedlo... ve mně zanechalo dojem, že si to ty lidi prostě přáli.

Nakonec i ta moje část rodiny se k tomu stavěla dost rezervovaně - teda ve smyslu že zjevně nebyli vůbec proti, rezervovaný byli jen v diskusích s náma čehúnama  ačkoliv o Mečiarovi, kterýho znali díky jeho působišti (a na malým městě se nic neutají) si nemysleli nic dobrýho.

No, stalo se... podle mě to nebyla žádná tragédie, myslím v následcích pro prostý lid  Jen ta moje teta musela jezdit na chalupu - do Hrozenkova - najednou do jiného státu 

Offline macko.pu banned
Avatar
62 příspěvků moje polička 16. února 2018 08:57

.... prosíííím vás, s tým kiskom je to len taká hra, už si začal kampaň, bude hovoriť, že nie, nie, nie  v posledný deň vyhlási že "kedže som toľko prehováraný a cítim zodpovednosť k tejto krajine a bla a bla abla, tak som pripravený kandidovať."

ale jeden kandidát už je jasný, martin daňo a tomu sa tešííííím  martinko ideš!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=eJmv2UsjNcw

https://www.youtube.com/watch?v=FYzI_qCJaSc

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 16. února 2018 09:09

Ani není třeba volat třikrát

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 16. února 2018 11:41
Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 16. února 2018 12:18
Reakce na barbucha:
A to, co jsem tak zahlídla ve sdělovacích prostředcích a potom ty radostný oslavy, když se to konečně povedlo... ve mně zanechalo dojem, že si to ty lidi prostě přáli.

​V médiách, ktoré kompletne ovládali tí, čo to popáchali.

Ale áno, boli aj vatry zvrchovanosti. (Nikdy som nepochopila čo presne majú znamenať vatry zvrchovanosti....)

Pozri, ja tu žijem, ja VIEM, že je tu šovinistov dosť, a masáž bola dôkladná, ale aj tak si dodnes nie som istá, či by to naozaj bola väčšinová vôľa.

Zato že to bola vôľa Mečiarovcov, Slotovcov a spol., aby mali ešte voľnejšie ruky ako predtým, to bolo jasné od začiatku a ako to potom vyzeralo...

Druhá vec je, že sme to asi potrebovali....teraz sa už fakt nemáme na koho vyhovárať.

Offline macko.pu banned
Avatar
62 příspěvků moje polička 16. února 2018 12:43

... štát rozdelili mečiar s klausom, nikto iný

ale je to správne, už si aspoň nemáme čo vyčítať kto na koho dopláca :)

P.S. a náš prezident Kryška pri príležitosti 25. výročia samostanosti ocení za zásluhu rádom Ľ.Štúra Fedora Gála, Martina Šimečku a Petra Breinera, videl to svet???? wtf???? (už si neviem predstaviť niekoho viacej protislovenského ako tie tri figúrky)

https://www.youtube.com/watch?v=3kiRvY5IcA4

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 16. února 2018 13:06

slniecko Každopádně ti, co chtěli rozdělení, byli víc slyšet, nejen v médiích. Slováci v Praze, se kterými jsem se potkala, vždy měli proti federaci výhrady, pokud jsme se bavili o politice. Vztahům to určitě prospělo. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 16. února 2018 13:22
Reakce na Mirka:

 Vztahům to určitě prospělo. 

​Přesně tak. Mně, a nejen mně už dlouho předtím dost lezlo na nervy, jak jsme za uzurpátory, nelidy a vyžírky (a z druhý strany za platící votroubky).

Trochu mi ta situace připomíná tu dnešní "pražskou". Kéž by se Praha taky mohla trhnout 

slniecko "Zato že to bola vôľa Mečiarovcov, Slotovcov a spol., aby mali ešte voľnejšie ruky ako predtým"

No, prostě jste tam měli moc darmožroutů, který hodně chtěli nějakou funkci - a v jednom státě jich nebylo k dispozici dost 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 16. února 2018 13:26

barbucha Praha ne, co bych dělala? Vždyť jsem jednou nohou pražská. Na druhou stranu, je to trochu svět sám pro sebe, je to tam opravdu trochu "jinak", než ve zbytku republiky.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. února 2018 13:47
Reakce na macko.pu:

... štát rozdelili mečiar s klausom, nikto iný

ale je to správne, už si aspoň nemáme čo vyčítať kto na koho dopláca :)

P.S. a náš prezident Kryška pri príležitosti 25. výročia samostanosti ocení za zásluhu rádom Ľ.Štúra Fedora Gála, Martina Šimečku a Petra Breinera, videl to svet???? wtf???? (už si neviem predstaviť niekoho viacej protislovenského ako tie tri figúrky)

https://www.youtube.com/watch?v=3kiRvY5IcA4

​Vy jste měli pocit, že na nás doplácíte jo?