Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 13. února 2018 15:59
Offline barbucha blogger
Avatar
30681 příspěvků moje polička 13. února 2018 22:54

wendulka 

Mno... nezávislej soud došel po letech k závěru, kterej znají už dávno všichni, který jen jedinkrát pohlédli v Andrejovu upřímnou tvář.

Ale dobře tak, no.

Offline Anka F.
Avatar
17 příspěvků moje polička 14. února 2018 00:25

barbucha

:-)

Není hezké se smát cizím trablům, ale to se fakt nedá :-)

Nicméně chudák ona "nedůvěryhodná lhavá osoba" - údajná bývalá snoubenka J.L. - má teď z ostudy kabát, i když to možná ani žádná snoubenka nebyla, ale třeba jen náhodná kolemjdoucí.

Jinak Mistr pera Rokytka se originálních myšlenek nebojí - doporučuju (zvláště historikům a politologům) třeba tento text: https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Rokytka-KSCM-Vlna-prepisovani-historie-blizke-i-vzdalene-se-zene-svetem-neminula-ani-CR-524062

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. února 2018 09:02

barbucha kliknu a eště víc mě rozesmálo toto

Offline Katrin_kouří_cigarety
Avatar
156 příspěvků moje polička 14. února 2018 11:30

Mutziputzi no mě to docela vyděsilo...to jako fakt?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. února 2018 11:34

Katrin_kouří_cigarety Nečetla jsem, ale Šichtářová by to zvládla, ta rozumí všemu..a porodila by během funkčního období 5 dětí, doma na Hradě

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 14. února 2018 11:34
Reakce na Mutziputzi:

 porodila by během funkčního období 5 dětí, doma na Hradě

Offline Katrin_kouří_cigarety
Avatar
156 příspěvků moje polička 14. února 2018 15:21

Mutziputzi no právě. Rozumí všemu a všechno by zvládla, ale ta paní je nebezpečně mimo. Problém je, že svoje pseudo ideje umí podat tak, že běžný člověk získá dojem, jak je vzdělaná a zkušená a zcestovalá a nechá se tím omámit. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 14. února 2018 16:30

Katrin_kouří_cigarety co jsou pseudo ideje?

Offline Katrin_kouří_cigarety
Avatar
156 příspěvků moje polička 15. února 2018 08:55

viktorka_od splavu namátkou:

"přehřátý trh"

"genderový pseudoproblém"

"EU fondy nás korumpují"

Ona je velmi dobrá komunikátorka - vlastně na většině věcí opravdu něco je, mají reálný podklad, ale ona je posouvá extrémě jinam. Víte, nejvíc mi vadí ta její neochvějná jistota, že jen ona ví, jak je to ve skutečnosti a ona má pravdu a teď nám všem ukáže, jak to vlastně je, otevře nám oči. Má nějaké články a rozhovory pro Parlamentní listy, tam se dá čerpat. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30681 příspěvků moje polička 15. února 2018 09:47

Katrin_kouří_cigarety 

Já ji neznám, ale jestli píše do Parlamentních listů, tak je to vizitka sama o sobě 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 15. února 2018 11:09

Katrin_kouří_cigarety “vlastně na většině věcí opravdu něco je, mají reálný podklad, ale ona je posouvá” ano, s tim souhlasim. ale nemyslim ze extremne. hlavne mi pripada pomerne uveritelna. tedy ze tomu opravdu veri. ne jak mladej klaus, kterymu z toho couha obrovska snaha zavdecit se kazdymu

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 15. února 2018 12:03

Katrin_kouří_cigarety 

Mě stačilo, jaký virvál na blogu spustila, když přišla vláda s novelou zákona, která by umožňovala ženám čerpat rodčovskou rychleji než jen za dva roky (ale jen do výše jejich předchozího měsíčního platu). vyváděla jak se stát snaží nahnat matky zět do práce, přitom na horní hranici 4 let se absolutně nic nezměnilo........ Pak jsem narazila ještě jednou na článek o určitém experimentu na ymších a přirovnáním k současné společnosti a teda v diskuzi jí dost tepali, že to vytrhla z kontextu a interpretovala po svém.....

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 15. února 2018 12:58

Jop, ak máte pocit, že sa u Vás riešia pseudoproblémy, tak na to mám len povzdychnutie - u nás sa aktuálne rieši zákaz premietania nepredabovaných rozprávok a to ešte aj z češtiny....medzi verejnosťou ironicky nazývaný "Lex Hurvínek"...a najneuveriteľnejšie je, že prvým kolom v parlamente tá hovadina fakt prešla !!!

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 15. února 2018 13:04

slniecko nějaký podobný jazykový zákon už přece byl někdy v devadesatkach za Mečiara, ne? Primárně měl teda být zaměřen protimadarsky, ale svezlo se to i s čestnou?

Jinak funguje to oboustranně, slyšet do češtiny předabovaneho Krónera nebo do slovenštiny Polívku, to je fakt na ránu. 

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 15. února 2018 13:59

Krehutka hej, bol...ale človek by povedal, že sme už kus ďalej...a ono nie

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 15. února 2018 14:11

slniecko vidis, ja myslela ze celou dobu plati ten meciaruv:-)

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 15. února 2018 14:14

slniecko tak asi se devadesátky nevrací jen v módě .

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 15. února 2018 15:30

viktorka_od splavu našťastie nie

Krehutka to ani zo žartu!!! Keď si predstavím "naše"  politické 90-tky...únos prezidentovho syna, s tým súvisiaca vražda vyšetrovateľa...amnestia na nedovyšetrovaný zločin...fuj...