Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Mags
Avatar
126 příspěvků moje polička 09. ledna 2018 22:07

Mutziputzi Aha, u Kisky jsem si toho nevšimla. Ale ten měl, co jsem našla, taky jen setkání s princem Charlesem.

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 00:23
Reakce na Dadoo:

Ten zasran zase exceluje 

https://www.novinky.cz/domaci/460032-dubcek-se-podelal-rekl-zeman-na-hrade.html

​na idnesu je to taky. A pod tím v diskusi: "Vyhnal cukrovku, vyhnal by i Sověty!"

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 00:59
Reakce na brrr:

nolita Musím se přiznat, že mi začíná čím dál víc vadit ten tlak, že pokud nechci na hradě Zemana, musím volit Drahoše, páč on jediný má (údajně) šanci.

​Mě to nepřekvauje, minule bylo to samé s knížetem....... No my první kolo neřešíme a v druhém budu volit proti Zemanovi, fakt se nám nechce cestu od nás do ČR absolvovat za měsíc 3x, možnost volby po netu/elektronicky bych brala všemi deseti.....

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 08:27

A666 a s tim volicskym prukazem je nejaky problem?

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 08:55

Mutziputzi V oné veselé kalkulačce mi vyšel podobný výsledek. Ale konec legrace, pátek se blíží. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 09:01

viktorka_od splavu Též jsem se chtěla dotázat

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 09:02

whiskas No ať už je neděle a je klid!

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 09:06

Mutziputzi No, klid. Mám trochu obavy, zvláště po té, co jsem se během Vánoc od širší rodiny dozvěděla, jaký záměr s volbami mají oni. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 09:11

whiskas A tak aspoň bude jasno, já už to beru pragmaticky, ani znovuzvolenej Miloš mi život ani náladu nezkazí, když nevyhraje, budu mít fakt radost a když jo, do deprese neupadnu

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 09:12

whiskas nejake rodinne oslavy/paleni carodejnic?:-)

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 09:26

viktorka_od splavu Ano, měla jsem chvílemi chuť upalovat (přeber si to ).

Offline baltik
Avatar
4427 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 09:27

whiskas a jake maji argumenty?

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 09:29

Mutziputzi Tak jistě, ale zajímal mě důvod. A když jsem slyšela, že volbě pana Z, předcházela volba pana B, poněkud se mi přitížilo. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 09:32

whiskas To je myslím neoddělitelný, místo pana B lze fakultativně volit pana O nebo pana F.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 09:32

whiskas jo, chapu. ja se nikoho radsi moc neptam. nechci si kazit vztahy;-)

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 09:34

baltik I to mě zajímalo, vzhledem k tomu, že se s dotyčnými vídám opravdu sporadicky. Z nejasné odpovědi mi vyšlo, že důvodem jejich rozhodnutí je evidentně to, že jde o "kámoše" pana X , kterýžto je velmi schopným člověkem .

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 09:36

viktorka_od splavu Moudrý to postup. Lituji, že já do té debaty zabředla. Mlčeti zlato .

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 09:54
Reakce na Jiná Realita:

já se jen obávám, že pokud náhodou drahoš vyhraje, nastane velké vystřízlivění, a v další přímé volbě prezidenta vyhraje klidně třeba mumie karla gotta nebo libovolný hokejista. protože už se nikdo nedokáže donutit, aby znovu volil nějakého nezajímavého kandidáta, kterému se po volbách každý vysměje, nebo případně bude vlát ve větru politiky každý den jiným směrem. protože drahoš prostě není pro valnou část "jeho" voličů volba srdcem. drahoš je opět a znovu jako poslední bodou pořád volba rozumu z donucení se skřípěním zubů. není to volba, je to protivolba. vůbec netuším, jestli si ten slabý nezajímavý chlap uvědomuje, jakou hroznou odpovědnost za věci budoucí bude mít.

upřímně říkám, že už mě tyhle kalkulace "musím volit toho a toho, přestože pro mě to kandidát není, jen aby nevyhrála nějaká hnusná lůza" začínají ve volbách unavovat. takto by snad volby vypadat neměly.

​jako dočítám se zpožděním, tak to mezitím už asi poskočilo zas někam jinam - Drahoš fakt není charizmatik, za kterým by se táhly davy, ale neni to žádnej neschopnej chudák  - "slabý nezajímavý chlap" - vedl několik let kolos jako je Akademie se spoustou rozhádaných ústavů, tak zase bych z něj nedělala úplnýho dementa, kterej neví, do čeho se pustil.

A proč by tak volby vypadat neměly? Jako podle mě je naivní si myslet, že lidi volí nějak extra rozumově, já to vidím i na sobě, i když se snažím, tak je to stejně většinou na základě nějakých iracionálních sympatií.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 09:55

P.S. A já myslim, že z Jágra by byl super prezident a říkala jsem to už před první volbou Zemana.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 09:55

whiskas no, to si rikam kazdou chvili. bohuzel se taky casto neudrzim. zajimalo by me jestli jde nejak timto smerem posilovat vuli:-)