Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Maedel
Avatar
7 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 00:39

Dobrý večer,

čtu už dlouho potichu a přesto si dovolím poprvé přispět - a rovnou "politicky", což běžně nedělám. Taky jsem v situaci, kdy jsem chtěla do ČR jet až na druhé kolo a volit jen proti Zemanovi. Drahoš mě opravdu za srdce nechytl. Ale poslední týdny sleduji čím dál víc rozhovorů a i větších debat a pořád víc jsem nadšená z Fischera. V online debatách, kde se dá i hlasovat, navíc vyhrává. Potom, co vyhrál u čtenářů blesku.cz (šok), jsem si řekla, že svědomí mi nedá a do ČR prostě na otočku pojedu. 

Přijde mi, že všechny ostatní kandidáty inteligencí, znalostmi a vystupováním těžce převyšuje a co víc, doufám ve vystupování směrem navenek ČR v pokračování politiky VH. Prostě konečně můžu volit s nadšením.

A omlouvám se tak za tuto agitku, ale vede mě k tomu fakt, že názorově se tu při čtení většinou najdu, ale o Fischerovi tady se nějak debata vůbec nevede. Jakoby nebyl. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 07:10

Maedel A co ten gay a ústavní soudce?

Offline Marbuša
Avatar
955 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 07:34

Maedel Já jsem pro něj taky téměř rozhodnutá, teda na 99,9 %. V té debatě kandidátů na idnes předevčírem se mi to celkem potvrdio. Mimochodem, viděly jste debatu prvních dam? Jak se vám líbily? Asi mi jsou všehny sympatické, ale moc si v té roli první dámy neumím představit paní Drahošovou, i když je moc milá. Ale určitě by to zvládla líp než IZ.

Offline Malvin
Avatar
1034 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 07:59

Mutziputzi dík tomu je pro mne Fišer nevolitelný. Ja listek hodim Drahošovi. Hilser, byť se mi líbí, by měl min. 5 let počkat a veřejně se oťukat. Topolánka mám ráda, ale jako prezidenta ho nechci. Uvitam, když se vrátí do politiky.

Offline baltik
Avatar
4457 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 08:26

Mutziputzi o co jde? nesledovala jsem

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 08:31

baltik jednou neco prerizl a uz se to s nim tahne;-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 08:55

viktorka_od splavu Za chyby se platí

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 09:22

Doufam, že jim k tomu prodaj hrnce za pade a deky za desítku www.emanznovu.cz 

Offline brrr
Avatar
10055 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 09:38

Malvin Nene, příště Hilšera nebudete volit, jeho paní prohlásila, že mu to dovolí zase až po padesátce

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 09:47
Reakce na Malvin:

Mutziputzi dík tomu je pro mne Fišer nevolitelný. Ja listek hodim Drahošovi. Hilser, byť se mi líbí, by měl min. 5 let počkat a veřejně se oťukat. Topolánka mám ráda, ale jako prezidenta ho nechci. Uvitam, když se vrátí do politiky.

​To by se musel Hilšer těch 5 let nějak mediálně profilovat a prezentovat, jinak bude za 5 let na svym Bych v podstatě Topolánka taky radši viděla ve funkci s širší pravomocí, bych tipla, že pokud teda nevyhraje, bude odeslán funkčně do Bruselu no a za 5 let jako Fénix z popela...teda spíš dřív, sice je Miloš úplně zdravej, ale i jeho může třeba přejet tramvaj nebo blesk...

Offline baltik
Avatar
4457 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 10:35

Mutziputzi jeje, tak to se nepovedlo

Online Kokoska
Avatar
28411 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 10:45

Možná přece jen neškodí zamyslet se nad druhým kolem. Pokud by do něj postoupil někdo, kdo proti Zemanovi pak prohraje, bude to špatný. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 10:52

no a jak na potvoru, v kalkulacce mi vysel Hynek

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 10:54

Kokoska To už je tady v několikátém zpracování, fakt věříte, že by ve druhém kole volilo skoro stejně lidí Hanniga jako Topolánka?

Já docela věřim, že dost lidí nechce poslouchat nesmysly o "dalících" a Pandurech a Monte Argentario a tak než přiznat, že volí Topola, radši tvrdí, že to hodí Drahošovi.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 10:57

Mutziputzi to je nejakej for zejo? nebo ne? se v tom trochu ztracim.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 10:59

Lilly_Ku Teď co, já toho tady jedu víc))

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 11:01

Mutziputzi vidim, chvili jsem stala a uz stojim opodal.

myslela jsem ten plakat s vyletem.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 11:03

Lilly_Ku Úplně nevim no, mate mě tam ten Eman, tomu klerokomunismu bych snad i věřila.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 11:09

Mutziputzi vsemu bych verila, cinske bistro odhalilo vtip:-) (stejnak je to smutny ale)