Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 09:12
Offline Beranka
Avatar
381 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 09:30
Reakce na Lamicka:

To mě taky napadlo, ale Havel měl pohřeb s lafetou  

No to jo, ale Havel byl vnímán jako veliká osobnost, to Klaus ani Zeman po funkci nejsou/nebudou.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 09:41

Teda já zde bývám pasovaná na cynika, ale já bych teda nedokázala volat po něčí smrti nebo OK, ale Zeman neni Pol Pot, je jenom zlej člověk. "Humor" ala tužka v oku tím nemám na mysli, to je jenom projev slabomyslnosti samozřejmě.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 10:15
Reakce na Mutziputzi:

Ale, brouku, vždyť to tady nikdo nedělá. Nikdo po jeho smrti nevolá.

To se jenom objevilo možné definitivní vyřešení toho ostudného období na hradě. Se nediv, že z nás vytryskne radostná úleva a naděje na změnu.

Offline razorblade
Avatar
8177 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 10:19

ja teda doufam, ze z nas ta radostna uleva vytryskne uz 13. ledna :D

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 10:25
Reakce na razorblade:

A čo na tieto nové zistenia hovorí fanklub? 

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 10:42
Reakce na Mutziputzi:

Zlej člověk neškodí - nebo škodí málo a vypořádáš se s ním - pokud je soukromá osoba. Zlej prezident ti může zavařit pěkně.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 10:46
Reakce na barbucha:

No to jo, ale krev na rukou nemá...zatim

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 10:55
Reakce na Mutziputzi:

Tím bych si nebyla tak jistá. Však jeho kamarád Babiš už zničil dost životů - a účinkuje s veřejně proklamovanou podporou Zemana. Takže zprostředkovaně - má.

Offline razorblade
Avatar
8177 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 11:01
Reakce na paktofonika:

no vidis... jdu tam mrknout :D

EDIT: on to tam jeste vubec nikdo nesdilel! a ja nemam tu odvahu :D

Offline Beranka
Avatar
381 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 11:53
Reakce na barbucha:

Jaké životy Babiš zničil? Nejsem jeho fanynka, ale zajímalo by mě to, ještě jsem o něm v tomhle směru nic nezaznamenala.

Offline razorblade
Avatar
8177 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 12:20
Reakce na Beranka:

tak treba jen namatkou TOTO. o malych zemedelcich ani nemluve

Offline andulka01
Avatar
10704 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 12:29
Reakce na Beranka:

Třeba těch lidí na které "klekli" jeho lidi a zničili jim byznys, obrali o veškerý majetek a normálně prosperující firmu poslali do kopru? Těch, které dotlačil k prodeji firmy za pár šupů za naprosto nestandardních podmínek hraničících s vyděračstvím? Ten sedlák co mu zcela "náhodou" zajedoval pole asi taky nemá lehký spaní.

Offline andulka01
Avatar
10704 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 12:44
Reakce na Mutziputzi:

"Podle mě zná svůj zdravotní stav, není to vize na pěknejch pár let na Vysočině, kde by mu stálo za to nekandidovat a užívat důchodu, prognóza bude asi horší, tak chce prostě vyhrát volby, užít moci a na*rat koho se mu zachce, po mně potopa a posledních pár měsíců má na to to naposled roztočit."

JJ, přesně takto to vidím také. Těžce nemocný bez debat je. A bohužel ho demence nedožene před volbama :-( ale až některá choroba po nedejbožezvolení. Bude škodit co to dá a jak dlouho ho partička z hradu udrží při životě.

Sakrasakrasakra... s rakovinou bojuje můj kamarád, mladej, krásnej, hodnej a strašně chytrej člověk a bohužel nemůže mít takovou zdravotní péči jako zlej dementní prochlastanej stařík.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 12:47
Reakce na andulka01:

OT Onkopéče je u nás na hodně vysoký úrovni, k nejlepší péči se dostane každej, důležitý je nenechat se léčit v nemocnici na okresním městě.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 12:49
Reakce na Mutziputzi:

to si ale odporujete.

protože každej nemá možnost, minimálně kvůli kapacitě, tedy jezdit na žlutý kopec. na některé holt zbyde léčba v té okresní márnici...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 12:50
Reakce na Jiná Realita:

U nás není jen jedno onkocentrum

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 12:59
Reakce na Beranka:

Jaké životy Babiš zničil? Nejsem jeho fanynka, ale zajímalo by mě to, ještě jsem o něm v tomhle směru nic nezaznamenala.

To ovšem není moje chyba, ty případy jsou známé a veřejně dostupné. Kdo chce, ví.

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/smrt-obchodniho-partnera-agrofertu-andrej-babis-zatim-mlci-29643

http://denikreferendum.cz/clanek/23031-jehly-a-smrt-v-masokombinatech-andreje-babise

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 13:01
Reakce na Mutziputzi:

jsem z mini vesnice na konci světa.

rakovinu tu má čím dál víc lidí, moji kolegové, sousedi. nejbližší léčba je v okresní = márnice. další možnost je v krajské = zhruba poloviční márnice. někteří, kteří mají někoho, kdo je může vozit až do brna, jezdí až do brna (min. dvě hodiny rychlé jízdy, většinou ale tři). na ozařování ale musí jezdit třeba na druhou stranu republiky (nový jičín, hodina a půl útrpné jízdy, kterou musíte absolvovat každý den dva měsíce).

a to vážně není pro "každej". musíte mít auto, řidiče a musí vás tam hlavně přijmout. na všech těch místech jsou značně přetížení.

kdyby byla skvělá péče pro každého, asi by zrovna moje kolegyně a kolega neumírali na zanedbanou rakovinu (v tom samém zařízení).

kdyby všichni přestali jezdit do okresní a začali jezdit na ten žlutý kopec (dál už to opravdu není ani lgisticky možné), tak se žlutý kopec zhroutí. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 13:03

v praze ne, no. ale i jinde ziji (a umiraji) lide. je fakt ze dobry standard se dostane kazdemu, blby ze vsechno ambulantne.