Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Beranka
Avatar
381 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 08:54
Reakce na Mutziputzi:

Jooo, to věřím, že mu to slušelo;)

Kolik že mu je a jak tam já být dlouho?  že bych si na něj pak počkala, až vyleze, se štábem za zády samozřejmě.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 08:56
Reakce na Beranka:

Přes 40 něco, 5 let dostal, tak je nejpozdějc, pokud opravné prostředky nedopadnou, za 3 roky doma

Offline Beranka
Avatar
381 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 09:00
Reakce na Mutziputzi:

Tak to je výborný! Akorát! Za 3 roky trochu zhubnu a pak ho sbalím.

Jen doufám teda, že ho prezident Topolánek neomilostní, to bych nestihla zhubnout.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33725 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 14:49

fejkový fb ovčáček

"Potvrzuji, že cukrovka pana prezidenta dnes podala demisi a odešla. Své rozhodutí zdůvodnila neshodami na pracovišti s kolegyní demencí."

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 15:00
Reakce na Potrefenáhusa:

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 15:43
Reakce na Potrefenáhusa:

Vše se vysvětlilo, pan prezident se jen přeřekl: Neodešla mu cukrovka ale játra.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33725 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 15:47
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 15:47

Milé dámy,je asi vyřešeno.

Prodavam jak jsem koupila:

Z nejmenovaných  zdrojů jsem právě dostala zprávu, ze Zeman má rakovinu. Léčbu odmítl. Prognóza je 3-7 měsíců. 

Těm zdrojům mám důvody věřit.

Nikdy v životě jsem nepřála a nepřeju nikomu nic zlého,protože jsem pověrčivá,ale tahle zpráva me potěšila.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 16:04
Reakce na Dadoo:

Nejakej virál ne?

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 16:25
Reakce na Mutziputzi:

No.. Neni šprochu. .

Já tu zprávu dostala od novináře. Opravdu dobrého a seriózního. Otazkou je,odkud to ma Bartik.jestli od meho zdroje nebo muj zdroj od nej. Jen netuším,kdo je ten Bartik

Na FB to ke mně ještě nedoputovalo.

Pokud to tedy není záměrná mystifikace. . 

Ale podle toho jak zeman vypadá,bych tomu dost věřila.

Teď by mě ještě zajímalo, jak s tou volbou,pokud by to byla pravda. Proč přes to všechno chce znovu kandidovat.

Jaké jsou prognózy vývoje,poku by ho..ehmm.. znovu zvolili a on zemřel. (ne,nezvolí,NE!)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 16:31
Reakce na Dadoo:

Tak Bartík je brněnskej místostarosta, zřejmě vážil jestli informaci na jeho postu pustit. Ovčáček už mu hrozí žalobou samozřejmě.

Zeman zdravej určitě neni, jak jsem psala nedávno, jako v Simpsons pan Burns co má všechny smrtelný nemoci a ty se vzájemně držej v šachu, chvíli nato to vzdala cukrovka

Podle mě zná svůj zdravotní stav, není to vize na pěknejch pár let na Vysočině, kde by mu stálo za to nekandidovat a užívat důchodu, prognóza bude asi horší, tak chce prostě vyhrát volby, užít moci a na*rat koho se mu zachce, po mně potopa a posledních pár měsíců má na to to naposled roztočit.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 16:35
Reakce na Mutziputzi:

Jj. To mi prijde logicky. Nasrat jeste samolibe naposledy co nejvic lidi. Ķřiváckej,záštiplnej zmetek. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 21:10

Super rozhovor s Pithartem. Velmi trefný hodnocení Zemana (a dalších, samozřejmě). Dejte tomu tu půlhodinku, stojí to za to 

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 21:34
Reakce na barbucha:

Předloni jsem Pitharta poslouchala 8 hodin na semináři. Neustále opakoval, že tradiční politická strana je základ. Měl fakt dobré náhledy, ale vůči třiceti vzdělaným  lidem vůbec nechtěl připustit diskusi, natož jiné názory.

macko.pu
Avatar
07. listopadu 2017 21:37
Reakce na Dadoo:

Jj. To mi prijde logicky. Nasrat jeste samolibe naposledy co nejvic lidi. Ķřiváckej,záštiplnej zmetek. 

... keby ste doňho nonstop furt ne3.14čovali, tak by sa na vás vykašlal a išiel by zomrieť na tú jeho chalupu

ale  vy nie, furt kecy ohľadne neho, takže si môžte byť istý že muci (zdravím) hovorí pravdu a aj to tak dopadne ako hovorí

Offline Beranka
Avatar
381 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 07:53
Reakce na Mutziputzi:

Tak Bartík je brněnskej místostarosta, zřejmě vážil jestli informaci na jeho postu pustit. Ovčáček už mu hrozí žalobou samozřejmě.

Zeman zdravej určitě neni, jak jsem psala nedávno, jako v Simpsons pan Burns co má všechny smrtelný nemoci a ty se vzájemně držej v šachu, chvíli nato to vzdala cukrovka

Podle mě zná svůj zdravotní stav, není to vize na pěknejch pár let na Vysočině, kde by mu stálo za to nekandidovat a užívat důchodu, prognóza bude asi horší, tak chce prostě vyhrát volby, užít moci a na*rat koho se mu zachce, po mně potopa a posledních pár měsíců má na to to naposled roztočit.

Chce na lafetu. Tam se jako bývalý prezident nedostane.

Máša
Avatar
08. listopadu 2017 08:19
Reakce na Beranka:

Přesně tak, umře u svýho ponku při podepisování lejster, jak mu padne hlava, propiskou si propíchne oko, jasnej pracovní úraz.

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 08:23
Reakce na Potrefenáhusa:

fejkový fb ovčáček

"Potvrzuji, že cukrovka pana prezidenta dnes podala demisi a odešla. Své rozhodutí zdůvodnila neshodami na pracovišti s kolegyní demencí."

máš nějaký odkaz na ten fejkový fb?

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 09:09
Reakce na Beranka:

To mě taky napadlo, ale Havel měl pohřeb s lafetou  

Online Potrefenáhusa
Avatar
33725 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 09:10
Reakce na Berta:

zde