Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 15:01
Reakce na domenica:

S tim jsou dle posledních zpráv rozkmotřený

Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 15:18
Reakce na Mutziputzi:

Možná i přesto.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 15:24
Reakce na domenica:

Jak jde o peníze...

Offline barbucha blogger
Avatar
30681 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 17:42
Reakce na domenica:

Dobrá zpráva pro Dalíka. 

Myslíš v tom hypotetickém případě, že by vyhrál - že by mu dal milost? 

Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 17:51
Reakce na barbucha:

Přesně to. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 18:03
Reakce na barbucha:

Mně se výměna Ovčáček - Zeman za Dalík - Topolánek jeví jak velmi dobrá Dalík by musel zhubnout, aby z něj byl zas fešný mladík teda...

Offline barbucha blogger
Avatar
30681 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 18:10

Ministerstvo kultury @MinKultury

3. listopadu 1910 se narodil Karel Zeman, filmový režisér a animátor. Zeman je mj. tím, kdo nás tvůrčím způsobem zavedl hluboko do pravěku.

Offline barbucha blogger
Avatar
30681 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 18:12
Reakce na Mutziputzi:

Hm, mně už se zdá jakákoliv výměna dobrá. Sice to namachrovaný prasátko aka Dalík moc nemusím, ale v zoufalství člověk bere kdeco 

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 18:26
Reakce na Mutziputzi:

brala bych skoro jakoukoliv výměnu, ale mám pocit, že to topolánek nemyslí až tak vážně.

jde jen o můj osobní pocit, ale připadá mi, že z pozice kandidáta může svojí znalostí prostředí a osob + dobře korigovanou "prostořekostí" leccos ovlivnit. a myslím, že to je přesně to, o co mu jde 

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 18:30
Reakce na barbucha:

dalíka vnímám jako hodně naivního podržtašku, který si hrál s velkejma klukama a neustál to.

přiznávám, že po přečtení nějakého nedávného rozhovoru s ním, mi ho bylo docela líto - na dotaz, co mu nejvíc ve vězení chybělo, odpověděl, že mimo jeho blízkých, to byl jeho pes. přiznávám, že to mě docela dostalo...

Offline barbucha blogger
Avatar
30681 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 18:46
Reakce na siouxsie:

Já ho teda vnímám úplně jinak, rozhodně ne jako naivního. Možná proto, že jsem nečetla ty jeho breky o psovi 

Pro mě je to na první pohled vyžírka a šíbr, v minulým světě bych si ho představila nejspíš jako veksláka...

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 19:02
Reakce na barbucha:

vyžírka a šíbr bych klidně taky použila, jen prostě bych mu přiznala velkou míru naivity. a na tu taky dojel.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 19:07
Reakce na siouxsie:

Naivni byl v tom, ze ho kluci podrzi, ted je ukrivdenej no...btw s tim psem ho i chapu, cejti se bejt odsouzenej nepravem, faktem je, ze i ja si myslim, ze sehral roli obetniho beranka, sedet jich za to kdyz uz melo asi vic. Cely mi to prijde ponekud na vode postaveny

Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 19:18
Reakce na barbucha:

"Pro mě je to na první pohled vyžírka a šíbr, v minulým světě bych si ho představila nejspíš jako veksláka..."

Přesně. Ale nakonec je mi ho i líto. Kámoši v kšeftu se od něj odtáhli...

Offline barbucha blogger
Avatar
30681 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 19:21
Reakce na domenica:

Tak to chodí  Přece tam nezahučej s ním!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 19:34
Reakce na barbucha:

Vyžírka, šíbr a vekslák na něj nesedí, ten by si nedokázal povodit lokálního oraga až na post premiéra, troufám si tvrdit, že to byla celý jeho práce a strategie, sám se poněkud neobratně, ale trefně přirovnal k Bohrmannovi. Podle mě jenom neodhadnul kdy má dost, mimochodem začínal jako úředník v hradní administrativě za časů Havla snad ve dvaceti, je to dle mého inteligentní chlapec, naivní určitě.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 21:26
Reakce na barbucha:

Tenhle taky sedí

Ministerstvo kultury @MinKultury  3. 11.Víc

Dnes před 25 lety byla na setkání mluvčích v Praze oficiálně ukončena činnost Charty 77, neboť se zdálo, že dohrála svou historickou úlohu

Offline barbucha blogger
Avatar
30681 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 09:57
Reakce na Mutziputzi:

No, já mám o inteligenci Dalíka a všech jemu podobnejch značný pochyby a myslím si, že se jen (mylně ) zaměňuje s vychcaností. Kterážto vlastnost ovšem má svoje hranice - u Dalíka užší, u Babiše širší 

Dadoo  

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 10:04
Reakce na barbucha:

S vychcanosti prodas duchodci drahej hrnec, stamiliony nenahrabes...pak bohuzel ta naivita no

Offline barbucha blogger
Avatar
30681 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 10:13
Reakce na Mutziputzi:

Co bys nenahrabala, stačí bejt na správným místě ve správnou dobu. Je to jen kapku v jiným měřítku než ty hrnce, no.