Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 23:40
Reakce na Mutziputzi:

Podvozek dela a tela zesnuleho vyznamneho statnika

už se skoro můžete dát na psaní básní, velmi poetický popis 

Offline Kokoska
Avatar
28317 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 12:04

Příslušníci ochranky pomáhají vstát prezidentu Miloši Zemanovi po setkání se zaměstnanci společnosti Olma.

FOTO: Luděk Peřina, ČTK

https://www.novinky.cz/domaci/454480-cukrovka-zemanovi-nezmizela-slo-jen-o-laicke-vyjadreni-osvetlil-jeho-lekar.html

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 12:20
Reakce na Kokoska:

Já koukala, jak ho 28.října doprovázela a podpírala  jeho paní choť Vladislavským sálem. Silná žena!

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 13:52

Fujtajbl a už jsme zase tam, kde jsme byli. Doprdelepráce.

Offline Vilemina
Avatar
2267 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 14:04
Reakce na Sweet Potato:

Jo, na to jsme koukali též a říkali si, že musí mít nalomenou ruku nebo aspoň příšernou modřinu, ta váha mrtvýho těla, děs!

Online Korsičanka
Avatar
12838 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 14:18
Reakce na barbucha:

Jestli by to pan Spurný neměl uveřejnit i někde jinde - pro ty "ještě nerozhodnuté" prezidentské voliče?!?

Já o tom ve svém okolí teda rozhodně promluvím - i k pubescentům - jen ať to donesou rodičům

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 14:35

Z tohoto rozhovoru:

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/zemanuv-lekar-kdyby-mel-prezident-rakovinu-resil-bych-to-jak/r~be9cad56c4b111e786c1ac1f6b220ee8/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=editor1-static&utm_term=position-2

My samozřejmě nejsme lékaři, ale u pana prezidenta občas je vidět, že tam nějaký problém je, a my se pak jako laici ptáme vás lékařů.

Vy když budete unavená, přetížená, budete mít v práci mraky úkolů a tak dále, budete vypadat stejně jako po rekreaci?

To jistě ne. U pana prezidenta je to tedy dáno únavou?

Ano, promítněte si program pana prezidenta a zjistíte, že toto v jeho věku zvládnout je nad míru heroický výkon. Já jsem letos s panem prezidentem absolvoval Čínu, Vietnam, Kazachstán, Anglii, Ameriku. To není tak jednoduché. Samozřejmě je to dané jeho fantastickou schopností prezentovat Českou republiku venku, kde mluví spatra anglicky, česky, rusky. To si myslím, že málokdo z našich lidí je schopen zvládnout. 

Takže nakonec není nemocný, jen je to "zdevastovaný ožrala". Těžko říct, jestli se mně ulevilo...

Offline Beranka
Avatar
381 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 14:55
Reakce na Berta:

Bože, k čemu se to ten doktor propůjčil.

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 15:03
Reakce na Berta:

"Prosím vás pěkně, já zastávám názor, že o zdravotním stavu uklízečky se vyjadřuji zrovna tak jako o zdravotním stavu pana prezidenta."

Tak určitě. Mimo jiné zdravotní záznamy uklízeček jsou v informačním systému dostupný - kupodivu na rozdíl od záznamů toho vožraly. Navíc nevím, o jaký uklízečky se soudruh doktor stará, páč co vím, je vožrala jeho jedinej pacient...

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 15:21
Reakce na Vilemina:

Já takhle vodívala babičku, měla 40kilo, ale když stiskla a opřela se, měla jsem co dělat.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 16:01
Reakce na Berta:

Pokaždé, když slyším nebo čtu o osobním lékaři Zemana, tak se mi vybaví návštěva Národního památníku na Vítkově a místností, kde tým lékařů a sester opečovával nabalzamovaného Gottwalda. Tehdy mi opakovaně problesklo hlavou, že ten zmar, kdy studuju tolik let medicínu a pak dopadnu takto, musí být hrozný.

 

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 16:13
Reakce na cinkja:

Amun
Avatar
09. listopadu 2017 17:27
Reakce na Berta:

Z tohoto rozhovoru:

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/zemanuv-lekar-kdyby-mel-prezident-rakovinu-resil-bych-to-jak/r~be9cad56c4b111e786c1ac1f6b220ee8/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=editor1-static&utm_term=position-2

My samozřejmě nejsme lékaři, ale u pana prezidenta občas je vidět, že tam nějaký problém je, a my se pak jako laici ptáme vás lékařů.

Vy když budete unavená, přetížená, budete mít v práci mraky úkolů a tak dále, budete vypadat stejně jako po rekreaci?

To jistě ne. U pana prezidenta je to tedy dáno únavou?

Ano, promítněte si program pana prezidenta a zjistíte, že toto v jeho věku zvládnout je nad míru heroický výkon. Já jsem letos s panem prezidentem absolvoval Čínu, Vietnam, Kazachstán, Anglii, Ameriku. To není tak jednoduché. Samozřejmě je to dané jeho fantastickou schopností prezentovat Českou republiku venku, kde mluví spatra anglicky, česky, rusky. To si myslím, že málokdo z našich lidí je schopen zvládnout. 

Takže nakonec není nemocný, jen je to "zdevastovaný ožrala". Těžko říct, jestli se mně ulevilo...

tak je to jasny... doktor dostava zdarma zajezdy 

Offline Kokoska
Avatar
28317 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 17:39
Reakce na barbucha:

Četla jsem jen nějaký článek na Seznamu, kde psali o tom zatčení zvukaře, a normálně se mi udělalo šoufl. Husí kůže na zádech, staženej žaludek... podobné pocity jako kdysi při záznamu z Národní třídy, akorát jsem zatím nebulila. A jestli fakt ve vládě budou komunisti, tak asi s husí kůží prožiju delší období. A moc doufám, že nedojde na ty slzy bezmoci.

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 18:07
Reakce na Kokoska:

Hnus, co? Já doufám, že dotyční si budou na ty policajty stěžovat - pokud má provozovatel tý hospody zaplacený poplatky za hudební produkci, může si tam pouštět co chce! 

Mně se teda taky úplně přitížilo... jako by nestačilo, co tady prováděli při tý čínský návštěvě. To hovado štve na (vlastní) občany policii, jako by to byla jeho osobní garda! Na poblití! 

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 17:14
Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 15:34
Reakce na barbucha:

nemohl, to se vysvětlit nedá!!!!

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 17:22
Reakce na barbucha:

Proč do toho sakra tahají Sokol