Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Online Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 12. dubna 2022 15:13

jerry 

...no, já ji právě už zkusila, a to jsou mé dva dojmy...

Online Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 13. dubna 2022 11:22

...tak jsem dostala s objednávkou vzorek vůně a na její recenzi v databázi bych neměnila nic.

Jen, že momentálně se mi líbí...:

Sí Giorgio Armani EdP

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 13. dubna 2022 20:23

Miru Mně se na Sí moc líbí základ. Ten je opravdu dobře udělaný.

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 14. dubna 2022 12:44

Oui La Vie est Belle (Lancôme) - začátek v podobě krystalem pocukrované pačuli připomíná, že jde skutečně o LVEB - pozitivem je nižší míra údernost a s tím spojené otravnosti. Jenže pak vše překryla generická ovocná sladkokyselost, překrytá silnou krustou sladkého pudru s pačuliovým prachem. Typově má blíž spíš ke sladce multivitamínovým Escadám než k LVEB.

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 14:52

Eternity Summer Daze for Women (Calvin Klein) - lehká a jemná sametově květinová vůně s lehkým nasládle mechovým tónem.  Na léto příjemná nenáročná polívkačka. 

Online Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 07:56

Andry

...četla jsem, co jsi psala o Very Good Girl Glam -

no, čím dál víc ne příliš nadšených reakcí...

Přitom složení tak slibné, a oni to odfláknou nebo ošidí na kvalitě...

Online Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 09:48

jerry Dík za tip, někdy vyzkouším; klasickou Eternity jsem kdysi nosila.

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 11:30

Dad's Garden Chamomile And Honeysuckle (Lush) - u vchodu zahrady rostou polévkové byliny, ale mnohem víc o sobě dávají vědět záhony nasládle bílých květin s jemným ovocným nádechem. V názvu slibovaný heřmánek se projevil pouze ve stopovém množství v dojezdu a zimolez jakbysmet. Ale i tak povedená...

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 11:58

Miru nechala jsem si predstavit novinky.... a brzo zalitovala, ze jsem na kuzi nezvolila jinou (drzi samozrejme vyborne a do prostoru jde dost, bohuzel)

Online Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 12:10

andry 

...tak to je ale ovšem pozitivum!.

No, jenže jestli je to generické...

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 12:00

4711 Acqua Colonia Intense: Floral Fields of Ireland (Mäurer & Wirtz) - na začátku sice tradiční svěží jiskřivé citrusy, ale postupně vládu převzala lehká a vzdušná svěže zelená jasmínová bílokvětinovka, jen lehce nektarovitě nasládlá. Měl by to sice být unisex, ale na pánovi si ji nějak nedovedu představit.

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 12:57

Girl (Rochas) - S ohledem na název by člověk nejspíš čekal nějakou rozvernou sladkou květinově ovocnou pižmovku bez větších ambic. Tak je ovšem pravda, že nejdřív to chvíli na pižmovku vypadalo - takovou zeleně dřevitou evokující stonky bambusu ve studené vodě. Rozvoněla se do teple vzdušného pomerančového květu slazeného jemným pylem. Opravdu dívčí vůně - něžná, neúderná, přesto se solidní výdrží.

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 24. dubna 2022 15:19

The Smell of Freedom (Perfume) (Lush) - suchá tráva v poryvech ostrého horského větru, z pod které vykoukly pudrové bílé květiny. Po rozvoněné zelená (a trochu mýdlová) neroliovka s nasládlým santalem. Uhlazená verze klasické 4711 v superluxusním provedení.

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 20:20

Wanted Girl by Night (Azzaro) - sladce krémová, trochu cukrově ovocná, s lehkým nádechem karamelu. Název mi uniká (jen ta "girl" sedí).

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 28. dubna 2022 15:02

Mon Rouge! Bloom in Love (Yves Rocher) - to, co začalo jásavě příjemnou nakyslou svěží květinovkou ve stylu Eclat d´Arpege, rychle skončilo laciným cedrem s vodnatými zelenými lodyhami.

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 29. dubna 2022 20:49

Infusion de Rose (2017) (Prada) - čerstvě rozvitý růžový květ, potažený jemnou vrstvou nasládlého vosku, s lehoučkým nádechem ovocné nakyslosti. Líbivá v tom nejlepším slova smyslu, velmi elegantníí a nenucená...opravdová královna. Asi nejkrásnější vůně růžových růží, kterou znám (a vůbez si nazadá s těmi opravdovými).

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 01. května 2022 18:50

Collection Grands Crus: Hoja de Cuba (Berdoues) - třešňový tabák, zpočátku hodně sladký, zlehka poprášený jemným dřevitě kořeněným prachem (tak trochu nové koření, tak trochu chilli). Po rozvonění se třešně pozvolna začaly vytrácet a zbyl prašně dřevitý tabák zakápnutý ambrou. Tabáková vůně podle mého gusta.....typově se dá přirovnat k průniku mezi Vanille Fatale a Lost Cherry.

Online Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 01. května 2022 18:52

jerry 

...tak to zní teda hodně dobře!.

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 01. května 2022 18:57

Miru 

Kdybych neměla plný flakón Tobacco Vanille, Dawood a Tobacco Leaf, tak do ní jdu. Jenže 4. tabáková vůně na poličce už by mi přišla jako vyslovená zhýralost

Online Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 01. května 2022 18:58

jerry 

...ale houby. Někdo má zas skříň plnou pruhovaných triček nebo černých šatů...