Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 30. března 2022 18:04

stes Mám doma vzorek. Ona už se, myslím, nevyrábí.

Offline stes
Avatar
7357 příspěvků moje polička 30. března 2022 18:42

Dalia no právě...skoda

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 31. března 2022 08:22

Tea Rose

Vůně koupelny mého dětství. Ležím se zavřenýma očima v poškrábané litinové vaně pokryté povlakem z mýdla vonícího růžemi, ze skříňky vedle pračky je pronikavě cítit citrusový prací prášek. Představuju si, že vana je zlatá a plná růžových okvětních plátků, které se rozvlní, když z ní ladně vystoupím. Vypadám jako Romy Schneider ve filmu Sissi. Ještě chvíli se nakrucuji před zamlženým zrcadlem, dokud mi pod mokrou osuškou nezačne být zima, dokud z té růžově mýdlové krásy nezůstane jen šedavě pěnový proužek po obvodu vany, dokud se do koupelny nezačne dobývat mladší sestra. A zrcadlo už vrací obraz, je mi dvanáct, mám křivě ustřiženou ofinu a jsem tlustá. Ale ta citrusově muškátová růže umí vykouzlit princeznu za každých okolností. A dnes jsem ráda, že mi Tea Rose může přivolat tu obtloustlou holčičku. Tak co, jak jde život?
Nostalgická růže, ale přitom pikantně štiplavá, jak to odpovídá polovině 70. let 20. století. Je tak retro, až je dnes moderní; nebo naopak...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 31. března 2022 08:30

Fleur Krásné čtení!

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 31. března 2022 08:48

Fleur Výstižný popis. Mám s TR trochu problém- v teple na mně po pár hodinách kysne. Ale tohle růže s muškátem a mýdlem občas dělaj ...

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 31. března 2022 14:33

Dalia Děkuji!

Hanka H Uvidím; do horkého léta mám případně jiné vůně, takže by mi to nevadilo. Tohle je můj druhý objev Ameriky v tomto roce (prvním byla díky tobě One Love od Scherrera ).

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 31. března 2022 16:41

Fleur Z Tea Rose u nas v praci vznikla davova psychoza. To se mi snad s nicim nestalo...

A nepovidej, zes byla obtloustla holcicka. Tak to bychom mely spolecne. Nastesti i jine veci.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 31. března 2022 17:21

Luna Z pravidelných prohlídek u školní lékařky jsem vždycky domů přinesla leták "Jak stravovat otylé dítě", zatímco moji spolužáci si odnášeli nějaké ty obrázky se stupidními veršovánkami, co vydával Národní ústav zdraví .

Tea Rose mile překvapila !

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 02. dubna 2022 18:44

Tea Rose je veľmi pekná. Musím zase vyhrabať vzorku. A matne si spomínam, že Liv Taylor v nejakom rozhovore kedysi spomínala, že ju používa.

Offline jerry
Avatar
9024 příspěvků moje polička 02. dubna 2022 18:48

Dear John (Perfume) (Lush) - zeleně citrusová kolínská s prohřátým kořeněným dřevem, po rozvonění teple dřevitá vůně s jemným suchým kořením a lehoučkou hřebíčkovou ozvěnou (bohužel zrovna na hřebíček jsem se těšila nejvíc). Ale jinak tedy nemá chybu....a ač pánská,  jde v pohodě i jako unisex.

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 05. dubna 2022 10:30

jerry 

...nemáš, prosím, cestu kolem nějaké parfumerie.?

Mě by děsně zajímala OLYMPÉA SOLAR.

Má moc hezké složení.

(Vzala bych ji i naslepo, ale cena za novinku je nehorázná, počkám na Dny Marianne...)

Offline jerry
Avatar
9024 příspěvků moje polička 05. dubna 2022 10:46

Miru 

Pokud mi to časově dneska vyjde, tak se někde zastavím - nevíš přesně, kdo ji má v prodeji?

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 05. dubna 2022 10:46

jerry 

Fann, Marionnaud...

Offline stes
Avatar
7357 příspěvků moje polička 05. dubna 2022 13:32

Tesori

Teda nemám slov :-) od rána mám zabořenej nos do zápěstí. To je krása. 

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 05. dubna 2022 13:47

stes No ale to je docela prekvapko, ne?

Offline stes
Avatar
7357 příspěvků moje polička 05. dubna 2022 14:14

LunaMilý. Já už některé vyzkoušela dřív, jako neurazí, nenadchne, podruhý už ne, ale tahle teda..uvidím, jestli se ještě posune, ale po 5 hodinách už asi ne a furt dobrý a svěží

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 05. dubna 2022 14:15

stes Ja jsem je nikdy nezkusila, ale tuhle teda vyzkousim, kvuli tobe.

Offline stes
Avatar
7357 příspěvků moje polička 05. dubna 2022 14:19

Zkus. A ještě mám zálusk na Thalasso Therapy. 

https://www.tesoridoriente.net/rituali/thalasso-therapy

Offline jerry
Avatar
9024 příspěvků moje polička 05. dubna 2022 18:35

Miru 

Nekupuj naslepo - složení je sice opravdu pěkné, ale mohla bys být zklamaná (za nemalý peníz). 

Stříkla jsem si ji v parfumerii jen na ruku (vzorek mám, takže teprve prozkouším pořádně), ale je to poněkud generická vůně. Smíchej Manifesto, Sí, přidej vanilku, kašmeran a v jedné chvíli i krystalový cukr z BR540). Inzenzita i výdrž by ti ale mohly vyhovovat - na mé kůži obojí na 1.

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 05. dubna 2022 18:37

jerry 

...jsi Poklad

No, tak dobře, počkám, až budu moci vyzkoušet. Z té generičnosti/"nevyhraněnosti" mám teda po Tvém testu obavy...