Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 17. května 2022 07:06

Fleur 

No prvotní Kokain mě nijak zvlášť neohromil, no když si blackviolet pořídila loni flakon, tak mi to nedalo. Jsem původně chtěla jen zkusit vzorek, ale darovala mi loni v létě rovnou odstřik, na který jsem mezitím úplně zapomněla a až teď zjistila, že je fakt dobrá.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 17. května 2022 09:49

wendulka Za málo peněz hodně muziky . A ráda bych zkusila i tu Rosenrot Intense.

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 17. května 2022 10:12

Fleur zkouší Rammstein, tak u toho musím být.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 17. května 2022 10:38

Luna Doufám, že budeš .

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46031 příspěvků moje polička 17. května 2022 18:09

L'Aura Vermi by Dara

pizmo, hodne moc pizma, rozpinave. sladke drevo a jemny kosatec. nejake stycne body s eau de shalimar urcite, ovsem bez citronu a vanilky. pro me ale pizmovy zabijak.. ktereho nemuzu dostat z hlavy

intenzita a vydrz na mainstream vynikajici

a dnes se mi zadarila kombinace s Garudou/Jul et Mad, kterou mam nastrikanou na bunde a je to fakt dobry

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 17. května 2022 18:11

viktorka_od splavu 

...jo, L´Aura jde kombinovat s plno vůněmi. Dělá takovej pěknej hutně hebkej základ. Nasládlej

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46031 příspěvků moje polička 17. května 2022 18:16

Miru

hutna sladka vune tela, intenzivni a presne na hrane o mikrocastecku kdy uz by se z ni stal puch - proste kdyz se zpotis ale jeste vonis;-)

Offline jerry
Avatar
8971 příspěvků moje polička 17. května 2022 20:59

Supra Floral (Thierry Mugler) - sladké a neobvykle ostré květinové pižmo, do kterého se postupně začala prolínat čerstvě posečená mladá jarní tráva se sametovým hyacintem, zemitým větvičníkem a lehce drhnoucím galbanem. A celé dohromady je to takové dokulata zaoblené. Ovšem název je trochu zavádějící - je to spíš zelená chyprovka s nasládlými květinami.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 18. května 2022 12:49

...po letech a v provedení Roller Pearl

J´Adore Christian Dior

...prostě lahodná, naovocnělá, vysoce elegantní květinová vůně.

Plná konzistencí i podstatou.

Klouzavé sluneční zlato.

Nic víc říkat nemusím

Samsara Guerlain Eau de Toilette 

...lahodně, hedvábně kouřovým santalem orientální delikátně živočišný, hutně zastřený platinový jasmín.

Ostatní ingredience se podílejí na hustotě, hladkosti, suchém osvěžení, vláčné zmalátňující opojnosti...

...voní na mně intimně, ale vytrvale,

taková tiše rajcovní potvora

Offline jerry
Avatar
8971 příspěvků moje polička 18. května 2022 20:58

Milano (Alena Šeredová) - umírněný a pudrový klon La vie est Belle rozghodně není nepříjemný, jenže po rozvonění se vůně tak nějak rozplynula a na kůži zůslalo jen pár nasládlých molekul. Souvislost s Milánem mi zřejmá není, zato v Praze jsou různé varianty LVEB a všech jejích následovnic cítit na každém dobu bez ohledu na roční dobu, tlak, teplotu i rosný bod.

Offline jerry
Avatar
8971 příspěvků moje polička 19. května 2022 20:08

Good Girl Fantastic Pink (Carolina Herrera) - je to sice původné Good Girl v limitovaném flakónu, ale podle mého názoru je v ní zvýrazněna broskvově ovocná pačuli.

Offline jerry
Avatar
8971 příspěvků moje polička 22. května 2022 15:22

Seductive Charm (Guess) - uhlazeně nasládlá ovocně květinová, díky lehké nakyslosti a ledové sametové pivoňce by to mohla být souputnice Euphoria Blossom. V nejlepším slova smyslu líbivá a nikterak intenzívní vůně do školy i do kanceláře.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 22. května 2022 17:56

Fleur moc pekna recenze na Rosenrot!

"Dokonalost neni synonymem krasy" - to bych poslala jako vzkaz Quentinu Bischovi

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 22. května 2022 19:57

andry Děkuji !

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. května 2022 16:00

Perfect - Marc Jacobs

Úvod voní jako červené bonpari. Chvilka sladce šťavnaté rozpustilosti. Za chvíli začínám vnímat něco krémově oříškového a po bonbonech není ani vidu ani slechu. V mléčně krémovém obláčku, který je později lehounce nahořklý po mandlích, se drží jen jemná ovocná stopa.

Nevím, jak to dělá, ale tato vůně ve mně probouzí radost. Ničím nekomplikovanou, prostou radost ze života. Snoubí se v ní dětská hravost a dospělácká rozvážnost.

Offline jerry
Avatar
8971 příspěvků moje polička 24. května 2022 21:18

Les Fleurs de Lanvin: Sunny Magnolia (Lanvin) - svěží květinová pižmovka se rozvoněla do autentického meruňkového džusu. Povedená letní vůně s nečekanou výdrží.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. května 2022 10:18

Hypnotic Poison EdP

Díky lékořici jemně pikantní mandlovovanilková vůně, ve které však vnímám i lehounkou květinovou stopu. A tu má na svědomí opojný jasmín.

Pro můj nos je Hypnotic vůní klidu a mazlivého objetí a platí to u obou koncentrací. Verze EdP mi navíc asociuje příjemnou atmosféru v nějaké malé poklidné kavárničce.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 26. května 2022 11:44

L´Ambre des Merveilles Hermes

Zlatistá ambra, nasládlá, táhlá jako med,

i jeho, toho medu má konzistenci.

A aby to nebylo přiblbe sladké a nudné, je přítomno temné, tmavě khaki pačuli -

jeho houževnaté, ale už naměkčené listy, zmačkané jak pláty sušeného tabáku...

...vnímám i delikátní větrovost současně s nano čoko tóny. To beztak čaruje labdanum

(já ho stejně miluju!, všude. To labdanum, myslím).

Jednoduchá kompozice.

Příjemná.

Lesklá jak jantarové slzy...

No, prosím, mainstream a dost dobrý!.

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 26. května 2022 16:03

Miru hmm, ty nausnice bych teda brala, to jsou moje barvy. A vuni vyzkousim.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 26. května 2022 16:07

Luna 

...mně se právě taky líbí, ty naušnice(zjistila jsem, že kameny dožluta mi jdou k očím)

A vůně je opravdu příjemná a má moc pěkný ambrovopižmový základ.

Na můj vkus by ale mohla být intenzivnější