Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline jerry
Avatar
8982 příspěvků moje polička 24. června 2021 08:52

Luna 

A ještě budeš mít zajímavý artfakt na poličce. Ta červená se nedá přehlédnout.

Offline nausi
Avatar
46 příspěvků moje polička 24. června 2021 09:45

Miru za recenze LHB edt tě miluju..děkuji. Opravdu krásné.

Offline jerry
Avatar
8982 příspěvků moje polička 24. června 2021 09:55

Irrésistible Givenchy Eau de Toilette (Givenchy) - univerzální ovoce-květiny a pak už jen takový pižmově neurčitý základ a la jemná parfemace pracího prášku.

Online Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 24. června 2021 11:44

jerry a jaka se ti zda? Ja na tebe celkem dam.

Offline jerry
Avatar
8982 příspěvků moje polička 24. června 2021 11:48

Luna 

Klasický Alien se mi sice líbí, ale na jiných. Některé limitky jsem v minulosti měla - a zrovna Fusion bych klidně nosila.

A když se ti líbí, tak dej na sebe a kup si ho - ostatně máš spoustu důvodů se odměnit

Online Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 24. června 2021 13:08

jerry Mne se prave klasicky taky nelibi na mne. Mam rada Absolue, ale ten uz se nevyrabi a ten Fusion je po dlouhe dobe limitka, co me bavi.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 24. června 2021 15:08

nausi 

...jej, děkuji moc...

(je celkem dost individuální, jak kdo vnímá vůně. O to víc mě Tvoje reakce těší...)

Offline jerry
Avatar
8982 příspěvků moje polička 25. června 2021 11:10

My Kiwi Kiss (Yves Rocher) - zpočátku krémové dřevo s nastrouhaným vyvanulým zázvorem a sladkokyselým ovocným tónem (kiwi deklarované v názvu bych v tom ale nehledala), po rozvonění totéž, jen bez ovocného tónu. Není špatná - jako nesladké neovocné a nekvětinové osvěžení by docela šla, ale slabinou je intenzita i výdrž.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 25. června 2021 14:31

Miru Miruno, si jedna z královien recenzií

jerry tvoje recenzie sú stručné, jasné, výstižné, vďaka za ne, často sa zhodneme.  
Teším sa tvojim príspevkom, hneď viem, čo mám skúsiť a čo nie. 

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 25. června 2021 14:33

milacka 

...šmarjá, to si snad ani nezasloužím, ...kuju moooc...

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 25. června 2021 14:39

Miru Zaslúžiš, Darinka má pravdu.

Offline jerry
Avatar
8982 příspěvků moje polička 25. června 2021 14:54

milacka 

Děkuju (ale v případech některých vůní je to na hraně sebeobětování). Vždycky mě potěší, když někdo vůni vnímá stejně.

Miru 

Ale zasloužíš (navíc ten fotografický doprovod - v tom nemáš konkurenci)

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 25. června 2021 16:25
Offline jerry
Avatar
8982 příspěvků moje polička 26. června 2021 13:45

Sunrise in Cadaquès (Salvador Dalí) - mám moc ráda Dalího Sea & Sun in Cadaquès - je to pro mě prototyp letní osvěžovací vůně. Ale vzhledem k tomu, že novinky téhle značky mě v posledních letech moc neoslovily, vyzkoušela jsem spíš ze zvědavosti - a ejhle: ostře řezavá suchá tráva na mořském pobřežíí, vysoké větrem ošlehané borovice,  zbytky usazené soli na kamenech (ten jehličnato-minerální tón hodně připomíná Eau des Merveilles Bleue). Prostě sucho, kam oko dohlédne a nos dočichne. A jak slunce postupně ohřívá vzduch i zemi, vytahuje z dřeva sladce ambrovou pryskyřici doplněnou o sladce pačuliové lístky s jemným větrově pižmovým nádechem.  Dojezd je v duchu Simply Elixir - velejemný semiš poprášený nepatrně svěžím nasládlým pudrem smíchaných se sladkým pepřovým prachem.  Nečekala jsem mnoho...a dočkala jsem se velkého překvapení. Poměr cena/výkon výhodnější ani být nemůže....

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 26. června 2021 13:49

jerry 

Dobrá, znamenám si, že tohle MUSÍM vyzkoušet... :)

Offline jerry
Avatar
8982 příspěvků moje polička 26. června 2021 14:16

euridike 

Já jsem před chvílí objednala aspoň třicítku (za 140,- Káčé)....musela jsem

Vyzkoušej - jsem zvědavá, jestli se to i někomu dalšímu bude líbit.

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 26. června 2021 20:16
@jerry mám vůni taky(dlouhodobě) v hledáčku teda hlavně kvůli flakonu a teď je jasný ,že musim když navíc voní,že jo ;) děkuji za recenzi Taky mě moc láká ta bílá krasavice kterou"právě nosíš" Musc Al Quraishi ,ta doprovodná koláž je překrásná
Offline jerry
Avatar
8982 příspěvků moje polička 26. června 2021 20:44

teena-s 

Koláž je překrásná, ale ještě hezčí je tohle provedení s nanášecí tyčinkou - jenže já jsem barbar (a prakticky založený k tomu), takže jsem to přelila do flakónku s kuličkou a flakónek s krabicí poslala sběratelce - ono se to stejně v kabelce moc nosit nedalo).

Sunrise in Cadaquès je pro mě obrovské překvapení - za málo peněz celý symfonický orchestr. Objevy tohoto druhu mi dělají největší radost. Už se těším, až si ji vyzvednu.

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 26. června 2021 21:31

jerry takhle "barbarsky" bych to taky řešila-jen ten flakon by na mé polici teda určitě zůstal ale nanášení tyčinkou taky neupřednostňuju...Raději bych ten z obrázku ale patrně už není v prodeji-nenašla jsem Naprosto tu radost z nalezeného pokladu chápu a sdílím,ještě nadšenější jsem, když se nějaká láce vyrovná(předčí) nikovou vůni v intenzitě a typově mohu zaměnit,případně postřikem pohnojit,spoustu drahých vůní zkrátka kolem sebe necítím-čím kvalitnější tím líp splynou s kůží(?)a nevnímám je a nějaký ten syntetičtější závan mě praští do nosu i po delší době.Ve vůních SD mám velmi často jakýsi identický nahořklý ohon(bílé květy/pižmo/dřeva?)tak jsem zvědavá co vyykoukne tady,přeju příjemné letní počicháníčko

Offline jerry
Avatar
8982 příspěvků moje polička 26. června 2021 21:42
Reakce na teena-s:

...Raději bych ten z obrázku ale patrně už není v prodeji-nenašla jsem

​A nenašla jsem ho ani na El Nabilových stránkách - to fakt nevypadá nadějně

A tu divnou syntetiku u SD v posledních letech potvrzuju - je to v dojezdu jak přes kopírák.