Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 08. listopadu 2020 15:49

euridike 

Ono je rozdíl dělat si legraci z řídké vodičky za nesoudnou cenu - tohle je prostě od Oriflame úlet.

Na Mysterial Oud bych byla docela zvědavá - ta Women's Collection je zjevně povedená (Innocent White Lilac jsem měla a Sensual Jasmine jsi chválila).

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 08. listopadu 2020 18:06
@jerry tak teď už Oriflame zaujal i mě :D
Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 08. listopadu 2020 19:58

teena-s 

Tak jestli myslíš Women's Collection, tak tvoje postřehy mě zajímají víc než hodně

Bohužel všechny superpovedené vůně od Oriflame byly vždy limitky.

Innocent White Lilac jsem jednou donesla na sraz a pak následovala vlna nákupů. Další povedený šeřík Volare Spring Flower jsem sháněla 3 roky, protože už nikde nebyl.

A kdyby se ti někdy dostala do ruky M by Marcel, tak neváhej - kdysi jsem ji na jednom pražském srazu nechala kolovat naslepo a zvítězil tip, že je to nějaká exkluzivka od Guerlainu.

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 08. listopadu 2020 20:07
@jerry no spíš mě zaujala ta"drzost" cena/parfumér ,tyto limitky a celkově značka mě míjela,(no a když ani nejdou sehnat...) ani jako puboš jsem nekupovala, voněla se jimi moje kamoška (Avon,Oriflame,Escady)ale byla na ultraslaďárny a polívala se příšerně protože měla hrozně agresivní pot,zprotivila mi všechny, Marcela vlastním ale nějak nepoužívám(snad se nezkazil)-zítra ho opráším kvůli recenzi třeba :D
Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 09. listopadu 2020 10:19
Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 09. listopadu 2020 14:32
M by Marcel M. Sladce temně růžová,květ macerovaný ve formaldehydu v průhledné retortě,datle v medu,kosatcovým pudrem poprášené semišové rukavičky zapomenuté na dřevěné lavici zpovědnice,sladký hřích co nemá být prozrazen,pošeptaný rudými rty,dechem nasyceným absintem,krása neoriflejmová
Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 09. listopadu 2020 15:53
Reakce na teena-s:
krása neoriflejmová

Přesně

Byla to první vůně značky, u které jsem pochopila, že jsem tu jehlu v kupce sena konečně našla (a pak ještě další 3)....a pak pár flakónů vypotřebovala.

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 09. listopadu 2020 16:14
@jerry jmenuj! :D třeba se někdy dostanu i k těm dalším pokladům ale je fakt,že i tuto mám spoustu let a koupit teď cokoli staršího data (nevyráběného)nebo limitek bývá za cenovou hranicí toho co jsem ochotna za flakon neznáme vůně dát,neřku-li koupit zkaženou a bláhově se domnívat,že tohle někdy někomu přišlo boží. Původní Nuits Indien.(Scherrer) jsem jako nevyhovující čichově poslala kdysi dál ,než mi kupující sdělila že vůně má to nej za sebou,nevoněla zkaženě jen jsen nechápala to wau...jenže když netuším jak vonět má...
Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 09. listopadu 2020 18:14

teena-s 

Innocent White Lilac

Volare Spring Flower

Volare Wisteria

Mirage

Lovely Garden

čistý parfém Precious

Zajímavé je, že první 3 jsou šeříky - to asi nebude náhoda

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 09. listopadu 2020 19:58
@jerry tak z těch znám jen Mirage(koupila jsem ji kdysi mamce aby mi nechala flakon,jak voní mi tehdy bylo jedno) flanděru nemám a teď by mě zajímal i obsah... Šeřík mám ráda takže neznalost mě tedy mrzí...Díky za tipy,třeba někde ulovím ;)
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 09. listopadu 2020 20:11

teena-s Mirage byla zajímavá vůně. Taky jsem mamce pořídila flakon, ale neunosila ho, umřela. Ani už nevím, kam se flakon potom poděl. Vůni už bych popsat nedokázala, ale vím, že se mi líbila.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 09. listopadu 2020 21:54

Já jsem kdysi nosila tuhle: https://www.parfumanie.cz/database/detail/giordani-eau-de-toilette-concentree-oriflame. V trošku obměněném flakónu jsem ji měla určitě ještě někdy počátkem 90. let, pak jsem ji nahradila 24 Faubourg .

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 09. listopadu 2020 22:59

Tak jsem taky zavzpomínala a já nosila tuto - https://www.parfumanie.cz/database/detail/divine-sensual-oriflame Byla moc hezká a byla mi chválená.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 09. listopadu 2020 23:05

Dalia ja milovala kdysi tu modrou Divine:-)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 09. listopadu 2020 23:30

viktorka_od splavu Ta se, myslím, stále vyrábí. Tu jsem asi nikdy nezkusila. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 10. listopadu 2020 08:47

Dalia kdyz koukam na slozeni jednak uz by se mi asi nelibila:-) ale hlavne nebude davno stejna, zname zejo:-(

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 10. listopadu 2020 10:09

viktorka_od splavu Někdy je lepší nechat minulost spát. A to i v případě vůní. Ale někdy se k některým ráda vracím. Jestli by to byl případ také Divine, to nevím a ani se nedozvím. 

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 10. listopadu 2020 11:08

alibi pekné. K tejto vôni mám takú amalú ambivalenciu, na jednej strane k značke mám citový vzťah, na druhej strane pačuli príliš nemusím. Tak sa teším, že si ju vyskúšala aj za mňa!

Inak jeden čas som mala ľahké podozrenie, že spolupracujú s Perris Monte Carlo, lebo mali v rovnakom čase na trhu veľmi podobné vône (za veľmi nepodobné ceny).

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 10. listopadu 2020 12:49

slniecko no mně by se po pačuli od AA nikdy nenapadlo ohlédnout, ale chimaera od vedle ji doporučovala a na tu já dám :) i když je leočka na rozdíl ode mne na ty temnější vůně :)

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 10. listopadu 2020 13:18

alibi 

Lákavá recenze + moc pěkná fotka /a jako nevidím, že je podle Tebe v Coromandelu vlhký plesnivý sklep.../, budu muset vyzkoušet...