Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 10. listopadu 2020 13:20

jerry 

Na Mirage si vzpomínám, ta se mi taky líbila + Paradise /i ten flakon/... A od Avonu Women of Earth...

Online alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 10. listopadu 2020 13:53

euridike nene, podle mne je tam leukoplast... ale vím, že podle jiných plesnivý sklep :D

děkuji

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 10. listopadu 2020 13:57

alibi 

Aha, promiň, tu větu jsem si nesprávně "přebrala" - leukoplast beru...

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 10. listopadu 2020 17:03
Mirage...to je přesně ten okamžik-když byla nová,nevím jak voněla.. Moje mamka "je celá po mně" taky nic nevyhodí... takže našla půl flakonu a ještě mini. Skořicovej cukr slniecka? Kde by se vzal? je to pryskyřičně zelené,tmavosladké ambrou,ovocnostromově zakouřené vetiverem,růžově šustící ...Aanebo je obsah zkažený. Miniaturka se zdá být balzamičtější,trochu thajská mast ale bez kafrového protahovače nosu,kořeněně nasládlá,smaragdovější. Ve spreji zní pár tónu gumových podrážek přezůvek do školy ale je růžovější a patrně uchoval i trochu citrusů,jeví se svěžeji i když je nasládlý dým i tady,tahle kamej má lepší výbrus,obě edp... no nevím nevím ,který z dnešních nových parfémů přežije v nositelné formě uschováním v krabici od bot celou dekádu :D
Offline Korsičanka
Avatar
12838 příspěvků moje polička 10. listopadu 2020 17:27

euridike Víc plísně je v Coromandelu EDT:) Ale je tím krásnější - tedy pro mě

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 10. listopadu 2020 17:32
@euridike tak podle složek bych taky ráda měla očicháno WoEarth,i když úplně nevím co znamená "lýkonev" :D
Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 10. listopadu 2020 19:27

Jsem musela na základě zdejší debaty zalovit ve skříni a najít flakon se zbytkem Mirage. A je pořád krásná, kdysi mě na navoněné stránce katalogu okamžitě zaujala. Skořicový cukr v ní také nemám, ztotožňuji se s popisem od teena-s.

Šla jsem kouknout na Vinted, jestli se nepoštěstí (už jsem tam sehnala M by Marcel a Innocent White Lilac), ale žádná Mirage. Ovšem je tam jeden flakon Innocent White Lilac :)

Z Oriflame jsem měla ráda  ještě Giordani gold a Amethyst Fatale , u té cítím velkou podobnost s Perles de Lalique a trochu s M by Marcel.

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 10. listopadu 2020 19:49

teena-s 

Lýkonev je očividně rafinovaná šifra pro lýkovec...

+ Mirage jsi popsala skvěle!

Korsičanka 

Taky se mi líbí obě verze - a hodně...

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 10. listopadu 2020 20:16

No, tak ste ma namlsali na skúšanie a Oriflejmovky tu žiadne nemám, ale priamo na stole sa mi váľali dve vzorky od Avonu, tak som po nich siahla, a po prvej (Her Story, lebo sa mi páčia farebné hadičky...) som myslela, že vás tu prizabijem. Našťastie druhá už bola celkom civilizovaná.

Ale na nejaký čas si zase nechám zájsť chuť :

Her Story:

Strašné. Silná a overhelmujúca zmes umelej kvetinovej arómy, asiovocného autostromčeka a plastovej bábiky.

Incandessence Enjoy:

Úžasne príjemná a veselá mandarinka v úvode! Potom prejde do niečoho, čo nazývajú slnečnica a ja si myslím, že tým jednoducho myslia Sunflowers od Elizabeth Arden, len tak trošku umelo nakopírovanú, ale nie je to zlé. Teda neviem, čo za to chcú a asi by som to nenosila (to by musel celý čas držať ten mandarinkový začiatok), ale dá sa.

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 10. listopadu 2020 20:18

teena-s 

ad Mirage....no já tam tu skořici (ne cukr, ale skořici) mám taky

No nic - nemám co dělat, tak jdu vyzkoušené Oriflame naházet do DTB.

Online alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 10. listopadu 2020 21:28

slniecko to je divné, to být náhoda nemůže

a jsi masochista s tím avonem :D

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 10. listopadu 2020 22:31
Reakce na slniecko:

Her Story:

Strašné. Silná a overhelmujúca zmes umelej kvetinovej arómy, asiovocného autostromčeka a plastovej bábiky.

​Tak takhle nějak si představuju parfémové peklo.

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 11:52

alibi jerry som obetavá v záujme dobrej veci!!!

Ale teda takto obetavá som byť neplánovala ....ona tá sviňa drží doteraz, prežila dve sprchy, vydrhnúť nejde a neviem to ničím preraziť!!!

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 11:54
Reakce na alibi:

slniecko to je divné, to být náhoda nemůže

Hej a tie "lacnejšie" Ashley sú vždy trochu staršie, takže to nebude opajcnuté. Preto som rozmýšľala nad nejakou ich spoluprácou.​

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 12:22

slniecko Na urputné vůně mi pomáhá umýt tekutým žlučovým mýdlem. Kupuju v dm, používám na skvrny na oblečení a na bolehlavy.

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 15:30
Reakce na slniecko:

vydrhnúť nejde a neviem to ničím preraziť!!!

​Zkus přetřít tuhým antiperspirantem (není-li tuhý, stačí kuličkový) a nechat působit. Tenhle trik používám u arabek a zabírá i na velmi kvalitní oud.

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 20:01

Emi jerry vďaka !!! Už je teda nakoniec dole, ale toto sú super rady do budúcna, obe veci doma pravidelne mám.

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 20:09

slniecko

Já to využila zrovna dneska....a mohla za to moje zvědavost. A hlavně teena-s

Ono nestačilo, že jsem před časem vyzkoušela Figment Woman (pro mě parfémová hrůza), ale narazila jsem na její recenzi Figment Man a hnána zvědavostí pavlačové drbny jsem nutně musela zjistit, jestli je to fakt taková hrůza. No, je to hrůza na druhou

Online alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 20:41
Reakce na jerry:

slniecko

Já to využila zrovna dneska....a mohla za to moje zvědavost. A hlavně teena-s

Ono nestačilo, že jsem před časem vyzkoušela Figment Woman (pro mě parfémová hrůza), ale nazazila jsem na její recenzi Figment Man a hnána zvědavostí pavlačové drbny jsem nutně musela zjistit, jestli je to fakt taková hrůza. No, je to hrůza na druhou

, ještěže pánské vůně moc nezkouším :D