Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 30. října 2020 14:32
Reakce na Korsičanka:

To doufám. Protože na tu původní se dle mého pěly neopodstatnělé ódy.

​Já ji koupila 2x a 2x zas poslala dál - vůně krásná, což o to, ale strašně intimní, takže jsem ji pomalu necítila ani já sama.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 30. října 2020 14:46

jerry To jsem ráda, že nemám ten nos úplně zabedněný:) Dík!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 30. října 2020 15:22
Reakce na Miru:

...dodatek k vůni Aura Thierry Mugler

- začátek - dost protivnej

- srdce - osobitý

- základ - úžasnej, narkoticky lahodnej

...a teď nemravné haiku:

Sladká holčička

Stará kráva

Thierry M.

Shit!

​Ten obrázek přesně vystihuje můj pocit. Básnička sedí.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 30. října 2020 15:30

Renusatko 

...dík

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 31. října 2020 11:25

jerry
Tak Madness už je doma, fakt se mi líbí - Cabaret je jako divadelní zákulisí po derniéře, Madness jako divadlo po premiéře - a ten název se k tomu fakt hodí, tak ještě jednou díky...

A jak jsem psala, že si šetřím Cabaret - ozvaly se mi 3 /!/ uživatelky s nabídkou z vlastních zásob, takže jsem bohatší o dva flakony; a tím se dostávám ještě k jedné zásadní věci:


Magda - moc se omlouvám, že na SZ odepisuji tady ve vlákně, ale Tvoje zpráva mi nejde otevřít, abych mohla odepsat, nejde mi ani proklik na "poslat SZ" na Tvém profilu, tak musím tady - moc děkuji za nabídku, už jsem využila dvě dřívější, tak Tebe už obtěžovat nemusím, ale moc děkuju za nabídku, vážím si toho...

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 31. října 2020 18:29

euridike 

Tak to mě těší dvojnásob...a předpokládám správně, že časem bude i recenze?

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 31. října 2020 20:48

Cuir (Molinard) - na začátku je víc citronové limonády než proklamované kůže - spíš jak takový malý kousek stydlivého nasládlého semiše. Ovšem rozvoněla se ve velkém stylu do sladce ambrového semiše s jemným kořeněným prachem, kadidlovým kouřem, pár kapkami hustého koňaku a velice decentním dřevitým oudem. Směle se může řadit po bok nikovkám.

Yes I Am Fabulous (Cacharel) - nugát usazený v krémovém kašmeranu - po rozvonění sice měla tendence nabírat sladce pačuliový směr a la La Vie Est Belle, k čemuž naštěstí nedošlo. Není to sice žádný výkřik originality, ale není to vůbec špatné...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 31. října 2020 20:51
Reakce na jerry:

​Já ji koupila 2x a 2x zas poslala dál - vůně krásná, což o to, ale strašně intimní, takže jsem ji pomalu necítila ani já sama.

Korsičanka 

Hm, já tu původní mám a na mně intimní teda není...

Já se těch reformulací u Lancome dost děsím, ale když ji barbucha chválí, tak zkusím zajít vyzkoušet do Institutu, až se pak někdy zase otevře.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 31. října 2020 20:53

wendulka 

Mně se líbila moc, a ráda se dozvím co na ni řekneš! 

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 07:51

jerry 

...Ty jsi taková parfémová špionka - nevíš prosím, nemají někde(třeba Douglas.?) k vyzkoušení vůně od Bentley.?, resp. konkrétně MELLOW HELIOTROPE.?

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 08:15

Miru 

Projela jsem e-shopy řetězců, ale Bentley jako značku jsem nenašla.  Mám dojem že v minulosti značku vedl Douglas, ale jestli to ještě platí, to nevím. Zkusila jsem i německý e-shop a Bentley jsem tam taky nenašla.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 08:22

jerry 

...hmm. No, mají ty vůně na notinu. Ale riskovat vůni za skoro tři tisíce...

I když, co jsem kupovala synovi jednu vůni od Bentely - voněla velmi dobře a hodně kvalitně, vzhledem k ceně o to víc...

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 10:05
Reakce na jerry:

euridike 

Tak to mě těší dvojnásob...a předpokládám správně, že časem bude i recenze?

​No mně se Madness líbí natolik, že od dnešní šesté ranní už recenzi fakt mám...
A mám ještě dotaz - nezkoušela jsi Black Is Now For Here Pepe Jeans? Voněla mi dcera kolegyně - a prý to byla tahle, tak jsem zvědavá /já na ni ještě nenarazila/.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 10:09

MADNESS Chopard


Jako by to bylo včera...


Jdu dlouhou chodbou, pod nohama žluté a hnědé popraskané dlaždice, uhýbám spěchajícím postavám, více či méně oblečeným, podle toho, v jakém stádiu převlékání se momentálně nacházejí, z pootevřených dveří slyším jeho typický smích, v tu samou chvíli se mezi širokými futry objeví jeho pátravě se rozhlížející hlava, uvidí mě, chytne mě za ruku a vtáhne do přeplněné šatny, hluk a vřava, vůně všechny, cítím parfémy a divadelní šminky, citronový čaj ze stříbřité termosky, červené růže v kbelíku na šampaňské, staré otlučené divadelní stolky voní dřevem a lakem, to jak je zahřívají problikávající žárovky kolem pomalu slepnoucích zrcadel, sladké pižmo se tetelí všude kolem... This is madness - intense excitement and enthusiasm. Ano, tohle je Madness. Vzrušení. Entusiasmus. Nadšení, které pluje na růžových křídlech, na snech, občas je v tom špetka nahořklosti, občas se ta křídla v obzvlášť velkém rozmachu dotknou prken, která znamenají svět - a v tom je ta velikost, ten život...


Madness = rudé růže levitující mezi letitou dřevěnou podlahou a kouřem stoupajícím z horkého čaje z citronové trávy, velká, živá, báječná...

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 10:11

euridike 

Black jsem nezkoušela, ale podle DTB je v ní nějak hodně cukru

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 10:14

jerry No složení mě právě taky moc nenadchlo, ale ona voněla fakt hezky, trochu mi ta vůně připomínala Coco Mademoiselle... No však na ni časem někde narazím...

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 10:15

euridike 

Někde jsem ji viděla, ten flakón si pamatuju.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 10:16

jerry No teoreticky ji má třeba i TETA, prakticky ji v té nejbližší neměli, podívám se jinde...

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 10:18

jerry 

...hodně cukru?! Jdu se na to juknout...

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 10:19

euridike 

...recenze na Madness - popsala jsi dokonale vůni, jak voní. Teda, já ji neznám, a právě podle popisu by se mi ani nejspíš nelíbila, ale cítím prostě, jak nejspíš voní...