Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 10:20

Miru 

Ale Cabaret určitě znáš, Madness se mu fakt podobá, ale je mnohem živější, svěžejší, dravější, energičtější...

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 10:28

euridike 

...jo, Cabaret jsem kdysi zkoušela

(dodala jsem do databáze...).

Ale i dnes si vybavuji, že, i když dobrá, ne pro mě. A taky - značka Gres mě nikdy nebrala...

...mám ji jako za "míň"...(no, v tomhle jsem holt nemožná)

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 10:32

Miru Mně se Cabaret líbí prostě proto, že voní jako divadlo, je mi s tou vůní moc dobře, jsem s ní doma, ve svém, v bezpečí, někdy nic víc nepotřebuju... //Vím, že mi rozumíš...// Jinak se mi u Gres líbí i Cabotine.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 10:36

euridike 

...rozumím...

(divadlo hrála, véélmi ochotnicky, moje sestra i mamka. Ale mně právě ten typicky divadelní pach "nejede"... Znala jsem ho také, ze zákulisí, šaten, z gymnastických vystoupení... Ale to je úplně jiný svět. Tam já nepatřím...)

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 11:10

euridike 

Tetou jsi mi to připomněla - Rossmann ji má.

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 11:12
Reakce na euridike:

Madness = rudé růže levitující mezi letitou dřevěnou podlahou a kouřem stoupajícím z horkého čaje z citronové trávy, velká, živá, báječná...

​Jo

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 13:29

euridike Skvělá recenze na Madness! 

Vyrábí se ještě vůbec? 

Madness je ta pulzující atmosféra před premiérou, zatímco Cabaret byl pro mě takový "zaprášenější", rutinní repríza. Ale také jsem ho měla ráda.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 13:42

Fleur
Díky - a těší mě, že Madness a Cabaret vnímáme obdobně... Taky jsem si říkala, jestli se Madness ještě vyrábí, poptala jsem se a vypadá to, že je stále v produkci...

jerry 

Díky, Rossmann je taky v mém perimetru, tak to zkusím...

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 13:44
Reakce na Miru:

Ale to je úplně jiný svět. Tam já nepatřím...

​Nojono, Ty potřebuješ prostě něco trochu víc posh...

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 13:46

euridike 

...mám víc poloh/univerzální voják...

Jo, luxus a třpyt - tam jsem se měla narodit!

Ale zvládnu i pár dní ve stanu, wc mezi stromy, mytí v rybníku...

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 16:00
@euridike před časem jsem zkusila(flakon kýč upoutal) Pepe Jeans for Her a v poznámce mám: protivná vanilka jako v Guess by Marciano(hnědá),na kůži zbylo protivně sladké nahořklo,nejsem si jistá že jiná stejné značky bude kvalitnější ale po Tebou zmiňované se podívám
Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 02. listopadu 2020 11:06

teena-s Pepe Jeans for Her jsem taky zkoušela - ten flakon je fakt - a taky jsem "to" zařadila do kategorie "urputný vanilin", proto mi přišlo podezřelé, že by další kousek v řadě byl tak pěkný...

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 02. listopadu 2020 20:14

Magnifica (Furla) - sladce krémová vůně, jenže pak následoval přímo tobogánový sešup do sladce ambroxanového jezera. Naštěstí se po úplném rozvonění ambroxan s úklonou odporoučel a zbylo prachově sladké dřevo. Je to tak akorát sladké, je to nekonfliktní a vcelku líbivé.

Dolce Shine (Dolce & Gabbana) - krémová vůně s trochou květin, po rozvonění dřevo vymáchané ve vodě a dlouho vysoušené na sluníčku - vůně nijaká, navrch trochu syntetická. Připomíná spíš vyčichlý opalovací krém. Ale vysloveně propadák to není.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 03. listopadu 2020 08:43

jerry Pěkně ses rozjela, teď naposled se značkou Gres

Před lety jsem Ti slíbila možnost vyzkoušet Air de Cabochard, který jsem kupovala naslepo, ani jsem ho ale nevyzkoušela, protože nefunguje rozprašovač. Tak nevím, jak se do něj dostat, aniž bych flakón rozbila

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 03. listopadu 2020 10:20

daniela 

Nerozjela, jen jsem do DTB zkopírovala dávné recenze (vždycky, když mám chvilku, tak vezmu nějakou značku a doplním).

Air de Cabochard jsme tenkrát našly v nějaké slovenské e-shopu, že (myslím, že mám odsud i limitkové Opium)? A k tomu Cabochardu jsem se pořád nedostala - ona už to i tenkrát byla nedostupná vzácnost.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 03. listopadu 2020 11:09

jerry To bylo ono, vám tenkrát dorazilo to letní Opium 2003, ale já potřebovala šetřit, tak jsem se nepřipojila a pak litovala

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 13:14

Valentina Poudre Valentino 

má dvojníka ve vůni Junoon Al Haramain.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 13:17

A vůně sprchového gelu(pěny, deo, antiperspirantu)

Talco Dove - to je Pure Musk Lattafa

(přičemž Pure Musk je měkčí, plnější, hebčí)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 13:34

Miru Mám ráda tělová mléka a gely Dove. Akorát mi nevoněla taková tmavě červená, karmínová, řada. Nevím ani, jestli se ještě vyrábí. Měla jsem z ní kdysi krém na ruce.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 04. listopadu 2020 13:43

Dalia 

...ta byla na zralou pleť. Z té řady mi voněl akorát sprchový gel, on na těle nebyl tak intenzivní/divný, ale naopak příjemný.

Jo, z Dove mám ještě moc ráda tu jeho originální řadu, a pak - zde nedávno zmiňovanou - African ritual - to je zase káva s kakaem. Vlastně - hodila by se Ti k Intense Café...