Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 13. února 2018 15:41

Gardenia Rattan (Aerin)

Letní sen …

Bosá jít prohřátým bělostným pískem, hlasu moře naslouchat, cítit jeho vůni společně se sladce omamným dechem květů ... krásné snění.

Vůně bílých květin s vodními tóny, opojnost odlehčená trochou svěží zeleně a usazená na ambrovém polštářku. Pěkné a optimistické voňavé pohlazení.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 13. února 2018 15:58

Dalia Taky mě lákala + ještě jejich šeřík - ale prý nemají výdrž...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 13. února 2018 16:47

Korsičanka Výdrž je slabší, to je pravda. Ovšem jako odpočinková, případně prázdninová vůně, je moc pěkná.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 13. února 2018 16:56

Dalia To ráda věřím Třeba po Insolenci dobrý odpočinek:)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 13. února 2018 17:01

Korsičanka Je to tak. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 14. února 2018 16:52

LPRN Black Perfecto (Guerlain)

Jdu si po kolejích

a s hlavou v oblacích

a srdcem jakbysmet

a s touhou po nadějích

a vírou v krásný svět

jdu si po kolejích

a radost je cíl …

Přivoním k růži a s úsměvem sladkým od višní se těším z chvíle, co zrovna je. Voním si po madlích a neřeším svět, černou mám jen na oblečení, v myšlenkách ne … jsem pořád holkou a čert vem věk.

Růžovogurmánská laskomina, která nedá spát.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 14. února 2018 17:47

Dalia Máš pravdu, že nedá... Darovala jsem ji, ale stejně zas trošku koupila, abych bez ní nežila

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 14. února 2018 18:34

Pro mě je LPRN Black Perfecto holka ze střelnice - hlučná, křiklavě vyznívající až vyzývající. A ano, určitě pod tou silnou vrstvou šminek a ohnivě rudou rtěnkou skrývá něžnou tvář, ale mě nebaví čekat na odlíčení.

Nejvíc mi asi vadí ta višeň, která mi připomíná umělé aroma pro sáčkový ovocný čaj.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 15. února 2018 08:19

Fleur Jsem zvědavá, co mi za 10 dní, až ji znovu vyzkouším, řekne... Zatím jsem si říkala, že právě tou višní je trochu lepší než ostatní LPRN:) Zkusím v ní najít holku ze střelnice a nalíčím se k ní řvavě rudou Diorkou , abych tvůj dojem podpořila A uvidíme.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 15. února 2018 08:41
Reakce na domenica:

​Tak třeba mně přijde Aura zajímavá . Klidně bych se s ní zase někdy navoněla. 

Zelená, šťavnatá, povedeně evokující tropické pralesy a exotické rostliny (jo, včetně jedovatosti). A kdo vydrží, může objevit krásný, jemně kouřově vanilkový základ s vůní lesa a kapkou orientu. Navíc je to mnohovrstevnatá vůně, tam vnímám tu invenci skupiny parfumérů.  Jj, baví mě, že ač určená pro mainstreamový trh, nedá se říct, že by šla vkusu mas naproti. Je sladká, ale jinak. A body získává za to, že v ní cítím vazbu Eden, což je mi také příjemné.

​rikal tady nekdo Eden? To musim jit vyzkouset :D

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 15. února 2018 10:07

razorblade A já se tomu raději obloukem vyhnu, protože Eden je pro mě zapařená zeleň, igelitový sáček s banány zapomenutý ve skleníku....

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46048 příspěvků moje polička 15. února 2018 10:34

Fleur lprn i eden vnimam stejne jako ty..

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 15. února 2018 11:34

razorblade Díky, že Domenicu cituješ, tento příspěvek mi asi ušel. To musím vyzkoušet Auru i na kůži, byť na papírku nezaujala... páč Eden fakt můžu. Jen z toho papírku jsem ho tam nijak nezaregistrovala.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 15. února 2018 13:34

viktorka_od splavu To jsem ráda, že nezůstávám sama.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46048 příspěvků moje polička 15. února 2018 13:39

Fleur ja jsem rada:-) ze to neni moje nezkusenost/vadnej nos, ale ze opravdicka parfumaniacka to taky citi

Online Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 15. února 2018 14:21

Fleur  Nene, Eden je super! Jedna z prvních lásek na první počich. Ale já teda pačuliovou zatuchlinu vyloženě vyhledávám. 

Jak to s ním vlastně vypadá, neví někdo? razorblade nebo nějaká dlouhodobější uživatelka? Snad ho taky nezmršili, docela bych si ho zopákla...

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 15. února 2018 14:30

Luna Čekala jsem, kdy se ozveš .

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 15. února 2018 14:31

Luna ja jak ksem propadla zdejsimi foru, tak jsemk nemu pridala asi dvacet dalsich vuni, takze mam furt asi dva roky starou lahvicku :D na podzim si ale budu kupovat urcite novou, tak pak dam vedet :D (driv jsem ho fakt pouzivala denne nebo jsem ho stridala s gucci rush. Kde ty casy jsou:))

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 15. února 2018 14:32

Luna Četla jsem tu někde, že je stejný - Notino po slevě 669,-/50 ml s pomačkanou krabičkou:)))

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 15. února 2018 16:18

Today (Avon)

Když zmámená krásou jarního dne,

přestanu věřit, že i pláč může být,

něco se probudí tam uvnitř mne

a já vím, že radost jen chci svou žít.

Kouzlo jara vdechnuté křehkým kvítkům frézií, jejichž něžná vůně rozbrnkává strunu radosti. Sluneční doteky hladící šťavnatou zeleň, do níž se oblékl svět. Vůně květin, mízou naplněných dřevin, sladkého bytí …

Květinová vůně jemně krémových nuancí, která jako hedvábný šál zlehka hladí po těle i po duši. Elegantně radostná …