Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 09. února 2020 21:04

Kokoska No jo, JE , tak to bude ono.

Offline continuity
Avatar
33581 příspěvků moje polička 09. února 2020 23:48

Kokoska zítra, ja taky blbě spím a mám spoustu nočních můr. 

Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 10. února 2020 01:14
Offline stes
Avatar
7333 příspěvků moje polička 10. února 2020 04:45

Taky nespim, o vikendu i dneska od 4 vzhůru. Dneska nebo tedy včera jsem si vzala prasek na spani a nic. Je tedy pravda, že uz mlati safine... 

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 10. února 2020 11:55

Catherinne black cat Moc díky za zpětnou vazbu!  Pokud jste s produkty spokojené, tak mě moc těší, že jsme se k nim takto společně dobraly

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 10. února 2020 11:59

razorblade Pokud alkohol v produktech nedráždí nebo nevysušuje pleť, tak nevadí. Daleko větší průšvih jsou silikony, které jsou ve složení uvedené. K detailnějšímu rozepsání aktivních složek se dostanu až doma.

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 10. února 2020 23:13

razorblade Zrovna to uvedené složení není nic moc - předpokládám, že tě alkohol ve složení nedráždí, takže ten problématický pro tebe nebude. Větší průšvih je silikon a fakt, že mimo makadamiového oleje a tří rostlinných extraktů je krém dost chudý na přínosné aktivní složky. I když jsi mladá a nemusíš řešit žádné problémy s pletí, tak být tebou zkusím najít něco příhodnějšího.

Automaticky to nemusíí platit o ostatních Nuxe produktech. Oni jsou výrobci schopni dodat na trh jeden naprosto skvostný produkt a tři podprůměrné a všechny v jedné produktové řadě

Offline continuity
Avatar
33581 příspěvků moje polička 10. února 2020 23:54

prďola jo, však já mám vyborne sérum a priserny krém, a oboje dokonce zabaleno v té samé krabici 

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 11. února 2020 00:26

continuity V takových případech mi úplně uniká nějaká firemní produktová strategie

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 11. února 2020 07:50

prďola Moc děkuji za tip na oční 100%Pure, už ho používám a jsem spokojená.

Dovolím si ještě dotaz na krém od Yves Rocher, je z řady Riche Soin Régénérant Anti-Taches FPS 20. Vyhovuje mi téměř tekutá konzistence a to, že se při aplikaci rychle vsákne, nenechává na pleti žádnou vrstvu a navíc má tu ochranu proti slunci. Subjektivně mi vyhovuje, ovšem složení posoudit nedokážu a budu velmi vděčná za názor na jeho kvalitu:

Aqua, Octocrylene, Glycerin, Methylpropanediol, Homosalate, Butyl Methosydibenzoylmethane, PPG-3 Myristylether, Stearic Acid, Ethylhexyl triazone, Squalane, Cocos Nucifera Oil, Brassica campestris seed oil, Helianthus annuus seed oil, Macadamia ternifolia seed oil, Centaurea cyanus flower water, Butyrospermum parkii butter, Simmondsia chinensis seed oil, Sodium ascorbyl phosphate, Potassium cetyl phosphate, Aphloia theiformis leaf extract, PEG-100 stearate, Glyceryl stearate, Parfum, Lecithin, Sesamum indicum seed oil, Sodium dehydroacetate, Ethyl hexyl glycerin, Carbomer, Xanthan gum, Olea Europaea fruit oil, Sodium hydroxide, Zea mays germ oil, Retinyl palmitate, Tetrasodium EDTA, Tocopheryl acetate, Ricinus communs seed oil, Prunus amygdalus dulcis oil, Corylus avellana seed oil, Carthamus tinctorius seed oil, BHT, Prunus persica kernel oil, Prunus armeniaca kernel oil, Pistacia vera seed oil, Persea gratissima, oil, Oryza sativa germ oil, Orbognya oleifera seed oil, Magnifera indica seed oil, Juglans regia seed oil, Gossybium herbaceum seed oil, Camellia oleifera seed oil, Rosa canina fruit oil, Oenothera biennis seed extract, Limnanthes alba seed oil, Rosa damascena extract, Carapa guaianensis seed oil, Camelina sativa seed oil, Argania spinosa kernel oil, Sodium benzoate, Tocopherol, Potassium sorbate, Citronellol, Citric acid, Benzyl alcohol, Alcohol.

Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 11. února 2020 08:38

prďola Diky za vsechny prispevky tady. Narazila jsem ted na vyborne hodnoceny denni krem s SPF, podivala by ses prosim na slozeni? Mym laickym pohledem tam nic nedobreho nevidim. Dekuji moc.

Aqua/Water/Eau, Homosalate, Ethylhexyl Salicylate, Dipropylene Glycol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Thermus Thermophillus Ferment, Butylene Glycol, Imperata Cylindrica Root Extract, Enantia Chlorantha Bark Extract, Marrubium Vulgare Extract, Acrylates/c10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Beheneth-25 Methacrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Carbomer, Dimethylmethoxy Chromanol, Disodium Edta, Hydroxyacetophenone, Oleanolic Acid, Clareolide, Triethanolamine, Parfum (Fragrance), Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Chlorphenesin.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 11. února 2020 08:40

prďola Diky moc! Ja se prave k Nuxe upinam proto, ze jsem z nich mela pocit, ze je to hodne prirodni kosmetika (sami pisou, ze 95 procent je prirodniho puvodu). Moje maximum je si v kosmetice ohlidat jen mineralni olej, kteremu se vyhybam (k vanocum jsem ale od maminky dostala balicek od biodermy, kterej mi ale hodne voni, tak to stejne spotrebuju:)) fakt moc diky za analyzu :)

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 11. února 2020 17:48

0zero7 tak jsem si dnes vyzvedla aesop vzorky, na ten parsley seed krem jsem zvedava, kdyz mi ho prodavacka zkousela na ruku, byl moc prijemny a hezky vonel. Diky za tipy :) 

Offline stes
Avatar
7333 příspěvků moje polička 11. února 2020 18:12

bram prosim aesop vzorky odkud? 

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 11. února 2020 18:14

stes z ingredients. Objednam, vyzvednu osobne v prodejne. Maji 5 vzorku za 250 kc, kdyz si pak u nich neco do pul roku koupis, tech 250 ti odectou. 

Offline stes
Avatar
7333 příspěvků moje polička 11. února 2020 18:19

bram bezva, diky moc

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 11. února 2020 19:01

Ic mí egejn......

Tentokrát kvôli deťom, no deťom, pubišom.

Dcére kozmetička naordinovala kozmetiku Alcina (áno, predáva ju), ale vzhľadom na to, že sa mi zdá, že jej fakt vyhovuje (ok, krém odmietla a používa Krásnu slečnu od Havlíka), tak to asi meniť nebudem, ale...synovi sa vyhodili prvé pupáčiky (kde je moje bábo a prečo je tu zrazu tento odrzlý puberťák???), a on má mimoriadne citlivú pleť, tak by som sa chcela spýtať, či je vhodné, aby som mu ich nasadila tiež.

Ide o tieto produkty:

Čistiaci gel

AQUA, GLYCERIN, SODIUM COCOAMPHOPROPIONATE, DECYL GLUCOSIDE, SORBITOL, XANTHAN GUM, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, CAPRYLYL GLYCOL, ZINC PCA, DIPROPYLENE GLYCOL, PARFUM, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, BENZOPHENONE-4, CITRIC ACID, GLYCERYL CAPRYLATE, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, CI 42090, CI 47005.

Pleťové tonikum bez alkoholu

AQUA, PENTYLENE GLYCOL, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, SODIUM LACTATE, GLYCERIN, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, LACTIC ACID, DISODIUM EDTA, POTASSIUM SORBATE, POLYAMINOPROPYL BIGUANIDE, PARFUM, OPUNTIA FICUS-INDICA STEM EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL.

krém ešte neviem, asi najskôr tiež nejaký od Alciny, majú dosť neutrálne obaly - na Krásnu slečnu mi neskočí .

Výhoda by bola jednak v tom, že by to bolo celkom jednoduché mať pre oboch to isté a navrch on je na seba hrozne opatrný, takže keĎ by videl, že používa niečo, čo jeho sestra bez úhony prežila, bude jednoduchší proces donútiť ho k hygiene .

Na kozmetiku ho momentálne asi aj tak nedostanem (ani asi nie je treba kvôli tým trom bodkám na nose), lebo sestra povedala, že to bolelo #mojodvaznyrytier

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 12. února 2020 11:49

Fleur Moc díky za zpětnou vazbu, hlavně kvůli ostatním hledajícím

Jakmile bud mít trochu času, tak se na ten YR mrknu. Po velmi rychlém zkouknutí je tam plno opravdu skvělých složek, jen bych takto narychlo nechtěla přehlídnout něco nemilého

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 12. února 2020 11:52

baltik vedu v patrnosti, jak budu mít čas, napíšu

razorblade nz možná těch 95% platí v případě všech produktů s tím, že tento se silikony je vyjímka

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 12. února 2020 11:58
Reakce na continuity:

... mám spoustu nočních můr. 

​Což mi připomnělo dotaz mého tehdy hodně malého synka "mami a co je to ta nočná morka?". Docela dlouho mi trvalo, než jsme se pochopili