Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline Janulik03
Avatar
16636 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 10:43

prďola je uzasne ta citat, tvoje znalosti, ochota a laskavost je to co je pre nas take putave. Zaberie ti to isto vela casu

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 10:45

prďola nie, si úžasná ako píšeJanulik03 

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 10:52

Janulik03 milacka Moc díky! Vždyť tady každá přispívá nějakou svojí troškou

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 10:53

prďola Troškou ano, ale ty si odborníčka, to je poznať, že sa tomu venuješ viac.

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 25. ledna 2020 16:21
Reakce na Janulik03:

prďola boze ty si uzasna. Citanie tejto diskusie na udrzalona gauci az do teraz. A samozrejme hned som objednala hydratacnu sadu 50+ . Teda vzorky

​...já také - v pondělí si snad vyzvednu ty samé vzorky

Díky tipu odPoéma a schválení od prďola mám těšení

Offline barbucha blogger
Avatar
30537 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 12:54
Reakce na Poéma:

prďola Možná bych měla vyzkoušet něco nového a juklo na mě toto. Prosím tě, je to dobré a vhodné pro suchou a i víc citlivou pleť nebo mám otočit list? 

Je tam( až dole ) i kompletní složení obou přípravků.

https://www.nafigatecosmetics.cz/e-shop/zvyhodneny-balicek-hydratacni-pece-50

​Sorry, ale ta fotka Lenky Š., 56 let - ta ve mně teda velký nadšení a chuť koupit nevzbuzuje!

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 13:17

barbucha Já na ty fotky moc nedám. Kdoví jak se starala celoživotně o pleť a používání solidní kosmetiky ji teď za 7 týdnů nezachrání, no a ty geny někdy stojí taky za prd.

Mmch, já tedy už ze vzorků zkouším třetím dnem. Sérum mně vypne ksicht až skoro k nepříjemnému pocitu, po namazání krémem se ta napjatost tak cca po 20 minut zklidní. Pak už dobrý. Pleť není suchá, nemám ani krupici, ani červené fleky, můžu máznout makeup bez toho, aniž by se mi udělaly šupinky. Že bych tedy čekala po třech dnech vyhlazení vrásek nebo nějaký extra lifting, to fakt ne. Séra i krému mám tak ještě na dvoje použití, pokud se nestane nic blbýho tak si objednám už normální balení.

Offline Suzam
Avatar
30 příspěvků moje polička 28. ledna 2020 17:36

prďola Teď jsem si to tu celé pročetla a klobouk dolů před tvými znalostmi! Přiznám se, že já jsem schopná v kosmetice sledovat jen to, aby neobsahovala nějaké vyloženě hnusy. Je to taky jeden z důvodů, proč už léta používám jen čistě přírodní kosmetiku, ale teď po přečtení toho všeho tady nevím, jestli to není pro pleť málo. Vlastně teď už nějakou dobu i sama pociťuju, že je… Ráda používám oleje, nejčastěji arganový. Pochopila jsem, že dlouhodobě jednosložková péče není úplně dobrá, ale co třeba si namíchat olejů víc, dříve jsem míchala dohromady arganový, mokřadkový a šípkový. To už je lepší? Nebo smícháním jakýchkoli olejů nezískám pro pleť vše potřebné? A co přimíchání nějakého éterického oleje?

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 01. února 2020 13:00

Mám teď na vyzkoušení vzorky Aesop:

Maska na vlasy

a taky hydratační krém

a musím říct, že obojí se mi zdá naprosto boží. Hlavně ta maska na vlasy mi přijde super, po jednom použití mám krásné, zdravě vypadající vlasy. Nepoužíváte náhodou některé z těch věcí? Vyplatí se ta investice? 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 01. února 2020 13:36

bram Hmm, ta maska na vlasy vypadá dobře, neodolám. Už opět řeším vlasy.A ne, nelze se řídit měsíc starou fotkou. Po zlepšení a mé radosti, přišlo opět zhoršení a vlasy padají a jsou suché :-(. Já si snad budu muset přestat barvit vlasy, ale tedy nevím, jak bych to uskutečnila když šedi tmavé odrosty jsou dost hnusné.

Najela jsem opět na šampony proti padání vlasů (asi dost na nic a navíc vysušují vlasy), přidávám masáž hlavy se "zázračnými" vodičkami a zvýšila jsem dávku methioninu. Tak jsem zvědavá, co to udělá.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 01. února 2020 13:57

whiskas ja osobne si myslim, ze proti padani vlasu zadny sampon ani vodicky nepomuzou. Podle me to je projev nerovnovahy vnitrniho prostredi, at uz je zpusobena stravou, stresem nebo nedostatkem nejakych vitaminu a mineralu (takze zase strava). Tot ma osobni zkusenost.

Ale co je videt, je zlepseni kvality. Mam docela znicene vlasy a suche konce. A po te aplikaci jsou najednou leskle, necuchaji se a vypadaji o nekolik levelu lip. Fakt koukam. 

Offline Ounz
Avatar
19816 příspěvků moje polička 01. února 2020 14:06

bram já masku měla vzorek a přišla mi fajn, tenhle krem taky, ale teď už mám (od nich) něco jinýho. Kosmetiku aesop používam už dlouho, přijde mi skvělá a pokud je ti to příjemný, tak ivestici doporučuju. 

Offline RoSa
Avatar
8165 příspěvků moje polička 01. února 2020 14:10

whiskas padání vlasů zastaví spolehlivě.... podlaha

hele, zase jsem byla ve čtvrtek u své kadeřnice a zase konstatovala, že mám víc vlasů a silnější... a tak mě ještě napadlo, že používám lopuchovou vodu, uplně obyčejnou za pár korun - dala jsem si to do rozprašovače a používám k osvěžení vlasů jako vlasovou mlhu

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 01. února 2020 14:11

bram Díky za recenzi :-). Vyzkouším ji.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 01. února 2020 14:12

RoSa

Vidíš, starej dobrej "lopušák", málem jsem na něj zapomněla. 

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 01. února 2020 14:12

Ounz a jaký používáš krém? Tenhle mi přijde dost drahý, kdyby bylo něco levnějšího a osvedčeného, zkusila bych ještě další vzorky :) Dost se mi líbí i obaly a celá ta značka na mě působí sympaticky :) 

Offline Ounz
Avatar
19816 příspěvků moje polička 01. února 2020 14:22

bram já krém nemám, mám lightweight facial hydr serum a b triple c balancing gel. Na oći parsley seed serum. A teď nově lucent facial concentrate. 

Offline Ounz
Avatar
19816 příspěvků moje polička 01. února 2020 14:23

bram Záleží jakou máš pleť, kdyžtak koukni na oficiální stránky, maj tam toho i dost napsáno. 

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 01. února 2020 14:36

Ounz dekuju za tipy, prostuduju to :) 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 07. února 2020 00:32

bram Ja mam ten parsley seed toner a primrose hydrating cream, je lehci nez ten co mas vzorek, pouzivam ho hlavne v lete. 

Mela jsem i damascan rose treatment, prijemny, trosku mi to pripomina neco s ceckem. I to parsley serum je dobry. Zalezi nejvis asi co konkretne ti sedne. Ted me zajima ta maska s hermankem, ale jeste jsem nezkousela.