Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. října 2017 17:24
Reakce na Ounz:

No tu cenu som si ani nepozerala, počítala som s cenou max 30€ nič drahšie som od nich nemala.  To budem musieť premyslieť. Ja som poslednú dobu is a veľmi nespala takže mam trochu kruhy ale nič iné ma zatiaľ netrápi, preto ani krém pod oci nepoužívam.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 18. října 2017 17:27
Reakce na paktofonika:

No už není úplně za pár šlupek. Já používám vpodstatě poprvý něco na oči, ten caffein není zlej, tak jestlis ještě nic neměla a chceš, tak zkus ten, je příjemnej a cena ok.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. října 2017 17:38
Reakce na Ounz:

No to nie žeby som nikdy krém nepoužívala. Mala som clinique all about eyes rich a ten bol fajn, no a potom som mala od bobbi brow ultra eye repair cream a ten bol perfektný. Bolo to zrovna v dobe keď som ťahala nočné a to som vyzerala ako zombie. A tento krém mi fakt pomohol na kruhy pod očami a celkovo zmierniť opuchnutie, pekne hydratoval akurát že tiež pálka no. Len zvažujem či mi treba teraz niečo tak drahé keď nemám problémy. 

No a predtým som mala obyč krémy z drogérie ale ani jeden nestál za to. Skúsim asi ten caffeine.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 18. října 2017 17:56
Reakce na paktofonika:

No, mně přijde fajn. Já mám oči citlivý, proto sem tam nikdy nic moc necpala, tenhle snáším dobře. Ráno mívám oči oteklý (blbá jemná kůže) a když se natřu tímhle, udělá to puff a otok je fuč 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. října 2017 18:18
Reakce na Ounz:

No tak to potom neviem čo špekuluješ 

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 18. října 2017 18:21
Reakce na paktofonika:

No..sem hamižná  

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 18. října 2017 19:04
Reakce na Zina:

Zkuste i vic pit, to by mohlo pomoct, ja to poznam na sobe, kdyz dam min jak 3.5 litru za den. Taky se mi zlepsila plet po tom co jsem vysadila cukr :)

Ty Ordinary pripravky muzete davat docela blizko k ocim (kam az je citit konec kosti, nevim, jak to lip popsat) mikrocirkulace ocniho okoli si z toho vezme co potrebuje. Mozna bych dodala hydrataci, plet se tim naduca a ma to obcas lepsi efekt, nez anti aging pripravky, pouzivat tednne teda, samo.

Ja ma dost suchou plet, tak davam jeste ocni krem.

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 18. října 2017 19:08
Reakce na Ounz:

Na ten Niod se taky chystam, musim vyplacat co mam doma, jeste mam jedno ocni serum neotevrene. Uff.

Ten Caffein je 30 ml ne? Me taky moc neubyva, davam, tak kapku az dve denne asi.

No hele, dobrej ocni krem od Clarins stoji 85, tenhle 51, tak to je jeste lepsi nez to co mam tedka :) takze cajk. BTW Clarins me nastval, zrusil hydratacni ocni krem co byl podle me jeden z nejlepsich na trhu a prisel s novinkou, co je uplne na nic, grrrr. Taky na oci, ale pitomej.

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 18. října 2017 19:09
Reakce na Ounz:

Cha cha, ale ten Caffeine na otok je super, to je fakt, za ty prachy super!

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 18. října 2017 19:12
Reakce na 0zero7:

No je to stejně velký, jako ty ostatní..tak asi 30 (já si nějak zafixovala těch 50) já clarins vůbec nesnesu, blbý. Jo já těch pade dám, jen sem vždycky nervozní, abych se neosypala, to už by mi to vadilo, většinu věcí radši zkouším. U toho ordinary sem si řekla, že za těch 5 e to risknu, že by se jim asi vzorek nevyplatil..

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 18. října 2017 19:14
Reakce na 0zero7:

Jinak ten caffeine je fakt fajn, abych nevypadala nevděčně. No ale ten niod asi zkusím,čistě ze zvědavosti 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. října 2017 19:18
Reakce na 0zero7:

Ja si myslím že nielen ten caffeine je za ty prachy super :D Aspoň zatiaľ čo som vyskúšala všetko sadlo. Ja ale radšej investujem do vecí čo čistia pleť, to tiež neviem či je najlepšie ale tak ja mám zafixované že čistenie je úplny základ.  A 50 € mi už príde dosť keď nemám problémy. Bohužiaľ pitie vody(a to pijem denne min. 3l) na kruhy z nevyspatia nepomáha. 

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 18. října 2017 19:25
Reakce na Ounz:

No to jo, maj tusim dva shopy v Londyne. S tou citlivou pleti je to na prd, ja taky reaguju, ale ne teda tak casto.

Noid hlas, jsem zvedava.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 18. října 2017 19:30
Reakce na 0zero7:

Zkuste i vic pit, to by mohlo pomoct, ja to poznam na sobe, kdyz dam min jak 3.5 litru za den. Taky se mi zlepsila plet po tom co jsem vysadila cukr :)

Ty Ordinary pripravky muzete davat docela blizko k ocim (kam az je citit konec kosti, nevim, jak to lip popsat) mikrocirkulace ocniho okoli si z toho vezme co potrebuje. Mozna bych dodala hydrataci, plet se tim naduca a ma to obcas lepsi efekt, nez anti aging pripravky, pouzivat tednne teda, samo.

Ja ma dost suchou plet, tak davam jeste ocni krem.

Jezis! Proc jsi to nenapsala driv?! Ja si ten jejich hyaluron matlam i na ocni vicka!

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 18. října 2017 19:34
Reakce na 0zero7:

Jasně, jen to bude chvíli trvat..

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 18. října 2017 19:43
Reakce na paktofonika:

JJ, to mas zafixovany sakra spravne. ALE musi to byt cisteni jemne (totalne do cista, to jo) ale nic co narusuje strukturu pokozky, treba jestli mas AHA BHA toner, tak ne kazdy den atd.

Je kontraproduktivni davat peci na plet co neni uplne cista.

Na unavu nic nepomuze no, jen se vyspat.

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 18. října 2017 19:44
Reakce na razorblade:

Jezis! Proc jsi to nenapsala driv?! Ja si ten jejich hyaluron matlam i na ocni vicka!

No ale to klidne muzes, ja to tam davam tez, ne teda kilo. Ne kazdej to ale snese. Takze obcas staci jen k oku.

Jinak aspon jednou tydne nechavam plet odpocinout a na noc dam jen lehky olej a cau. Docela je to fajn.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. října 2017 19:48
Reakce na Ounz:

No tak mi to nedalo a našla som tento set vzoriek

Niod Set 1

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. října 2017 19:51
Reakce na 0zero7:

Áno jemné, teraz som prešla na čistiace balzamy a oleje tak tam by byť problém nemal. Ach kde sú tie časy keď som si čistila pleť penivým gélom na mastnú pleť a čím viac som si pleť s tým čistila tým mastnejšia bola. Začarovaný kruh. 

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 18. října 2017 19:53
Reakce na paktofonika:

To vypadá zajímavě, ale já snad radši koupím jen ten krém..ještě bych mohla začít potřebovat něco dalšího