Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 07. srpna 2017 18:53

Prosím, zkoušel někdo tyto krémy od Dermacolu? 

TIME COAT CREAM: 

https://www.dermacol.cz/produkt/time-coat-night-cream-1/

3D HYALURON THERAPY: 

https://www.dermacol.cz/produkt/3-d-hyaluron-therapy-night-cream/

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 08. srpna 2017 12:22
Reakce na evik77:

Zkoušela jsem ten první, dostala jsem. Olezla jsem po něm, ale já olezu skoro po všem. Navíc mi ucpával póry a nebyl mi úplně příjemný, udělal mi na pleti takovou vrstvičku a to já nemám ráda. Teď s ním mažu na noc moje suché paty a na to je super.

Nemusí to být chyba krému, já to tak mám skoro se všemi.

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 08. srpna 2017 12:51
Reakce na Alena_In:

Tak to se mi naštěstí ještě nestalo, ťuk ťuk. Ale stejně díky za info.

Offline olte
Avatar
407 příspěvků moje polička 08. srpna 2017 20:28
Reakce na evik77:

Prosím, zkoušel někdo tyto krémy od Dermacolu? 

TIME COAT CREAM: 

https://www.dermacol.cz/produkt/time-coat-night-cream-1/

3D HYALURON THERAPY: 

https://www.dermacol.cz/produkt/3-d-hyaluron-therapy-night-cream/

mam vyzkoušené oba, já dermacol hodně používám, vyhovuje mi... krémy jsou příjemné, ale já mám bezproblematickou pleť, pravda už trochu vadnoucí

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 08. srpna 2017 20:31
Reakce na olte:

Mně Dermacol taky vyhovuje, hledám něco na zpevnění. Zaujaly mě oba, jsou pro mě nové, nebo jsem si jich alespoň dřív nikdy nevšimla.... A který se ti zdál lepší? Parfemace, vypnutí pleti atd.? 

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 21. srpna 2017 10:53

Jinak teda, taky sem vyzkoušela the Ordinary, mám ho asi 14 dní a teda rozhodně pozitivní zkušenost. Po všech těch krémech je naráz překvapivý používat to 'želé', ale účinek bych řekla, že to má. Mám teda jen něco a ráda bych zkusila buď buffet nebo matrixyl, ale nevím co. Mám extra tu KH, tak se kloním spíš k buffetu. Nemám v podstatě žádný vrásky, jde mi jen o takovej ten frishgesicht.

jinak mám zinc a niacinamide a to je super na 'mastný čelo' a pak mám koffein pod oči, tam asi ještě počkám na účinky a v zásobě mám natural moisturizing fac, až dopotřebuju stávající krém.

Offline Fiction
Avatar
1486 příspěvků moje polička 21. srpna 2017 13:28
Reakce na Ounz:

Já jsem taky zkoumala ten M. a B., peptidy a hyaluronová jsou v obou, otázka, v jaké koncentraci. Já jsem to vyřešila tak, že jsem vzala oba, vyzkouším a jeden si nechám doma a druhý vezmu do práce /nevím, jestli máš služby, já jich mám tak 5 a to už stojí za to /. Navíc mám  retinoid, řeší vrásky, ale i aknozní projevy.  Budu ho dávat na noc. Všechno to hodlám rozdělat a zkoušet, až dopatlám rozdělané věci, počítám tak za měsíc.

Jsem zvědavá i na zkušenosti ostatních, i když se z nich asi příliš poučit nedá, protože jsem tu už četla, že někdo na retinoid dává ještě něco kyselého, to by moje pleť nepřežila.

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 21. srpna 2017 13:37
Reakce na Fiction:

No retinoid já nepotřebuju, tak s ním zkušenost nemám. Ostatní je moc fajn. Jestli si vzpomeneš a napíšeš recenzi na m a b..? (Ale jak se znám, asi to nevydržím a objednám si to)

Offline Fiction
Avatar
1486 příspěvků moje polička 21. srpna 2017 13:55
Reakce na Ounz:

No ono je to fakt tak levný, že to člověk hází do koše vcelku bez výčitek. Až to budu používat /vrstvit/, tak si budu připadat jak "mladý chemik"

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 21. srpna 2017 14:10
Reakce na Fiction:

To je přesný 

Offline olte
Avatar
407 příspěvků moje polička 21. srpna 2017 21:39
Reakce na evik77:

ten hyaluron se mi zdál asi na pleti příjemnější

Offline razorblade
Avatar
8142 příspěvků moje polička 03. října 2017 16:19

Rozhodla jsem se ted setrit a misto nocniho kremu od clarins jsem si koupila prodigeuse od nuxe. Kdysi jsem mela miniaturu toho samyho denniho a byl prijemnej, tak doufam, ze mi plet skokove nezhnusne a nezestarne :D

Online 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 17. října 2017 19:00
Reakce na razorblade:

Nuxe je fajn, mam myslim ten sam a strasne prijemne mi voni, jak jsi spokojena?

Offline razorblade
Avatar
8142 příspěvků moje polička 17. října 2017 19:25
Reakce na 0zero7:

Nacnu ho tak za tri ctyri dny, jeste dodelavam multiactive, ke kterymu se po tom nuxe zas vratim (jestli me to nuxe extra neuchvati:))

Offline Zina
Avatar
5842 příspěvků moje polička 18. října 2017 14:32

Neměl byste prosím někdo tip na něco na unavené oční okolí?

Pleť mám nejspíš v podstatě  bezproblémovou, ale přijde mi, že to okolí očí mi přidává roky, a to dost - subjektivně mám pocit, že jsem se během asi dvou let přesunula z vizuální kategorie asi tak nějak třicet do kategorie skoro padesát (jsem přesně mezi). 

Aktuálně používám Buffet, Matrixyl, Rosehip oil, Caffeine Solution a Vit. C, neštípe mě nic a nějaký efekt to asi má, protože mi onehdy muž doma řekl, že vypadám nějak líp. Ale nějaké vylepšení by to ještě rozhodně sneslo.

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 18. října 2017 14:45
Reakce na Zina:

Já intenzivně přemýšlím o Tomhle ale osobně sem to ještě nezkusila, mám taky caffein a ještě mi toho hodně zbývá

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. října 2017 16:07
Reakce na Ounz:

Zrovna dnes o tom hovorila Caroline Hirons (taka moja skin care guru) ze super. Čaká ma objednávka tak žeby som aj ja vyskúšala? Teraz nič na očné okolie nepoužívam. 

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 18. října 2017 16:39
Reakce na paktofonika:

Vyzkoušej a řekni mi  já si ho plánuju, ale ten caffein vůbec neubejvá, je ho 50 ml a dávám kapku ráno a večer..

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. října 2017 16:42
Reakce na Ounz:

Ok 

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 18. října 2017 16:58
Reakce na paktofonika:

To je jediný blbý,že nemaj vzorky.tenhle už stojí 51 e to už není zas tak málo..