Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 18. října 2017 20:19
Reakce na paktofonika:

No presne, videla jsem i ze jedne pani s desne mastnou pleti pomohl olej, ne na cisteni, primo jako treatment, protoze si presne takhle rozhodila plet a mela ji v podstate jakoby suchou co se snazila stale zachranit sama, proto ta nadprodukce.

Ounz ten Niod neni serum? Myslela jsem, ze jo. Musim to jeste obcihnout, ted mam stop stav teda, vcera jsem uklidla kosmetiku a vyhazela stary veci a jsem asi hoarder. Urcite mam tak 3 cleansery a 3 kremy plus nejaky masky. Fakt je teda, ze vim, ze to vsechno pouziju a koupila jsem jen sera, nic jinyho. Takze cajk. Nasla jsem na to hezkej kos a je to ve skrince pod umyvadlem, tak jsem uplne nezpanikarila, ze je otho moc atd :)

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 18. října 2017 20:21
Reakce na 0zero7:

Jo já myslím, že serum..s kapátkem.

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 18. října 2017 21:51
Reakce na Ounz:

Děkuju, to vypadá dobře, mám ráda dlouhý a výpravný popisy, tak to asi testnu :-).

0zero7 Cukru mám asi spíš míň, rok a půl jsem se stravovala makrobioticky a makrobiotici jsou s cukrem, v podstatě v jakékoliv podobě, na válečné stezce. Už za ně teda nekopu, ale něco z toho mi zůstalo, krom jiného právě i vyšší citlivost na sladkou chuť. 3 litry vody ale určitě nevypiju, tam bych mohla přidat aspoň na 2 :-). 

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 18. října 2017 21:55
Reakce na 0zero7:

Mně se líbí, jak vás to baví, nebo aspoň mi to tak připadá :-). Já mám teď 5 lahviček z Ordinary, dva krémy a jedno odličovací mléko a už si připadám, že mám hrozně moc kosmetiky, a musela jsme si to dát jako čestný závazek, že to nebudu flákat :-).

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 18. října 2017 22:18
Reakce na Zina:

Bavi, az moc teda, ale zas si nejsem lina o tomneco precist a koukat na ingredience etd. Ridim se taky hodne tim, jaky je produkt pocitove, protoze myslim, ze na tom zalezi hodne. No a samozrejme pouzivat pravidelne, super krem jednou za tyden nikoho nevytrhne, presne jak pisete.

Dam si pohov nejakou dobu ted, ale budu hlasit ty novy Ordinary veci jak to prijde. To jim zas bude trvat tri tejdny, uz to vidim.....

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 25. října 2017 19:42
Reakce na Ounz:

Hele na co jsem narazila, docela fajn recenze toho ocniho Niodu, pani ma celkem prehled.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 25. října 2017 19:47
Reakce na 0zero7:

Jee, díky. Já ho asi zkusím, až se podívám na dno tomu caffeine..

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 25. října 2017 19:49
Reakce na Ounz:

NO ja do nej asi taky pujdu, ale mam ted tri ocni veci plus caffeine, takze az to dodelam. Plus me zajima to copper peptide serum. HA!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. října 2017 19:49

Mne včera spadla nová fľaštička hylamide séra a nezostalo v nej takmer nič. 

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 25. října 2017 19:59
Reakce na 0zero7:

Ono to ordinary moc neubejvá mi přijde..jinak nic jinýho na oči naštěstí nemám :)

paktofonika  teda, tak to zamrzí 

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 25. října 2017 20:22

Vyzkoušela jsem několik vzorků a následně zakoupila Aqua mineral optima+

Maximální spokojenost, působí účinně asi od určitého věku 

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 26. října 2017 23:35

Vcera jsem zkusila Ascorbyl Glucoside solution - serum s Vitaminem C - dala jsem vecer, cecko byva citlivy na slunce. Prijemny, po jedne aplikaci nic nepoznam, ale je to serum ve vode, takze aplikace fajn (Ccko funguje na pigmentaci, je to antioxidant a prirodni exfoliant). Dala jsem na vycistenou navlhcenou plet, na to Squalane a lehky nocni krem, da se vrstvi i s ostatnimi Ordinary produkty, ale musi se opatrne, treba na Niamicine a Retinol reaguje spatne. Budu hlasit co dlouhodobejsi pouzivani.

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 26. října 2017 23:51

Rano jsem zkousela EUK 134 antioxidant, radeji napoprve zamichany do kremu. Zatim dobry, zkusim primo na oblicej, je to silnejsi antioxidant, muze se nanaset samostatne nebo promichat do neceho.

Tady je citace ze stranky o ingrediencich:

EUK-134 not only prevents damage done by exposure to the sun's harmful UVB rays, but can also increase cell survival after the exposure occurs. It is therefore a complete antioxidant system that mimics nature and is safe and beneficial in cosmetics and, more importantly, sunscreens.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. října 2017 08:48
Reakce na 0zero7:

Ďakujem za postrehy. 

Niacinamide nemiešam s ničím, je tam dokonca aj písané na obale že nemiešať s acid a vit. C. 

Ja som strachopud tak neexperimentujem :D

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 27. října 2017 08:56
Reakce na 0zero7:

ten EUK jsem si taky chtela objednat, ale na asosu ho nemeli. tak po delsim pouzivanni dej vedet, abych si kdyztak zjistila, jaky presny udaje mam vlastne vedeny ke svy virtualni karte :D

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 27. října 2017 17:34
Reakce na paktofonika:

No ono experimentovat treba s kyselinama s emoc nevyplaci.

Vcera jsem zkousela ten retinoid ve squalanu, dobry, zkusim dat zase za tri dny, plet byla rano hezka. Fakt to budu zkouset postupne po jednom, to co uz jsem mela muzu vrstvit, takze pohoda.

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 27. října 2017 17:35
Reakce na razorblade:

Jasna dam, je to antioxidant, take nejaky vetsi zazraky se hned dit nebudou, spis by to melo prospet celkovemu stavu pleti atd.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. října 2017 17:36
Reakce na 0zero7:

Ja som dnes objednala ten 5% v squalanu tak som zvedavá. No a samozrejme asi 6 ďalších vecí. 

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 27. října 2017 17:52
Reakce na paktofonika:

5% jo? tak pak hlas, to uz jsem si rikala, ze je na me asi moc, mam citlivejsi sussi plet.

A co jeste mas!! sup sup, jen to praskni.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. října 2017 09:17
Reakce na 0zero7:

No kúpila som serum foundation, toning solution, euk, squalane, ascorbyl glucoside solution 12%, caffeine solution a od hylamide matte 12.(fakt sa mi nechce vypisovať celé názvy :D, ale však ty určite vieš). Zabudla som kúpiť niečo na ruky, tak nabudúce.