Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Online RoSa
Avatar
8147 příspěvků moje polička 05. června 2017 08:58
Reakce na Mutziputzi:

Buffet jsem teď naposledy brala pro barbucha  - tak jsem zvědavá, co na něj řekne...

a Matrixyl chci vyzkoušet příště.

Offline whiskas
Avatar
19520 příspěvků moje polička 05. června 2017 09:03
Reakce na RoSa:

Mutziputzi 

Buffet se mi líbí už jen podle názvu .

Online RoSa
Avatar
8147 příspěvků moje polička 05. června 2017 09:08
Reakce na whiskas:

Tenhle? (má ale dvě F a dvě T...)

Offline whiskas
Avatar
19520 příspěvků moje polička 05. června 2017 09:41
Reakce na RoSa:

 na obličej (nejen) bych volila raději tu původně zamýšlenou variantus jedním "t". 

Offline Kokoska
Avatar
28177 příspěvků moje polička 05. června 2017 10:31
Reakce na whiskas:

Podlehla jsem a objednala Buffet, Natural Moisturizing Factors + HA   a nějaký Argireline Solution 10%, že prý na vrásky. A běda vám, běda vám, jestli nebudu mladá a krásná! 

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 05. června 2017 11:15
Reakce na RoSa:

"Mám hodně snědou, "olivovou" pleť, takže v létě dost trpím na pigmentové skvrny v případě jakékoliv zhojené ranky, které se mi bohužel sem tam tvoří resp. tomu sama dopomáhám svým neustálým rejpáním v obličeji "

Veľmidobre poznám, teda až na to, že ja mám naopak veľmi svetlú pleť s ľahkým sklonom k tvorbe pieh a tiež sa mi toto robí.

Ovšem mám obavu, že jediná kozmetika, ktorá zaberie na toto, aspoň teda u mňa, by bola zvieracia kazajka .

Offline AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 09. července 2017 07:59

Uz je to nejaka chvíle, co tu probehla debata o Estee Lauder Advanced night repair. Koupila jsem si tu sadu malych balení na vyzkoušení, ale vubec mi to nesedlo. Mam sklon k cervenym zilkam v obliceji a tohle mi je teda hodne vytahlo. Navic mi to po naneseni bylo dost nepříjemné, takove to vyrazne stazeni a jakoby suche pleti. Musela jsrm se pak vzdycky jeste namazat hydratacnim kremem, aby to přešlo.  Mate nekdo podobnou pleť a nejake tipy, co na prvni vrásky? Zatim to neni zadne drama, mam ten oblicej docela pekne vypolstrovany, ale preci je uz tam neco je. Jo a sadu rada přenechám. I poslu postou třeba. Je tam cistici emulze, ty ampule (7 jich zbylo určitě), ocni krem a serum na oblicej. Je to v podstate nepouzite. Namazala jsem se celkem asi 3. Uplne se mi to nechce vyhazovat, ale nepouziju to. Tak kdyby mel nekdo zajem8, tak poslu. 

Online andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 27. července 2017 22:17

Krém Lavera Bio měsíček a zázvor na smíšenou pleť (malé 30 ml balení, co vonělo jak arabesky) se přestal vyrábět?? :((( (i v zahraničí? blackviolet )

A co případně říkáte na "náhradu", Lavera matující krém se zeleným čajem (50 ml, stejná cena)?

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 28. července 2017 10:10
Reakce na andry:

Vypadá to tak, už není nikde k nalezení, jenom ten nový zelený čaj s měsíčkem.

Tak zkus ten "vylepšený" vyzkoušet, třeba nebude špatný. Já to srovnat nemůžu, používám spíš krémy na normální až suchou pleť.

Online andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 28. července 2017 11:00
Reakce na blackviolet:

Uz ho prave zkousim a nelze to srovnat :(

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 28. července 2017 12:07
Reakce na andry:

Ach jo, tak opět platí, že každá změna (reformulace,  inovace) je k horšímu .

Zkusila bych se podívat po něčem na smíšenou pleť u značek Annemarie Börlind a Hildegard Braukmann.

Třeba tohle má dobré hodnocení

Online andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 28. července 2017 18:20
Reakce na blackviolet:

Vidis, to bych mohla udelat smutny oci, ze bych chtela jet nekterou sobotu do Vidne... a kouknout na ne. Ovsem skoro nic mi nesedne :(

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 28. července 2017 18:28
Reakce na andry:

Dobrý nápad. A kromě krému by se tady našlo i leccos jiné . Zkusím se podívat, jestli od nich mají nějaké vzorky a můžu poslat, pokud u vás nejsou.

A co zkusit třeba něco na citlivou pleť?

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 28. července 2017 18:35
Reakce na andry:

A krémy od Nuxe jsi zkoušela.?

Já dostala v jedné lékárně plno vzorečků...

A z tech vzorků mám nechane pytlíčky, které mi sedly, pro případnou koupi...

Taky mám smíšenou pleť.

A mela jsem od Biodermy hydratační fluid - výborný.

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 28. července 2017 19:33
Reakce na Mutziputzi:

Já teda Ordinary Caffeine sol. a Retinol nemůžu, to mě pálí a strašně vysušuje, ale Buffet a Matrixyl jsou výborný, až bych si nafackovala kolik jsem utratila do teď v Sephoře!

Retinol jsem nezkousela, ale na ten coffeine okolo oci si davam hydrataci a fajn, to me nevysusuje (a to jsem sucha porad a stale, oleje jedu kazdej den).

Ten Matrixl je super, maminka ho dovezla nasi dermatolozce (roky vzdycky zkusi co chceme pouzivat a pak hlasi) a rikala, ze super.

Takze ja se snazim limitovat nakupy kremu atd, presla jsem z Guerlain na Nuxe a par dalsich veci co jsou mene narocne na penezenku (penize zarvaly za veci na hike, ponozky, boty - mimochodem, dobry Solomon boty na nekolikadenni tury jako $270!!! co to je jako! Jaky by za to byly krasny kozeny JINY NEturovy boticky, grrr). Nevzdam se teda masky hydratacni Guerlain, ta je uzasna. Ma ted podobnou i Neostrata za zlomek ceny, doporucuju!!

Jo a taky krem Nuxe tenhle, je moooc prijemnej, uz mam druhej.

A tohle je ta maska Neostrata, moc fajn.

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 28. července 2017 19:34
Reakce na RoSa:

V Buffett jsou fajn ty peptidy, me se prave libi jak jednoduchy slozeni to vetsinou ma, ten buffett ma teda vic veci, je trochu komplexnejsi, ale jinak je o vse hodne jednoduchy, cimz se snizuje riziko reakce atd. Moc prijemny, pojedu uz 4 objednavku za chvili.

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 28. července 2017 19:39
Reakce na AprilTwelve:

EL nesedne kazkymu, me treba to serum Advanced Night repair sedlo, ale jak jsem prestala pouzivat tak jsem to poznala a to jako diky teda.

POkud chcete neco na prvni vrasky atd, tak hlavne zaklad dobre cistit a hydratovat (nekdy staci zhydratovat dehydrovanou plet a jsou fuc a bacha, sucha neni dehydrovana :)

Ja bych zkusila neco jednodussiho, mozna serum a na to lehci krem, serum bude koncentrovanejsi. Muzete objednat neco z te Ordinary nekde? Je to za hubicku, tak vyzkouset neco vas nezruinuje. Jinak Clarins ma fajn veci treba, Origins by se vam mohl libit. Cilique a EL jsou dost chemicky, ale nekdy je dobry to prostridat. Co mate v dosahu? Asi taky zalezi ze jo, kde nakupujete a tak.

Online andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 31. července 2017 11:16
Reakce na blackviolet:

Veci na citlivou plet jsou nekdy moc hutny. Fakt je to pokus omyl, vetsinou omyl. A ty dve znacky tu nemame :(

Online andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 31. července 2017 11:21
Reakce na Miru:

Na Nuxe jsem se ani nedivala, kouknu. Ja se po vsem vysypu, ucpany pory atd

Offline razorblade
Avatar
8141 příspěvků moje polička 31. července 2017 12:11
Reakce na andry:

zkus si zajit nekam do lekarny a poprosit o vzorecky nuxe. ja jsem nejaky vzorky mela na jare a ted jsem jeden dostala k nakupu vonavky, a jsem dost prekvapena. ocni krem nuxellence, kterej ted testuju, je hodne muziky za malo penez. zkousela jsem i ten, co davala 0zero7 , a tenbyl taky super