Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 30. března 2017 13:23
Reakce na zelene.oko:

A něco konkrétního? Já měla jen cold cream na zimu a fajn. Nad avene právě uvažuju (ale už se mi doma hromadi načatý nepoužitelný krémy , tak váhám )

Offline Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 30. března 2017 13:28
Reakce na Ounz:

Problémy s ekzémem znám dost dobře, nejlíp se mi osvědčila kombinace tohoto Avéne ráno (určitě jsem nejdřív měla vzoreček, je i ne-riche varianta) a večer pak mazat Lipobase repair, tý se zase prodává i hodně malý balení

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 30. března 2017 13:36
Reakce na Klara:

Děkuju zajdu na to kouknout..

Offline zelene.oko
Avatar
556 příspěvků moje polička 30. března 2017 13:45
Reakce na Ounz:

V mém předchozím příspěvku je proklik na ten krém, pokud to funguje. Je to Avéne Tolerance extreme creme.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 30. března 2017 13:56
Reakce na zelene.oko:

Děkuju, to sem přehlídla

Offline Kokoska
Avatar
28235 příspěvků moje polička 30. března 2017 13:58
Reakce na whiskas:

Mela jsem vzorky Aesop kremu z Ingredients a teda nektere vune byly pro me uz nevune. Asi bych snesla jen mandarinku, takova petrzel nic pro me. Ucinnost srovnatelna s Dior Capture Totale, ktery dlouhodobe pouzivam.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 30. března 2017 16:05
Reakce na Kokoska:

 díky. Já jsem od Dior stále nic nezkusila, tedy z pečující kosmetiky, až na hydratační péči před sto lety. Stále mám Dior, Chanel spojeny spíše s parfémy a dekorativní kosmetikou, ale je mi jasné, že jde jen o můj pocit, protože řada jejich krémů je hodně chválených.

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 30. března 2017 18:54
Reakce na whiskas:

Kamaradka si chvali Askepilon.

Dior ma fajn veci nektere, stejne jako Chanel, myslim, ze to je nejvic o vyberu. Treba ta zlata rada Chanel je ok, nicmene podle me predrazena (stejne jako treba orchidej od Guerlain - jako plet jsem mela hezkou moc, ale nevim jestli to odpovida te cene).

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 30. března 2017 19:04
Reakce na 0zero7:

Díky, už jsem se objednala na konzultaci k MUDr. Handlové. 

A k těm krémům, já si stále říkám, že jasně, zázrak v kelímku asi neexistuje :-D, ale že některé více dermo značky by mohly mít více účinných složek a méně "vůně". 

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 30. března 2017 19:14
Reakce na whiskas:

To fakt zalezi, vem si treba tu Paulu, zas tak uzasny to neni a to si honi bychta triko online docela dost. Me vyhovuje ten Deciem tedka, kombinuju to s bezne dostupnyma znackama co mam vyzkouseny a myslim, ze mam vysledky, treba ten kofein pod oci super.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 30. března 2017 19:23
Reakce na 0zero7:

Tak Paula ... Myslela jsem trochu jiné značky (Skinceuticals, Obagi ...). Navíc, Ty nic moc řešit nemusíš, prostě hydratace a hotovo . Ale některé produkty od PCH se mi zdají fajn, jen ne tak fajn vzhledem k poměru cena/výkon.

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 30. března 2017 19:26
Reakce na whiskas:

Ktery ktery??

Cha chaaaa, ja pouzivam uz roky kremy treba pro 50+ jako prevenci. Ne teda porad a vsude, ale fakt jsem dost vybirava a anti aging jsem zacala pouzivat snad ve 26 nebo co. Hydrataci vlim porad, bez te to ale nejde v zadnym veku.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 30. března 2017 19:29
Reakce na 0zero7:

Nějaký silnější kalibr, retinol, peptitdy, antioxidanty, kys.hyaluronová atd., ale v účinných koncentracích. Která je ta super značka to bohužel netuším. 

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 30. března 2017 19:37
Reakce na whiskas:

Ja myslim, ze hyaluron injekcne a nejaka uprava u doc je asi lepsi nez retinoly a pod. Alespon co jsem mela moznost videt.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 30. března 2017 20:07
Reakce na 0zero7:

Já vím, už jsi referovala. A o tom píšu - krémy nejsou všespasitelné, ale i po zákroku XY to chce nějaký účinný "dokopávač" .

Jsem zvědavá na doporučení paní doktorky. 

Offline continuity
Avatar
33569 příspěvků moje polička 30. března 2017 20:08
Reakce na whiskas:

nezkousela si ten Babor, je jsem uplne nadsena z tech ampuli.  

krem je taky fajn, ale sam krem toho moc nezmuze. dojdi si do Petrske, je tam strasne mila pani, vzdy mi k nakupu zabali spoustu vzorecku. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 30. března 2017 20:16
Reakce na continuity:

Přiznávám se, nezkoušela, neb mi vždy zapadl v mysli pod náporem marketigové masírky jiných značek v parfumeriích. Ale děkuju za připomenutí! A tentokrát si to napíšu. Stavím se tam během příštího týdne, až půjdu z konzultace od MUDr. Handlové. 

Díky .

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 30. března 2017 20:21
Reakce na continuity:

Které konkrétní ampule chválíš? Asi by bylo lepší si tam skočit i na kosmetické ošetření a nechat si poradit, že? 

Offline continuity
Avatar
33569 příspěvků moje polička 30. března 2017 20:46
Reakce na whiskas:

ja jsem spotrebovala maly celebration set, jeste ho v eshopu maji  (velky jsem ted nacla). tam to bylo ruzne namixovane, ale uplne nej byly tyto. jeste meli k velikonocim takove vejce, na eshopu uz neni, ale pani nekdy minuly tyden psala, ze nejake jeste ma na prodejne, tak mozna tam budou.

ale zas si myslim, ze i ten hydratacni a regeneracni efekt tech ostatnich ampuli se projevil. budou mit od dubna nejake nove veci s efektem jako botox, tak jsem zvedava, asi do toho pujdu.

jinak ty kremy maji celkom normalni ceny bych rekla. krem jsem mela tento a fakt se mi naramne vycistila plet bez toho, aby byla vysusena. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 30. března 2017 21:01
Reakce na continuity:

Moc děkuji za konkrétní doporučení. Určitě něco vyzkouším a pak poreferuji. Z těch setů se mi líbí Lifting travel set, ale ten celebration nevidím.