Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 10. listopadu 2016 19:31
Reakce na Sweet Potato:

:-D klikla jsem na "+vložit příspěvek"

Děkuji, zázrak také nečekám (no, i když ... :-D), ale je-li sérum příjemné a alespoň něco s pletí dělá (hydratace, lepší vzhled), bude stát za zkoušku. Nabídkou na oči se tam teprve prokousávám. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34805 příspěvků moje polička 10. listopadu 2016 19:35

Přijde mi, že ten příjemný pocit zvlhčené a vyživené pleti vydrží až do rána. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 10. listopadu 2016 19:37
Reakce na Sweet Potato:

Myslíte od doby nanesení /od večeraú/ do rána? Sakra, ale já bych potřebovala vypadat fresh spíše následně, tedy přes den :-D.

Offline Sweet Potato
Avatar
34805 příspěvků moje polička 10. listopadu 2016 19:43
Reakce na whiskas:

Tak já doufám, že dlouhodobé změny se projeví postupně. Ale po pravdě, já na sobě obvykle zaregistruju jen změny k horšímu, pokud jsou někdy nějaké k lepšímu, jsou tak malé a pozvolné, že je nevnímám. To by musel přijít někdo, kdo mne nějaký čas neviděl, a zhodnotit.

Dostala jsem k tomu i celkem velký vzorek denního séra, ale někam jsem ho příliš dobře uklidila, tak zatím nevím.

Offline Tezulie
Avatar
232 příspěvků moje polička 10. listopadu 2016 22:33
Reakce na whiskas:

Já mám teď asi měsíc ten jejich nový liftingový krém Super Multi-corrective cream a jsem moc spokojená, opravdu krásně vypne, vyživí a nemastí. Naopak to slavné noční sérum mi nesedí, ucpává mi póry a mám po něm ve čtyřiceti akné.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 11. listopadu 2016 10:01
Reakce na Tezulie:

Moc děkuji za přínosnou informaci, na ten krém se podívám. 

Offline Violet111
Avatar
2 příspěvků moje polička 21. listopadu 2016 14:06

Mám pocit, že sem chodí asi nejvíc lidí, přidávám dotaz trochu mimo téma. Nějaké doporučení na krém - sérum proti pigmentovým skvrnám? Maminka poslala objednávku Ježíškovi, ať něco vyberu. Teď měla Clinique, ale zázrak se nekonal. Předem moc díky!

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 15. prosince 2016 20:32
Reakce na Violet111:

Pigmentove skvrny jsou beh na dlouhou trat, pigment se tim serem odstranuje pomalu, protoze trva jeho prostoupeni do vyssich vrstev kuze, takze vysledek bych cekala tak za 3 mesice nejdriv. Zalezi jak moc na ne maminka trpi a jak jsou tmave. Zkuste Neostratu mozna.

Jinak se daji taky zmrazit a vyloupnout, ale musi se fakt opatrne. Ja jsem si ted objednala jedno serum od The Ordinary, spis jako prevenci, mam dost velkej horni ret a obcas se mi okolo nej nahore idela v lete pigmentace, protoze tam prazi slunicko fakt v uhlu 90 stupnu. Jo a samozrejme pri jakemkoliv pripravku na pigmentaci je SPF nutnost :)

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 15. prosince 2016 20:36

Ja sem hodim par veci se kteryma jsem ted spokojena. Objednala jsem asi 6 veci od tech Ordinary, tak porad report jak to zkusim.

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 16. prosince 2016 09:31
Reakce na 0zero7:

Chci si teď kupovat denní krém, od guerline jsem nikdy neměla, je také dobrý? Na stárnouví pleť - okolo 50

Se serem od clarins jsem také moc spokojená.

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 16. prosince 2016 21:58
Reakce na ionicera:

Guerlain je fajn, ale chteji za to dost palky, prijemny je ten Abeille Royale, tady stoji okolo $200.

Zkuste tu cervenou radu od Clarins, mam serum a ocni krem a maminka ji pouziva celou a je moc spokojena. Je na 50+ a je fakt prijemna a ceny nejsou tak horentni jak Guerlain. A fajn jsou i oleje, maminka pouziva ten santalovy na suchou spolecne s tema kremama z cervene rady.

Jak mi prijde Deciem tak poreferuju tady, je to cenove velmi prijemne a pokud to bude dobry, byly by to super pecujici pripravky, ingredience se mi libi moc.

Offline Kokoska
Avatar
28248 příspěvků moje polička 16. prosince 2016 22:06
Reakce na ionicera:

Potvrzuju, červená řada od Clarins je dobrá. A dost jsem spokojená s Diorem - červené sérum One Essential a krém Capture total multi perfection.

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 17. prosince 2016 09:18
Reakce na 0zero7:

Kokoska- červenou ředu clarins mám teď, taky spokojenost. Jen jsem chtěla změnu, no. 

Na diora jsem si vypěstovala alergii, když u něho dělala sestra a všechny dárky byly ve znamení dior. 

Offline Kokoska
Avatar
28248 příspěvků moje polička 17. prosince 2016 11:18
Reakce na ionicera:

To jste na tom byla ještě dobře, jedna příbuzná dělá pro Oriflame  Ale jejich olejové kapsle nejsou špatné, na hodně suchou pleť mi to pomohlo.

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 26. prosince 2016 17:11

Máte někdo zkušenost s Alcinou? Myslím krémy na obličej konkrétně.

Offline Sweet Potato
Avatar
34805 příspěvků moje polička 26. prosince 2016 17:16
Reakce na Ounz:

Alcinu používala kosmetička, ke které jsem cca dva roky chodila, něco jsem si koupila i domů, ale už si nepamatuju, které krémy konkrétně. Hodně mi vyhovoval pěnový odličovač, teď marně sháním podobný.

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 26. prosince 2016 18:31
Reakce na Sweet Potato:

Díky, já bych ráda zkusila nějaký jejich krém, buď pro citlivou pleť, nebo fenchel..

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 26. prosince 2016 18:48
Reakce na Ounz:

Dejte pak prosim vedet, i moje kosmeticka  Alcinu pouziva a mam chut neco vyzkouset. Ted jsem si koupila BB od Skeyndor (nebo podobne), ale jeste mi nedosel od E.Lauder, tak cekam... 

Offline Sweet Potato
Avatar
34805 příspěvků moje polička 26. prosince 2016 18:57
Reakce na Ounz:

Fenchel neznám, ten na citlivou jsem asi měla. Ještě mi vyhovovalo sérum a nějaký oční gel. 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 26. prosince 2016 18:59
Reakce na Sweet Potato:

Ještě jednou dík :)