Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline jerry
Avatar
9032 příspěvků moje polička 18. srpna 2016 20:04
Reakce na vanilka:

Nakup, dej do ledničky a uvidíš. Tady se bohužel víc udělat nedá.

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 07. zaří 2016 08:35

Má někdo zkušenosti s krémy značky La Chaton?

Offline 0zero7
Avatar
10787 příspěvků moje polička 06. října 2016 18:41

Whiskas - Hele tady EL chavli nekdo hned na prvni strane :) ja ho mela uz davno. mam ted v zasobe myslim algenist, akorat mi to moc nevonelo. Uvidime.

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 06. října 2016 18:51
Reakce na 0zero7:

Mám to :-)

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 06. října 2016 18:52
Reakce na 0zero7:

Mám to :-) O Algenist jsem četla, ale nechce se mi zkoušet na blind. Tak asi zůstanu u klasiky. Nepomůže, neuškodí. 

Offline 0zero7
Avatar
10787 příspěvků moje polička 06. října 2016 18:59
Reakce na whiskas:

Jasne, ale mrkni na ten Clarins. Neni spatnej, ja dojizdim a zda se mi ok.

Offline RoSa
Avatar
8241 příspěvků moje polička 06. října 2016 19:25

Děvčátka, když vás tady tak mám... potřebuju poradit nějakej krém, kterej mi vymizíkuje již existující pigmentový skvrny - garantovaně a aby to nestálo majlant!

Trpím na to, mám snědou pleť a kdykoliv se mi v létě vyloupne nějaká neplecha, tak mi pak po ní zůstane pigm. skvrna (a to používám krémy s vysokým ochr. faktorem).

Právě testuju Nip + FAB sérum, zatím cca 2 týdny, tak nevím, jestli to je krátká doba na výsledky?

Poradíte?

Offline 0zero7
Avatar
10787 příspěvků moje polička 06. října 2016 19:36
Reakce na RoSa:

Na nejaky vysledek je treba minimalne 28 dnu. To je cca cylkus obnoveni pleti (svrchni vrstva). Obecne pripravky na pigment vsechny pusobi pomalu, proste proto, ze pigment jde do hloubky a pripravek nemuze byt tak agresivni, aby to sebral vsechno zaraz. V podstate skoro vsechno funfuje na principu chemicke exfoliace, jakmile pigment prostoupi procesem obnoveni pleti nahoru, exfoliace se o nej postara. UV faktor je zasadni, taky je lepsi se o to postarat v zime, nemusite se tolik bat na, ze slunicko atd. Nejrychlejsi je laser a podobne. Ja mela Clinique serum na pigment a zabralo mi na skvrnky nad rtem, ale trvalo to aspon 3 mesice, coz bych rekla, ze je tak prumer, driv bych zazraky necekala.

Offline RoSa
Avatar
8241 příspěvků moje polička 06. října 2016 19:41
Reakce na 0zero7:

Díky! a prosím, tykej mi!

Já UV-faktor používám i v zimě, to jo. A co nějaké sérum s vysokým obsahem vit.C?

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 06. října 2016 19:57
Reakce na RoSa:

Mně se svého času osvědčila Neostrata, tento krém http://www.neostrata.cz/produkty/krem-na-skvrny-na-kuzi-pigment-lightening-gel, ovšem v kombinaci s chemickým peelingem v ordinaci dermatologa. Ale nevím, je-li chem. peeling vhodný i na tmavší pleť. 

Offline 0zero7
Avatar
10787 příspěvků moje polička 06. října 2016 20:01
Reakce na RoSa:

Pardon! Ja jsem zvykla na vykani, tak mi to nejde pres pusu.

Vit C je exfoliant, takze to je urcite dobra ingredience. Tady je odkaz na nektere produkty na strankach Sephory. Mrkla bych i co ma Avene v lekarne, to je prijemna znacka a vetsinou vykonna.

http://www.sephora.com/best-dark-spot-treatment

Offline RoSa
Avatar
8241 příspěvků moje polička 06. října 2016 20:14
Reakce na whiskas:

Holky díky moc!

A když už jsem u toho vit.C-séra: kolik % minimálně by to mělo mít?

Koukala jsem na těch stránkách Sephory, že jeden produkt má dokonce 15%.

O chem. peelingu se poradím se svojí Dr. - což mi připomíná, že bych zase měla zajít na botox

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 06. října 2016 20:17
Reakce na 0zero7:

Avéne myslím nic cíleného na hyperpigmentace nemá , ale nejsem si jista. Volila bych tu Neostratu. Používají jejich peeling i v derm.ordinacích.

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 06. října 2016 20:19
Reakce na RoSa:

Vit C je skvělý, ale řekla bych si o vzorek, protože pro někoho těch 15% může být síla, záleží na citlivosti pleti. To jsem Ti moc nepomohla, co? 

Offline RoSa
Avatar
8241 příspěvků moje polička 06. října 2016 20:22
Reakce na whiskas:

No právě! Já mám ještě v dobré paměti, jak jsem kdysi zkoušela vzorek nějakého krému s vit.C od La Roche P., a kdybych to hned neumyla, rozškrábala bych si bývala obličej!

No a při představě, že dám 130€ za takový nějaký sérum... a pak co s tím? ...

Ten Nip+FAB, co mám teď, právě vůbec nepálí - tak ve mně hlodá pochybnost, jestli to bude fungovat. Ale třeba to je postavený na jiným principu...

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 06. října 2016 20:26
Reakce na RoSa:

Aktuálně zkouším toto: http://www.neostrata.cz/produkty/skin-brightener-spf-25

Ale teprve krátce, takže nemůžu bohužel sloužit nějakými výsledky. Ale pocit mám zatím dobrý. Jo, ale pleť mám světlou, hodně.

Offline Kokoska
Avatar
28365 příspěvků moje polička 06. října 2016 20:59
Reakce na 0zero7:

Clinique serum na pigment jsem uvažovala, tak ráda slyším, že to funguje. Asi teda koupím, přes zimu by bylo ideální to zkusit.

Offline Kokoska
Avatar
28365 příspěvků moje polička 06. října 2016 21:03

Pokus o vložení obrázku - moje oblíbená maska

Offline 0zero7
Avatar
10787 příspěvků moje polička 06. října 2016 21:08
Reakce na Kokoska:

No ja mela tu prvni verzi a dobry celkem, mela jsem trochu pigment nad hornim rtem tesne, skoro to vypadalo jak pitoma konturka ala 90 leta, protoze mam rty vetsi a kratsi ten kousek pod nosem tak uhel dopadu slunecnich paprsku je drsnej, mazu to 30tkou a letos dobry, se neudelal. pokud serum jeste zlepsili, tak by to bylo fajn. Myslim, ze prave nema tolik vit C a je tam squalane co pomaha. Tak jestli koupit poreferujte, kamoska by taky  neco potrebovala. POdle me je to uz zrenovovana verze, ja mela tak pred 5 lety.

Maska je gelova spis nebo kremova? Kdysi jsem pro ne pracovala, ale spousta veci se zmenila. Ja mam rada ten moisture surge spray, na to pak mazu olej a krem.

Offline Kokoska
Avatar
28365 příspěvků moje polička 06. října 2016 21:14
Reakce na 0zero7:

Krémová, příjemná konzistence. Někdy do ní ještě kápnu booster detox od Clarins.