Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 05. března 2016 18:09
Reakce na fija:

...dík

(ale to už stejně je nad mé možnosti, a při mé spotřebě...)

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 07. března 2016 16:04
Reakce na Miru:

BB krém Clarins BB Skin Perfecting Cream SPF25 doma mám, ale ač mám Clarins ráda, hydratační sérum, krém a masku (která je prou mou pleť úžasná) kupuji opakovaně, tohle mi moc nevyhovuje. Schválně jsem si ho dneska kvůli tobě napatlala a kolem druhé hodiny už jsem se leskla, a to zas tak moc mastnou pleť nemám.

Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 07. března 2016 18:43
Reakce na naja:

...no, jsem zvědavá, až zkusím...

Je pravda, že BB krémy mi sympatické příliš nejsou, resp. jedna tubička nemůže zvládat tolik věcí pořádně...

Ale myslela jsem, že kvalitní značka se s tím nějak popasuje třeba...

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 07. března 2016 19:13
Reakce na Miru:

BB mám doma dva a odvařená z nich nejsem. Já mám nejradši kombinaci séra, krému a make-upu.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 17. dubna 2016 14:41

Nemáte někdo zkušenost s pleťovými krémy zn. Ziaja? S tím kozím mlékem....

Offline Michinka
Avatar
195 příspěvků moje polička 17. dubna 2016 15:45
Reakce na vanilka:

Nemáte někdo zkušenost s pleťovými krémy zn. Ziaja? S tím kozím mlékem....

Já na tuhle značku nedám dopustit - krémy na obličej, na ruce, sprchové gely... Já používám nejvíc olivovou řadu. Krém s kozím mlékem je na můj obličej mastný, mám spíš smíšenou pleť, ale prý ten olivový je taky mastný a mně ten odlehčený vyhovuje. Nejlepší je zkusit, ono záleží na způsobu výroby a na dalších věcech. Ale obecně tuhle značku doporučuju!!!

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 17. dubna 2016 18:17
Reakce na Michinka:

Děkuju za reakci. Ještě že to vím, že ten s kozím mlékem je mastnější. Myslela jsem spíš lehčí, hydratační na den. Mastné krémy mám osvědčené mandlový od Damity nebo vitamínový od Rugardu, ty používám výhradně na noc. Ty mi vyhovují, jiné zkoušet nechci.

Denní mám teď hydratační s aloe od Ryoru, už několikáté balení, no ale nebyla bych to já, abych ZASE nepokukovala po něčem novém . Zaujal mě tento, hodnocení dobré, i ta cena  http://www.parfums.cz/ziaja/cucumber-hydratacni-a-zklidnujici-krem-s-vitaminem-a-a-e/. Asi ho zkusím.

Offline Michinka
Avatar
195 příspěvků moje polička 17. dubna 2016 19:04
Reakce na vanilka:

On ten denní s kozím mlékem asi není úplně mastný, záleží na typu pleti. Ten okurkový bude určitě na smíšenou pleť, řekla bych. Slečna či paní v jejich obchodě mi říkala, že u nich je opravdu dobré i řídit se věkem, pro který ten daný krém doporučují.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 17. dubna 2016 19:09
Reakce na vanilka:

Krémy s kozím mlékem nejsou zdaleka tak mastné jako mandlový ani vitamínový a vstřebávají se velmi dobře. Bonusem navíc je nádherná parfemace (ani trochu kozí :-)). Mám i krém na ruce a je také skvělý. Ale určitě to chce vyzkoušet. Se značkou mám také moc dobré zkušenosti, je to za málo peněz hodně muziky.

Na e-shopu mají i výhodná balení, stejně jako v obchůdku v Růžové a vzorky na vyzkoušení poskytují velmi ochotně http://ruzova10.cz/cs/kozi-mleko/505-darkove-baleni-kozi-mleko-5901887031420.html

Offline Michinka
Avatar
195 příspěvků moje polička 17. dubna 2016 19:13
Reakce na vanilka:

Já používám tenhle http://www.parfums.cz/ziaja/natural-olive-denni-hydratacni-krem-pro-normalni-a-suchou-plet/, na den na noc, na kdykoliv. Ale je jasné, že každému vyhovovat nebude. Mám ráda i tu vůni oliv. A koukám, že je na normální a suchou pleť. Já určitě suchou pleť nemám. Skvělý je taky oční krém s petrželí, ale to už jsem mimo téma.

Offline Michinka
Avatar
195 příspěvků moje polička 17. dubna 2016 19:17
Reakce na cinkja:

Vidíš, mně se ten kozí zdaleka tak dobře nevstřebává. Opravdu to chce vyzkoušet.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 18. dubna 2016 12:22
Reakce na cinkja:

Děkuju vám oběma!

Takže musím sehnat vzorky. Jenže oni  je nemají, teda jestli jsem se dobře dívala. Celkově ty stránky mi přijdou dost nepřehledné . Do kamenné prodejny se nikde nedostanu, všechny mám daleko.  Mohla bych jim možná zkusit napsat email a nechat si poradit (věk, typ pleti atd).

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 23. dubna 2016 11:02

Tak včera dorazily vzorečky. Ochotná paní mi hned odpověděla na můj mail, že mi mohou zaslat za 30,- Kč 25 ks vzorečků + teda 99,- poštovné kurýrem. To ale nevadí, i za tu cenu se to vyplatilo - vzorečků jsem nepočítala dokonce 39 ks (krémy, tělová másla, mléka, oční krémy, na ruce, šampony, balzámy. ..), balené v pěkné taštičce, k tomu ještě katalog. Tak mám týdny co zkoušet . Zatím jsem zkusila jen ten kozí a je super! Mastný na mě není.

Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 23. dubna 2016 11:14
Reakce na vanilka:

...tak to je pěkná nadílka.!

A co parfemace krému.?

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 23. dubna 2016 12:53
Reakce na Miru:

Parfemace u kozího úplně v pohodě, prostě příjemná krémová, po kozině ani památky, jestli myslíš tohle  . Dobře a rychle se vstřebává, pleť je hebká. Na ruku jsem zkusila i olivový, vstřebává se taky velmi dobře, ale parfemace pro můj nos o fous horší - vybavil se mi ultramastný krém Maryna, kterým se moje mamka mazala na noc před třiceti lety . Olivy tam vůbec necítím .

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 23. dubna 2016 13:53

Nemůžu to vydržet, chci vyzkoušet všechny! 

Na předloktí už jsem vyzkoušela ty, co mi paní poradila v mailu na moji pleť - s vitamínem C a hydratační Marine Algae (modrý). Druhý zmíněný musím mít, ta vůně je úžasná. Lehká, svěží, mořská. Ten chci. A nejspíš i ten kozí, na noc jako výživnější. Ale ještě je pořádně vyzkouším.

Offline Michinka
Avatar
195 příspěvků moje polička 23. dubna 2016 19:09
Reakce na vanilka:

To je fajn, že můžeš zkoušet a že už sis i něco vybrala  Myslím, že s tou značkou budeš spokojená

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 23. dubna 2016 19:32

Já, absolutní flink na noční péči jsem objevila toto a nadšení je velké :

Hydra Zen Night Masque Night Cream

je to lehoučký gel, žádný mastnoty, hutnosti, jen hydratace.... ráno pleť neuvěřitelně svěží a hladká a projasněná.

A že jsem těch krémů už vyzkoušela !

Offline Tassia
Avatar
447 příspěvků moje polička 23. dubna 2016 23:47
Reakce na náťa66:

Používam Hydra zen masque už asi dva mesiace a tiež veľká spokojnosť.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 18. srpna 2016 13:17

Tak jsem zjistila, že Ryor přestal vyrábět můj oblíbený hydratační krém s aloe vera . Kupovala jsem si ho poměrně často na střídačku s dalšími dvěma oblíbenými. Sice ho ještě v některých eshopech mají, ale tam, kde jsem ho vždy kupovala, najednou není, tak mi to bylo divné a richtig - na stránkách Ryoru už není v nabídce. Tipuju, že místo něj je novinka - Hydratační krém s aloe vera a kyselinou hyaluronovou http://www.ryor.cz/cz/produkty/normalni-a-smisena-plet/hydratacni-24hodinovy-krem-s-aloe-vera-a-kyselinou-hyaluronovou/. Tak jsem ho odklikla a uvidíme. Původního si ještě taky aspoň dvě balení koupím, nevím, jak dlouho vydrží, aby se nezkazil .

Je mi to fakt líto, protože moje pleť jen tak nějaký krém nesnese a tenhle byl po všech stránkách fajn .