Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 05. února 2015 18:11

Plošně na obličej to úplně není, ale není to tak dlouho, co jsem dostala téměř opěvné doporučení na krém Sudocrem http://www.lekarna.cz/sudocrem-125g/.

Pravda charakteristika - "na plenkou pokrytou, podrážděnou, začervenalou pokožku, ekzém a akné" - ve mně nevzbuzovala zrovna důvěru, ale univerzálnost krému mě přiměla zakoupit alespoň malé balení. S tím, že na něco se to hodit bude.

A hodí - na drobná poranění, záděry v okolí nehtů, opary, lokálně na pupínky, popáleniny, různé štípance. Prostě takový zázrak na různé kožní problémy. Tak posílám doporučení dál .

Offline kinoma
Avatar
329 příspěvků moje polička 05. února 2015 21:19
Reakce na cinkja:

Ano, dostali jsme v porodnici minibaleni, ale na svém obličeji jsem nezkoušela . Ale určitě by využití našel.

Já momentálně používám na obličej Oil Free Facial Hydrating Serum od Aesop a myslím, že se mi pleť zlepšila. Nebo alespoň nezhoršila. A navíc příjemně voní esenciálními oleji.

 

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 11. února 2015 17:23

Tak jsem udělala poslední pokus, co se hydratačního krému týče. Zakoupila jsem si před 2 týdny ten norkový, ale neměli hydratační, tak jsem vzala výživný a je na mě dost mastný. Ale na dekolt na noc je to dost dobré.

No a tak jsem znova pátrala a chválu jsem vyčetla na krémy Rugard (tady na fóru je o něm také zmínka, tuším Rosa a Dusty ho chválily). V nabídce jsou dva druhy - hydratační a vitaminový, rozmýšlela jsem se který, cenově jsou oba kolem 200,-Kč, což je krásné a nakonec cenový vyhledávač rozhodl za mě - našla jsem dárkové balení obou krémů v sadě za neuvěřitelných 184,-Kč.  To jsem tam nemohla nechat, i kdybych si tím měla nakonec mazat lýtka! Krémy dorazí zítra, nemůžu se dočkat. Jestli mi tohle nebude vyhovovat, tak už nevím. Je to pech, když člověk neví, jak by tu pleť spravil .

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 11. února 2015 17:39
Reakce na vanilka:

Tak dej pak vědět, jak fungujou!

Já mám už asi pátý balení tohohle hydratačního Ryoru, a ještě mi snad žádnej jinej tak dobře neposloužil. Navíc mi ho objednávaj vedle v lékárně, a je tam bez přirážky do druhýho dne...

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 11. února 2015 17:53
Reakce na barbucha:

To věřím. Člověk hledá, zkouší a přitom ve finále pak nejlíp z toho vyjdou obyčejné, české, osvědčené kousky za pár korun (např.na ruce Indulona, na paty Ozalin, na pusu Regina Placenta). Ryor jsem taky kdysi používala a dobrý. Vidíš to, tahle značka mě třeba vůbec při pátrání nenapadla.

Dám pak vědět.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 11. února 2015 18:17
Reakce na cinkja:

Sudocrem má u nás doma status "univerzální kouzelné mastičky."

Původně jsme ho pořídili na tu plenkou pokrytou pokožku, ale kupuju ho dál. Je k nezaplacení. Na suchý popraskaný ruce neznám nic lepšího. A navíc moc pěkně voní. Tu kombinaci levandule a skořice mám moc ráda...

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 11. února 2015 20:38
Reakce na Hoolinkah:

Máš pravdu, už jsem vyzkoušela i na ty ruce a kam se hrabou všechny krémy k tomu určené. Mám je od křídy ve škole docela vysušené a mazat jsem se přes den moc nemohla, protože sahám na sešity apod. Tak to Sudocrem jistí. A vůně mi také vyhovuje .

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 19. února 2015 17:49
Reakce na barbucha:

Tak po týdenním používání obou krémů Rugard můžu jednoznačně říct - spokojenost. Velká. Hydratační modrý používám ráno a oranžový vitaminový na noc. Ten oranžový je totiž o dost mastnější než modrý, tedy aspoň na mně, na den bych si ho netroufla, lesknu se ještě po víc jak půlhodině. Ale pleť je zase po něm výrazněji hezčí, hebčí, vyživená. Takže ten dávám na noc. První večer jsem byla úplně nadšená - četla jsem si v posteli a nějak letmo jsem si přejela tvář a byla TAK heboučká, že jsem se pak pořád hřbetem ruky hladila . Teď už ten efekt tolik nevnímám, beztak proto, že už jsem heboučká pořád  . Ne važně, jsem spokojená, za tu cenu super. Snad mi ta spokojenost vydrží i po dlouhodobějším používání.

Ještě jen dodám, že v tomto výhodnějším dvojbalení je ten vitaminový krém v tubě, myslela jsem, že ho dělají jen ve skleněném kelímku. Ten hydratační je normálně ve skle. Já osobně mám asi radši tuby - vyhovuje mi víc ta aplikace vymačkávání než sahání do kelímku, a i ta nerozbitnost.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 19. února 2015 20:29
Reakce na vanilka:

Asi je taky vyzkouším 

Offline Tassia
Avatar
447 příspěvků moje polička 20. února 2015 17:59
Reakce na vanilka:

Mne ho odporučila dermalogička, používam a som tiež veľmi spokojná. Idem si pohľadať to výhodné balenie....

dusty
Avatar
20. února 2015 18:41

Aj ja som si oranžový Rugard cca po dvoch mesiacoch kúpila - spolu s novými antistresovými ampulkami od Balea - mám po nich tak štyri hodiny ksicht ako decko, a je to fakt vidno.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 21. února 2015 08:54
Reakce na dusty:

Já ty kůry od Baley miluju, tuhle jsem ještě nezkoušela, příště napravím.

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 21. února 2015 09:01
Reakce na naja:

...a Ty máš ráda jakou a proč.?

Jak se dostanu, kde Baleu mají, kouknu se také po něčem...

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 21. února 2015 09:19
Reakce na Miru:

V každém DM, kupuji si opakovaně toto, vždycky tak jednou za 2 měsíce, pokožka je krásně hladká, taková nacucanáhttp://www.dm-drogeriemarkt.cz/cz_homepage/balea_nove/balea_produkty/balea_produkty_pece_o_plet/balea_produkty_pece_o_plet_beauty_effect/346632/123531_liftingova_kura.html a pak kůru, která obsahovala různé ampulky na každý den jednu, ale nemohu ji najít, takže to možná je ta od dusty, ale změnili jen obal a název (byla tam kys. hyaluronová, vitamín c a ještě něco). 

Mně ta ampule vydrží na 2x, takže si pusu, krk i dekolt matlám po odlíčení nebo umytí ráno i večer.

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 21. února 2015 09:48
Reakce na naja:

...díky!

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 24. února 2015 15:15
Reakce na Miru:

Tak jsem dneska koupila kůru, co sem dávala dusty, stála 90 Kč, pak měli tu, co jsem už zkoušela (energie kur) ta je o dvacku levnější a pak mají ještě s tou kyselinou hyaluronovou. Ta je dražší. Tak jsem zvědavá, jak budu spokojená.

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 24. února 2015 15:23
Reakce na naja:

...tak jsem zvědavá na Tebe, Tvoje zkušenosti taky

Offline opoponax
Avatar
108 příspěvků moje polička 27. února 2015 12:49

Používam Mixu. (balancing cream). Som maximálne spokojná! Mám mastnejšiu a dosť citlivú pleť, tento krém ju upokojí, pleť je vyživená, neleskne sa. Navyše aj pekne vonia. 

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 11. března 2015 19:30

...zkusila jsem ze vzorku a koupím toto, je to bezvadné:

...a možná i toto:

(já sice nemám ráda krémy s UV, protože jsou takové těžší, pleť se leskne, ale tento, na to, že je od Nivey, se na pleti neleskne, resp. pleť je po něm "pouze" jaksi projasněná, fakt dost pěkná)

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 11. března 2015 19:35

A zkouším ze vzorku olejíček L´Oreal NutriGold - na noc je ok, je mastnější, ale do rána dobré. Pleť se pěkně nacucne.